www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Blaker J.F.F
 
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne - Blaker J.F.F
31. mai 2023

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 90
Navn Klubb Klasse
Anders Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F D1
Anders Møllegaard Aurskog J.F.F B
Anders Presterud Aurskog J.F.F C
Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
Anne-Sofie Bentengen Udnes J.F.F D2
Benny Nordnes Holter J.F.F B
Bent Inge Håkenstad Holter J.F.F B
Eirik Andreassen Oslo J.F.F B
Elisabeth Landberg Holter J.F.F F
Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F B
Even Skaarer Gjerdrum J.F.F C
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Fredrik Arnesen Høland J.F.F B
Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D2
Fredrik Holtet Udnes J.F.F C
Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Hermann Wold Bjørkelangen J.F.F D2
Iman Shirkavand Lørenskog S.S. B
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
Iselin Aafloen Skogen J.S.K A
Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
Jakob Moen Udnes J.F.F B
Jan Ingar Stensrud Blaker J.F.F B
Jan Roger Strømsrud Solemskogen J.F.F C
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
Jonas Gjestvang Sørum J.F. B
Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
Kent Olsen Aurskog J.F.F B
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F B
Kjetil Engebretsen Blaker J.F.F A
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
Knut Årnes Blaker J.F.F B
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F A
Kristoffer Myhr Enebakk J.F.F B
Kristoffer Thuen Aurskog J.F.F D2
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg Bjørkelangen J.F.F B
Lars Kristian Grøndahl Udnes J.F.F B
Lars Jødahl Blaker J.F.F C
Line Hansen Amundsen Fet J.F.F C
Line Martinsen Fet J.F.F F
Linnéa Kamperud Kjønnerud Bjørkelangen J.F.F D2
Mads Hansen Fet J.F.F B
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Marius Mjønerud Sørum J.F. A
Marthe Halvorsen Eidsvoll Skog J.F.F F
Martin Sørlie Holter J.F.F C
Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
Mikael Jacobsen Blaker J.F.F C
Niklas Jacobsen Blaker J.F.F C
Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Ole Kristian Løe Sørum J.F. C
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F B
Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
Panagiotis Kalogerakis Oslo J.F.F B
Per Espen Løken Fet J.F.F B
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Roy Vinje Lørenskog S.S. A
Rune Bakke Sørum J.F. Gjest
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
Steffen Raasok Blaker J.F.F B
Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
Stian Bjørklund Holter J.F.F B
Stian Furulund Blaker J.F.F B
Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F B
Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
Tom Egil Myhr Enebakk J.F.F C
Tom Realf Jensen Fet J.F.F E1
Tom Johannessen Hemnes J.F.F A
Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
Tore Håkonsrud Buskeruds J.F.F A
Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
Åse Irene Lund Udnes J.F.F F
Øivind Holm Holter J.F.F B
Øystein Hoel Blaker J.F.F B
Øyvind Haugan Blaker J.F.F C


Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)