www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidskog J.F.F
 
100 skudds leirduesti - Eidskog J.F.F
4. juni 2022

Oppdatert: 04.06.2022 kl 21:30

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
1514121515151096
2.
Roar Olsen

Bjørkelangen J.F.F
1314151515141096
3.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
1415151513141096
4.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
151315151514996
5.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
151515141513996
6.
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
151414151414995
7.
Knut Olav Gjerstad

Løiten J.F.F
1514131513131093
8.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
121513141515993
9.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
151413151313992
10.
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
1412131512151091
11.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
141314151314790
12.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
1414131414101089
13.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
121413131514889
14.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
121413151314889
15.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
1110131515141088
16.
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
1312121515111088
17.
Jan Vegar Studsrud

Rakkestad og Degernes J.F.F
1314131411121087
18.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
131213141513787
19.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
121412131414786
20.
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
101214121213881
21.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
15141310118778

Klasse B
1.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
1313141415141093
2.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
1414141410141090
3.
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
1511141512121089
4.
Kjell Eirik Slaastad

Eidskog J.F.F
1513141512101089
5.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
141312151412989
6.
Trond Arild Bråten

Kongsvinger J.F.F
1413111313141088
7.
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
131513141411888
8.
Tarald Huse

Ås J.F.F
151214121214887
9.
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
111413151311986
10.
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F
1114131211141085
11.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
121514131012985
12.
Kristian Meldahl Bråten

Hof Vestre J.F.F
131110141215984
13.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
141314141410584
14.
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
913111214131082
15.
Magnus Wickstrøm Solberg

Lørenskog S.S.
111211141213881
16.
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
111310131315681
17.
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg

Bjørkelangen J.F.F
121113121310980
18.
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
13131481211879
19.
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
12111215129778
20.
Bård Boger

Eidskog J.F.F
12101313119977
21.
Fredrik Hammersborg

Eidsberg J.F.F
149111188364
22.
Henning Rud

Ullensaker J.F.F
689886146
23.
Mats Bjerke

Lørenskog S.S.
Kristian Wahlstrøm

Lørenskog S.S.

Klasse C
1.
Gudmundur Arni Arnason

Brandval J.F.F
141413151013887
2.
Kasper Tuhus

Eidskog J.F.F
141413151310786
3.
Emil Stokkebek

Blaker J.F.F
1312121312131085
4.
Knut Årnes

Blaker J.F.F
131310151213985
5.
Geir Lindem

Råde J.F.F
15141215129885
6.
Jim Erik Sørlie

Skogen J.S.K
12914151213984
7.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
111310121513579
8.
Øivind Holm

Holter J.F.F
131212121111778
9.
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
871013159870
10.
Kent Olsen

Aurskog J.F.F
11119111110669
11.
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
69912138663
12.
Steinar Fogelstrand

Bjørkelangen J.F.F
10699113755
13.
Fredrik Lund

Eidsberg J.F.F
84107810754
14.
Trond Larsen

Enebakk J.F.F
11911983354
15.
Ole Marius Opdal Furuhaug

Løiten J.F.F
49134810452
16.
Morten Ekeberg

Båstad Grunneier J.F.F
5611697751
17.
Rune Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
72111196450
18.
Arne Norevik

Brandval J.F.F
021262518
19.
Mads Kristensen

Lørenskog S.S.
Kristian Solberg

Lørenskog S.S.

Klasse D1
1.
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
131310151314886
2.
Amund Slaastad Godtlund

Eidskog J.F.F
9791089759
3.
Amalie Myrvang

Kongsvinger J.F.F
974666947

Klasse D2
1.
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
121314141113784

Klasse E1
1.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
151315151412993
2.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
131115151513991
3.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
121213141415888
4.
Tore-Bjørn Edseth

Ullensaker J.F.F
141114151310986
5.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
99111411121076
6.
Bjørn Aaland

Kongsvinger J.F.F
13814131010876
7.
Lars Randby

Asker J.F.F
10512887757

Klasse E2
1.
Øistein Nygren

Eidsberg J.F.F
14911121113878
2.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
13118131113877
3.
Helge Sundell

Skjeberg og Omegn J.F.F
6911101111765
4.
Gunnar Pedersen

Kongsvinger J.F.F
76138117456

Klasse F
1.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
131281414101081
2.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
1378121410872
3.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
1491010109668
4.
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
8591082749
5.
Kristin Bækkelund

Bærum J.F.F
246564330

Klasse Gjest
1.
Roger Granheim

(ingen klubb)
1111713510562
2.
Erik Veiby

Kongsvinger J.F.F
6671369552
3.
Henrik Norevik

(ingen klubb)
345897844
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)