www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sokna J.F.F
 
RingeriksCup Leirduesti kveldstevne - Sokna J.F.F
6. juli 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 7 Kl: 17:00 - Bane 1
1 Eirik Sandum Berger Sokna J.F.F D1
2 Vemund Sandum Berger Sokna J.F.F D1
3 Lene Brentebråten Sokna J.F.F F
4 Tom Arne Ruud Hedalen og Begnadalen J.S.K C
5 Kari-Merethe Finøen Hedalen og Begnadalen J.S.K F
 
Lag 8 Kl: 17:10 - Bane 1
1 Håvard Rustad Sokna J.F.F A
2 Henrik Flaskerud Sokna J.F.F A
3 Inga Josefine Gaski Sokna J.F.F F
4 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
5 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
 
Lag 9 Kl: 17:20 - Bane 1
1      
2 Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
3 Anders Vedøy Karmøy J.F.N.F A
4 Sveinung Lien Etne J.F.F A
5 Øivind Holm Holter J.F.F C
 
Lag 10 Kl: 17:30 - Bane 1
1 Petter Eull Ringerike J.F.F C
2 Ole Jan Eull Sokna J.F.F C
3 Didrik Bucher Jevnaker J.F.F C
4 Arne Trøhaugen Jevnaker J.F.F E1
5 Morten Kleven Ringerike J.F.F C
 
Lag 11 Kl: 17:40 - Bane 1
1 Stein Tandberg Sokna J.F.F C
2 Eirik Aass Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 A
3 Magnus Rydning Bærum J.F.F B
4 Herman Tandberg Sokna J.F.F D2
5 Ole Ivar Iversen Ringerike J.F.F A
 
Lag 12 Kl: 17:50 - Bane 1
1 Ole Erik Bakke Ringerike J.F.F E1
2 Svein Tutanrud Sokna J.F.F C
3 Dag Andersen Bagn og Reinli J.F.F C
4 Tiril Tutanrud Åsen Sokna J.F.F D1
5 Lars Krangnes Ådal J.F.F B
 
Lag 13 Kl: 18:00 - Bane 1
1 Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
2 Ole Kristian Espeseth Nes J.F.F C
3 Rune Furuseth Geilo J.F.F B
4 Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F C
5 Torgeir Asgrimplass Ål J.F.F C
 
Lag 14 Kl: 18:10 - Bane 1
1 Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
2 Magnus Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
3 Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
4 Ivan Antonin Stodola Vestre Toten J.F.F E1
5 Per Norbert Stodola Vestre Toten J.F.F C
 
Lag 15 Kl: 18:20 - Bane 1
1 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
2 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F C
3 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
4 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
5 Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
 
Lag 16 Kl: 18:30 - Bane 1
1 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
3 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
4 Anders Paulsen Ringerike J.F.F B
5 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
 
Lag 17 Kl: 18:40 - Bane 1
1 Max Nensén Sokna J.F.F B
2 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
3 Rebekka Nilsen Sollihøgda J.F.F Gjest
4 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
5 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
 
Lag 18 Kl: 18:50 - Bane 1
1 Hans Engen Ringerike J.F.F E1
2 Kristian Thoresen Ådal J.F.F E1
3 Per Johnny Paulsen Jevnaker J.F.F E1
4 Lars Klev Sokna J.F.F B
5 Øystein Grindstad Jevnaker J.F.F C
 
Lag 19 Kl: 19:00 - Bane 1
1 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
2 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
3 Richard Olsen Jevnaker J.F.F C
4 Espen Solberg Jevnaker J.F.F C
5 Silje Haugen Ådal J.F.F F
 
Lag 20 Kl: 19:10 - Bane 1
1 Glenn Fossum Sokna J.F.F C
2 Anton Gaardhammer (ingen klubb) Gjest
3 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
4 Geir Hole (ingen klubb) Gjest
5 Roger Hansen Sokna J.F.F A
 
Lag 21 Kl: 19:20 - Bane 1
1 Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F B
2 Philip Lauritzen Sollihøgda J.F.F C
3 Joakim M Skålbones Sokna J.F.F C
4 Bjørn Tandberg Sokna J.F.F A
5 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F B
 
Lag 22 Kl: 19:30 - Bane 1
1 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
2 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
3      
4      
5      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)