www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sokna J.F.F
 
RingeriksCup Leirduesti kveldstevne - Sokna J.F.F
6. juli 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 76
Navn Klubb Klasse
Anders Paulsen Ringerike J.F.F B
Anders Vedøy Karmøy J.F.N.F A
Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
Anton Gaardhammer (ingen klubb) Gjest
Arne Trøhaugen Jevnaker J.F.F E1
Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F B
Bjørn Tandberg Sokna J.F.F A
Dag Andersen Bagn og Reinli J.F.F C
Didrik Bucher Jevnaker J.F.F C
Eirik Sandum Berger Sokna J.F.F D1
Eirik Aass Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 A
Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
Elling Tryterud Sokna J.F.F A
Espen Solberg Jevnaker J.F.F C
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
Geir Hole (ingen klubb) Gjest
Glenn Fossum Sokna J.F.F C
Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
Hans Engen Ringerike J.F.F E1
Henrik Flaskerud Sokna J.F.F A
Herman Tandberg Sokna J.F.F D2
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F C
Håvard Rustad Sokna J.F.F A
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
Inga Josefine Gaski Sokna J.F.F F
Ivan Antonin Stodola Vestre Toten J.F.F E1
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
Joakim M Skålbones Sokna J.F.F C
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
Kari-Merethe Finøen Hedalen og Begnadalen J.S.K F
Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F C
Kristian Thoresen Ådal J.F.F E1
Lars Klev Sokna J.F.F B
Lars Krangnes Ådal J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Lene Brentebråten Sokna J.F.F F
Magnus Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
Magnus Rydning Bærum J.F.F B
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Max Nensén Sokna J.F.F B
Morten Kleven Ringerike J.F.F C
Ole Erik Bakke Ringerike J.F.F E1
Ole Ivar Iversen Ringerike J.F.F A
Ole Jan Eull Sokna J.F.F C
Ole Kristian Espeseth Nes J.F.F C
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Per Johnny Paulsen Jevnaker J.F.F E1
Per Norbert Stodola Vestre Toten J.F.F C
Petter Eull Ringerike J.F.F C
Philip Lauritzen Sollihøgda J.F.F C
Rebekka Nilsen Sollihøgda J.F.F Gjest
Richard Olsen Jevnaker J.F.F C
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
Roger Hansen Sokna J.F.F A
Rune Furuseth Geilo J.F.F B
Silje Haugen Ådal J.F.F F
Stein Tandberg Sokna J.F.F C
Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
Svein Tutanrud Sokna J.F.F C
Sveinung Lien Etne J.F.F A
Tiril Tutanrud Åsen Sokna J.F.F D1
Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F B
Tom Arne Ruud Hedalen og Begnadalen J.S.K C
Torgeir Asgrimplass Ål J.F.F C
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Vemund Sandum Berger Sokna J.F.F D1
Øivind Holm Holter J.F.F C
Øystein Grindstad Jevnaker J.F.F C


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)