www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Kveldsstevne cup (Sammenlagt)
- Kveldsstevne cup (Klassedelt)
Pňmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til ┼mot J.F.F
 
Kveldsstevne LeirdueSti - 1 av 4 - ┼mot J.F.F
8. mai 2023

Oppdatert: 10.05.2023 kl 13:15

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Jan-Didrik ěrmen

Buskeruds J.F.F
101010101050
2.
Henrik Fylling

L°iten J.F.F
10910101049
3.
Alf Dennis Myrvold

┼mot J.F.F
10101091049
Jonas Filtvedt

┼mot J.F.F
10101091049
MortÚn Resell

Tynset J.F.F
10101091049
6.
Tom Johnny Myrvold

┼mot J.F.F
10101010949
7.
Knut Olav Gjerstad

L°iten J.F.F
9101091048
8.
Espen Teppdalen Nordsveen

L°iten J.F.F
1010991048
9.
Ronny Hokňsmoen

L°iten J.F.F
9101010948
10.
Brede Ensrud

L°iten J.F.F
109910947
11.
Per Fleischmann

┼mot J.F.F
9101010847
12.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
9799943

Klasse B
1.
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F
91010101049
Thomas Skňrsmoen

Tynset J.F.F
91010101049
3.
Henning L°kken

Alvdal J.F.F
8101091047
4.
Anja Dramstad

L°iten J.F.F
9101081047
5.
Kenth Bjerkeli

Furnes J.F.F
910109947
6.
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
991010846
ěivind Holm

Holter J.F.F
991010846
8.
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
610910944
9.
Lene StorbŠk

Trysil J.F.F
101096843
10.
Karl Emil Myrvold

┼mot J.F.F
10998743
11.
Cato Wang

L°iten J.F.F
8997841
12.
Lars-Ivar GrŠsli

Tynset J.F.F
97105940
13.
Christer Tollefsen

┼mot J.F.F
78681039

Klasse C
1.
Karl Markus Lukassen

Fyresdal J.F.L
8999944
2.
Even Kristiansen

Furnes J.F.F
77881040
3.
Steinar Wiik

┼mot J.F.F
89761040
4.
Tallak Dieset

┼mot J.F.F
6997738
5.
Tomas H°ybakken

Furnes J.F.F
69610637
6.
Slavomir Janda

Koppang J.S.K
8797637
7.
Emil T°rudbakken

Nes og Helg°ya J.F.F
8678736
8.
Thomas Olsen

Nes og Helg°ya J.F.F
49710636
9.
AndrÚ Gr°tli

Aurskog J.F.F
7698636
10.
Christian Lundbye

┼mot J.F.F
6882630
11.
Bj°rn Ola Bekk

(ingen klubb)
6870829
12.
Mats Bratberg

Nes og Helg°ya J.F.F
7953327
13.
Terje ěversveen

Ski J.F.F
3764626
14.
Kjetil Pedersen

Trysil J.F.F

Klasse D2
1.
Mathias Emil Lundbye

┼mot J.F.F
98104940

Klasse E1
1.
Gunnar Filtvedt

┼mot J.F.F
10107101047
2.
Rune Martinsen

Furnes J.F.F
9998843
3.
ěivind Tollefsen

┼mot J.F.F
7101031040
4.
Frank Iversen

Furnes J.F.F
7776734
5.
Arild Kristiansen

Furnes J.F.F
41047631

Klasse E2
1.
Oddvar Tidemandsen

┼mot J.F.F
98981044
2.
Frank Havik

Furnes J.F.F
310105836

Klasse F
1.
Bente Helgesen

Tynset J.F.F
6457931
2.
Ellen Diset Berget

┼mot J.F.F
6527424
Copyright ę 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)