www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Opdal J.F.L
 
NM Leirduesti - Opdal J.F.L
19. til 23. juli 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 19.07.2022 kl 10:00 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 19.07.2022 kl 10:20 - Bane 1
1 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
2 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
3 Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L E1
4      
5      
 
Lag 3 19.07.2022 kl 10:40 - Bane 1
1 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
2 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 4 19.07.2022 kl 11:00 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 19.07.2022 kl 11:20 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 19.07.2022 kl 11:40 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 19.07.2022 kl 12:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 8 19.07.2022 kl 12:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 9 19.07.2022 kl 12:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 10 19.07.2022 kl 13:00 - Bane 1
1 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F F
2 John Solbakken Biri J.F.F C
3 Kent Arild Moldal Kvam J.F.F C
4 John Oskar Sæther Namdalseid J.F.L C
5      
 
Lag 11 19.07.2022 kl 13:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 12 19.07.2022 kl 13:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 13 19.07.2022 kl 14:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 14 19.07.2022 kl 14:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 15 19.07.2022 kl 14:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 16 19.07.2022 kl 15:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 17 19.07.2022 kl 15:20 - Bane 1
1      
2 Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
3 Amber Jayne Graham Herøy og Sande J.F.F F
4      
5      
 
Lag 18 19.07.2022 kl 15:40 - Bane 1
1 Bjarte Mittet Åndalsnes og Omegn J.F.F C
2      
3 Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
4 Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B
5 Kurt Are Skarbø Herøy og Sande J.F.F C
 
Lag 19 19.07.2022 kl 16:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 20 19.07.2022 kl 16:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 21 19.07.2022 kl 16:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 22 19.07.2022 kl 17:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Frank Våden Rennebu J.F.F B
5 Vegar Kveum Skjåk J.F.L C
 
Lag 23 20.07.2022 kl 08:00 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 20.07.2022 kl 08:20 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 20.07.2022 kl 08:40 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 26 20.07.2022 kl 09:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Kåre Ola Botnan Opdal J.F.L C
5 Rune Hellandsjø Nidaros J.S.K E1
 
Lag 27 20.07.2022 kl 09:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Ulf Boger Målselv J.F.F B
5      
 
Lag 28 20.07.2022 kl 09:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 29 20.07.2022 kl 10:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 30 20.07.2022 kl 10:20 - Bane 1
1      
2      
3 Martin Schanke Nidaros J.S.K B
4 Joar Pynten Levanger J.F.L B
5      
 
Lag 31 20.07.2022 kl 10:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F B
5 Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
 
Lag 32 20.07.2022 kl 11:00 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 33 20.07.2022 kl 11:20 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 34 20.07.2022 kl 11:40 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 35 20.07.2022 kl 12:00 - Bane 1
1 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F B
2 Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
3 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
4 Morten Larsen Sannidal J.F.F C
5 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
 
Lag 36 20.07.2022 kl 12:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 37 20.07.2022 kl 12:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 38 20.07.2022 kl 13:00 - Bane 1
1 Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F C
2 Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F D1
3 Knut Strand Orkla J.F.F B
4      
5      
 
Lag 39 20.07.2022 kl 13:20 - Bane 1
1      
2      
3 Rudi Årbogen Selbo Steinkjer J.F.F C
4      
5      
 
Lag 40 20.07.2022 kl 13:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 41 20.07.2022 kl 14:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 42 20.07.2022 kl 14:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 43 20.07.2022 kl 14:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 44 20.07.2022 kl 15:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 45 20.07.2022 kl 15:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 46 20.07.2022 kl 15:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 47 20.07.2022 kl 16:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 48 20.07.2022 kl 16:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 49 20.07.2022 kl 16:40 - Bane 1
1      
2      
3 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
4      
5      
 
Lag 50 20.07.2022 kl 17:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 51 21.07.2022 kl 08:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 52 21.07.2022 kl 08:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 53 21.07.2022 kl 08:40 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 54 21.07.2022 kl 09:00 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 55 21.07.2022 kl 09:20 - Bane 1
1      
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 56 21.07.2022 kl 09:40 - Bane 1
1      
2 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
3 Thea Vestli Eidskog J.F.F C
4 Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
5      
 
Lag 57 21.07.2022 kl 10:00 - Bane 1
1 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
4 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
5 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
 
Lag 58 21.07.2022 kl 10:20 - Bane 1
1      
2      
3 Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros J.S.K B
4 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
5 Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F C
 
Lag 59 21.07.2022 kl 10:40 - Bane 1
1      
2      
3 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
4 Arild Sørlien Melhus J.F.F C
5 Linn Sofie Sørlien Melhus J.F.F F
 
Lag 60 21.07.2022 kl 11:00 - Bane 1
1 Bjørnar Melby Verdal J.F.F B
2 Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F E1
3 Anders Pedersen Steinkjer J.F.F C
4 Arve Melby Verdal J.F.F E1
5 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
 
Lag 61 21.07.2022 kl 11:20 - Bane 1
1 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
2 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
3 Tommy Andersen Eidanger J.F.L B
4 Renate Manvik Brunlanes J.F.F B
5 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
 
Lag 62 21.07.2022 kl 11:40 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 63 21.07.2022 kl 12:00 - Bane 1
1      
2 Rolf Aune Orkla J.F.F B
3 Daniel Aune Orkla J.F.F D2
4 Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F B
5 Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
 
Lag 64 21.07.2022 kl 12:20 - Bane 1
1      
2      
3 Ole Mathias Fjeldskogen Høland J.F.F A
4 Ola Stivold Halsa J.F.F C
5 Eirik Asphol Stivold Halsa J.F.F C
 
Lag 65 21.07.2022 kl 12:40 - Bane 1
1      
2      
3 Martin Røsaker Skien J.F.F D2
4 Frode Bjervamoen Skien J.F.F B
5      
 
Lag 66 21.07.2022 kl 13:00 - Bane 1
1 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F E1
2 Sondre Bohlin Skien J.F.F C
3 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
4 Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F E1
5 Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1
 
Lag 67 21.07.2022 kl 13:20 - Bane 1
1      
2 Roar Tyholdt Levanger J.F.L B
3 Torgeir Myhre Levanger J.F.L B
4 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
5 Bendik Herje Levanger J.F.L A
 
Lag 68 21.07.2022 kl 13:40 - Bane 1
1 Erlend Olof Fredin Steinkjer J.F.F B
2 Tone Christin Amundsen Steinkjer J.F.F F
3 Aslak Tønneberg Levanger J.F.L B
4 Tore Solheim Levanger J.F.L B
5 Øyvind Kvalvåg Gjemnes J.F.F C
 
Lag 69 21.07.2022 kl 14:00 - Bane 1
1 Pål Melgård Beitstad J.S.K C
2 Erland Haugen Levanger J.F.L C
3 Asle Malvik Beitstad J.S.K C
4 Helge Østlie Nord-Odal J.F.F C
5 Roger Trøftmoen Nord-Odal J.F.F C
 
Lag 70 21.07.2022 kl 14:20 - Bane 1
1      
2 Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
3 Nina Bentzen Levanger J.F.L F
4 Bjørn Moe Nord-Odal J.F.F B
5 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F B
 
Lag 71 21.07.2022 kl 14:40 - Bane 1
1 Geir Lindem Råde J.F.F C
2 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
3 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
4 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
5 Ole Ivar Iversen Ringerike J.F.F A
 
Lag 72 21.07.2022 kl 15:00 - Bane 1
1 Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F C
2 Vibeke Strømme Buskeruds J.F.F F
3 Kasper Slettan Tynset J.F.F B
4 Erik Larsen Tynset J.F.F E1
5 Per Østigård Tynset J.F.F E2
 
Lag 73 21.07.2022 kl 15:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 74 21.07.2022 kl 15:40 - Bane 1
1      
2      
3 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
4 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
5      
 
Lag 75 21.07.2022 kl 16:00 - Bane 1
1      
2 Bjørn Wiggo Bergum Gjøvik og Vardal J.F. C
3      
4 Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F B
5      
 
Lag 76 21.07.2022 kl 16:20 - Bane 1
1 Siri Marlen Hemstad Råde J.F.F F
2 Andre Lund Trysil J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 77 21.07.2022 kl 16:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 78 21.07.2022 kl 17:00 - Bane 1
1 Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F B
2 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
3 Jørn Heggbrenna Jordet J.F.F A
4 Magnus Stenbrenden Jordet J.F.F B
5 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
 
Lag 79 22.07.2022 kl 08:00 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 80 22.07.2022 kl 08:20 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 81 22.07.2022 kl 08:40 - Bane 1
1 Christian Sagmo Overhalla J.F.F C
2 Oskar Sagmo Overhalla J.F.F D1
3 Nikolai Torp Skogen J.S.K A
4 John Arne Torp Skogen J.S.K B
5 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
 
Lag 82 22.07.2022 kl 09:00 - Bane 1
1 Bjørn Roald Langnes Eide J.F.F C
2 Hanne Dalen Kroken J.F.F C
3 Leif Henry Klokset Løiten J.F.F A
4 Henning Øygarden Kroken J.F.F B
5 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
 
Lag 83 22.07.2022 kl 09:20 - Bane 1
1 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
2 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
3 Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F C
4 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
5 Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F B
 
Lag 84 22.07.2022 kl 09:40 - Bane 1
1 Mortén Resell Tynset J.F.F A
2 Frode Svensrud Brandval J.F.F B
3 Susan Høgberg Brandval J.F.F F
4 Gudmund Arnason Brandval J.F.F C
5 Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D1
 
Lag 85 22.07.2022 kl 10:00 - Bane 1
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
3 Erling Westgård Nidaros J.S.K B
4 Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F C
5 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
 
Lag 86 22.07.2022 kl 10:20 - Bane 1
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
3 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
4 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F C
5 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 87 22.07.2022 kl 10:40 - Bane 1
1 Trygve Larssen Ås J.F.F A
2 Ole Furu Sunndal J.F.F E1
3 Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F B
4 Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
5 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
 
Lag 88 22.07.2022 kl 11:00 - Bane 1
1      
2 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
3 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
4 Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
5      
 
Lag 89 22.07.2022 kl 11:20 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 90 22.07.2022 kl 11:40 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)