www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sokna J.F.F
 
RingeriksCup Leirduesti kveldsstevne - Sokna J.F.F
7. juni 2023

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Reservert arrangørKl: 16:00 - Bane 1
1 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
2 Ingvill Hågensen Hartz Sokna J.F.F B
3 Anders Rustad Sokna J.F.F C
4 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
5 Håvard Rustad Sokna J.F.F A
 
Lag 2 Reservert arrangørKl: 16:10 - Bane 1
1 Bjørn Tandberg Sokna J.F.F A
2 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 3 Reservert arrangørKl: 16:20 - Bane 1
1 Christian Thorsrud Sokna J.F.F D1
2 Jonas Roa Sokna J.F.F D1
3 Marie Johnsrud Sokna J.F.F D2
4      
5      
 
Lag 4 Reservert arrangørKl: 16:30 - Bane 1
1 Even Farmen Strømsodd Sokna J.F.F D1
2 Mats Aker Sokna J.F.F D1
3 Simen Andreas Kristiansen Sokna J.F.F D1
4      
5      
 
Lag 7 Kl: 17:00 - Bane 1
1 Max Nensén Sokna J.F.F A
2 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
3 Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
4      
5      
 
Lag 8 Kl: 17:10 - Bane 1
1 Stein Tandberg Sokna J.F.F B
2      
3 Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
4 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F A
5 Mona Gulbrandsen Ådal J.F.F F
 
Lag 9 Kl: 17:20 - Bane 1
1 Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
2 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
3 Christian Clausen Sollihøgda J.F.F B
4 Jarle Bang Tømmervik Ådal J.F.F C
5      
 
Lag 10 Kl: 17:30 - Bane 1
1 Merethe K Hansen Buskeruds J.F.F F
2 Jørgen Karlsrud Sokna J.F.F C
3 Asmund Tutanrud Sokna J.F.F C
4 Anders Strömvall Vestre Toten J.F.F C
5 Cecilie Renate Dahle Næss Buskeruds J.F.F B
 
Lag 11 Kl: 17:40 - Bane 1
1 Eirik Granheim Jevnaker J.F.F C
2 Ole Jan Eull Sokna J.F.F C
3 Arne Trøhaugen Jevnaker J.F.F E1
4 Didrik Bucher Jevnaker J.F.F C
5 Jon Ivar Søhus Sokna J.F.F E1
 
Lag 12 Kl: 17:50 - Bane 1
1 Roger Hansen Sokna J.F.F A
2 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
3 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
4 Glenn Fossum Sokna J.F.F C
5      
 
Lag 13 Kl: 18:00 - Bane 1
1 Geier Barlie Ski J.F.F B
2 Lene Brentebråten Sokna J.F.F F
3 Kari-Merethe Finøen Hedalen og Begnadalen J.S.K F
4 Tom Arne Ruud Hedalen og Begnadalen J.S.K B
5      
 
Lag 14 Kl: 18:10 - Bane 1
1 Robin Nikolaysen Ådal J.F.F C
2 Anders Paulsen Ringerike J.F.F A
3 Ole Ivar Iversen Ringerike J.F.F A
4 Jeanette Bråten Ådal J.F.F F
5 Jack Westbø Ådal J.F.F C
 
Lag 15 Kl: 18:20 - Bane 1
1 Svein Tutanrud Sokna J.F.F B
2 Thomas Rustad Sokna J.F.F B
3 Eirik Aass Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
4 Magnus Rydning Bærum J.F.F B
5      
 
Lag 16 Kl: 18:30 - Bane 1
1 Ivan Antonin Stodola Vestre Toten J.F.F E1
2 Per Norbert Stodola Vestre Toten J.F.F B
3 Hans Engen Ringerike J.F.F E1
4 Rune Sørlien Ringerike J.F.F E1
5 Per Johnny Paulsen Jevnaker J.F.F E1
 
Lag 17 Kl: 18:40 - Bane 1
1 Andrzej Miarka Buskeruds J.F.F C
2 Piotr Batko Sollihøgda J.F.F C
3 Atle Hartz Sokna J.F.F B
4 Peter Steland Sollihøgda J.F.F B
5      
 
Lag 18 Kl: 18:50 - Bane 1
1 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
2 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
3 Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F E1
4      
5      
 
Lag 19 Kl: 19:00 - Bane 1
1 Henrik Eriksen Sokna J.F.F D2
2 Martin Eriksen Sokna J.F.F D2
3 Eirik Sandum Berger Sokna J.F.F D1
4 Geir Wemmestad-Haaland Nordre Land J.S.K E1
5 Tommy Eriksen Sokna J.F.F C
 
Lag 20 Kl: 19:10 - Bane 1
1 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F E1
2 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
3 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
4      
5      
 
Lag 21 Kl: 19:20 - Bane 1
1 Martin Fjell Søberg Ådal J.F.F C
2 Joakim M Skålbones Sokna J.F.F C
3 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F A
4 Herman Tandberg Sokna J.F.F D2
5      
 
Lag 22 Kl: 19:30 - Bane 1
1 Bente Thorsrud Sokna J.F.F F
2 Silje Strandabø Sigdal og Eggedal J.F.F F
3 Christina Fureid Ringerike Kvinnelige J.F.F F
4 Marit Myrland Ringerike Kvinnelige J.F.F F
5 Ole Kristian Fureid Ringerike J.F.F C
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)