www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Blaker J.F.F
 
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne - Blaker J.F.F
31. mai 2023

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 16:50
1 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
2 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
3 Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
4 Anders Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F D1
5 Linnéa Kamperud Kjønnerud Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 2 Kl: 17:00
1 Eirik Andreassen Oslo J.F.F B
2 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
3 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F A
4 Kjetil Engebretsen Blaker J.F.F A
5 Panagiotis Kalogerakis Oslo J.F.F B
 
Lag 3 Kl: 17:10
1 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
2 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
3 Hermann Wold Bjørkelangen J.F.F D2
4 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
5 Fredrik Holtet Udnes J.F.F C
 
Lag 4 Kl: 17:30
1 Kristoffer Thuen Aurskog J.F.F D2
2 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
3 Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
4 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F B
5 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
 
Lag 5 Kl: 17:40
1 Øystein Hoel Blaker J.F.F B
2 Jan Ingar Stensrud Blaker J.F.F B
3 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F A
4 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
5 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
 
Lag 6 Kl: 17:50
1 Rune Bakke Sørum J.F. Gjest
2 Jonas Gjestvang Sørum J.F. B
3 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
4 Fredrik Arnesen Høland J.F.F B
5 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
 
Lag 7 Kl: 18:00
1 Tom Realf Jensen Fet J.F.F E1
2 Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F B
3 Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
4 Line Martinsen Fet J.F.F F
5 Mads Hansen Fet J.F.F B
 
Lag 8 Kl: 18:10
1 Iman Shirkavand Lørenskog S.S. B
2 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
3 Benny Nordnes Holter J.F.F B
4 Roy Vinje Lørenskog S.S. A
5 Øivind Holm Holter J.F.F B
 
Lag 9 Kl: 18:20
1 Lars Kristian Grøndahl Udnes J.F.F B
2 Jakob Moen Udnes J.F.F B
3 Marius Mjønerud Sørum J.F. A
4 Stian Furulund Blaker J.F.F B
5 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F B
 
Lag 10 Kl: 18:30
1 Bent Inge Håkenstad Holter J.F.F B
2 Steffen Raasok Blaker J.F.F B
3 Elisabeth Landberg Holter J.F.F F
4 Martin Sørlie Holter J.F.F C
5 Ole Kristian Løe Sørum J.F. C
 
Lag 11 Kl: 18:40
1 Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F B
2 Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
3 Even Skaarer Gjerdrum J.F.F C
4 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
5 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
 
Lag 12 Kl: 19:00
1 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F B
2 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
3 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D2
4 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
5 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 13 Kl: 19:10
1 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
2 Knut Årnes Blaker J.F.F B
3 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
4 Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
5 Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 14 Kl: 19:20
1 Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
2 Niklas Jacobsen Blaker J.F.F C
3 Mikael Jacobsen Blaker J.F.F C
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5 Anders Møllegaard Aurskog J.F.F B
 
Lag 15 Kl: 19:30
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2 Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
3 Kristoffer Myhr Enebakk J.F.F B
4 Jan Roger Strømsrud Solemskogen J.F.F C
5 Tom Egil Myhr Enebakk J.F.F C
 
Lag 16 Kl: 19:40
1 Per Espen Løken Fet J.F.F B
2 Åse Irene Lund Udnes J.F.F F
3 Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
4 Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
5 Line Hansen Amundsen Fet J.F.F C
 
Lag 17 Kl: 19:50
1 Lars Jødahl Blaker J.F.F C
2 Kent Olsen Aurskog J.F.F B
3 Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg Bjørkelangen J.F.F B
4 Marthe Halvorsen Eidsvoll Skog J.F.F F
5 Øyvind Haugan Blaker J.F.F C
 
Lag 18 Kl: 20:00
1 Anne-Sofie Bentengen Udnes J.F.F D2
2      
3 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
4 Tom Johannessen Hemnes J.F.F A
5 Anders Presterud Aurskog J.F.F C
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)