www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidskog J.F.F
 
100 skudds leirduesti - Eidskog J.F.F
4. juni 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Johan Aurbakken Eidskog J.F.F B
2 Kasper Tuhus Eidskog J.F.F C
3 Henrik Norevik (ingen klubb) Gjest
4 Arne Norevik Brandval J.F.F C
5 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
6 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
 
Lag 2 Kl: 09:15
1 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
2 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
3 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
4 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F B
5 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 09:30
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 09:45
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 10:00
1 Hans-Marius Myrvang Kongsvinger J.F.F B
2 Amalie Myrvang Kongsvinger J.F.F D1
3 Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
4 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
5 Thea Vestli Eidskog J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 10:15
1 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
2 Erik Veiby Kongsvinger J.F.F Gjest
3 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
4 Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F B
5 Roger Granheim (ingen klubb) Gjest
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 10:30
1 Bård Boger Eidskog J.F.F B
2 Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg Bjørkelangen J.F.F B
3 Marcus Langmyr Kroken J.F.F A
4 Kent Olsen Aurskog J.F.F C
5 Emil Stokkebek Blaker J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 10:45
1 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
2 Henning Rud Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
3 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
4 Anja Dramstad Skogen J.S.K B
5 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 11:00
1 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
2 Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
3 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
4 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
5 Even Smedstad Skogen J.S.K A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 11:15
1      
2 Lars Randby Asker J.F.F E1
3 Kristin Bækkelund Bærum J.F.F F
4 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 11:30
1 Jim Erik Sørlie Skogen J.S.K C
2 Kristian Meldahl Bråten Hof Vestre J.F.F B
3 Ole Marius Opdal Furuhaug Løiten J.F.F C
4 Fredrik Lund Eidsberg J.F.F C
5 Fredrik Hammersborg Eidsberg J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 11:45
1 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
2 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
3 Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F B
4 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
5 Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 12:00
1 Helge Sundell Skjeberg og Omegn J.F.F E2
2 Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
3 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5 Gunnar Pedersen Kongsvinger J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 12:15
1 Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F A
2 Morten Ekeberg Båstad Grunneier J.F.F C
3 Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
4 Even Skaarer Trøgstad J.F.F C
5 Øivind Holm Holter J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 12:30
1 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
2 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F A
3 Geir Lindem Råde J.F.F C
4 Knut Årnes Blaker J.F.F C
5 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 12:45
1 Tarald Huse Ås J.F.F B
2 Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F A
3 Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
4 Trond Larsen Enebakk J.F.F C
5 Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 13:00
1      
2 Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F A
3 Linda Dalbak Løiten J.F.F F
4 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
5 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 13:15
1 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
4 Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 19 Kl: 13:30
1 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
2 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
3 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
4 Kristian Solberg Lørenskog S.S. C
5 Mads Kristensen Lørenskog S.S. C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 13:45
1 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
2 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
4 Magnus Wickstrøm Solberg Lørenskog S.S. B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 14:00
1      
2      
3      
4      
5      
6      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)