www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Opdal J.F.L
 
NM Leirduesti - Opdal J.F.L
19. til 23. juli 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 149
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
Amber Jayne Graham Herøy og Sande J.F.F F
Anders Pedersen Steinkjer J.F.F C
Andre Lund Trysil J.F.F B
Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
Arild Sørlien Melhus J.F.F C
Arve Melby Verdal J.F.F E1
Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
Aslak Tønneberg Levanger J.F.L B
Asle Malvik Beitstad J.S.K C
Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F B
Bendik Herje Levanger J.F.L A
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F F
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjarte Mittet Åndalsnes og Omegn J.F.F C
Bjørn Roald Langnes Eide J.F.F C
Bjørn Wiggo Bergum Gjøvik og Vardal J.F. C
Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
Bjørn Moe Nord-Odal J.F.F B
Bjørnar Melby Verdal J.F.F B
Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
Christian Sagmo Overhalla J.F.F C
Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
Daniel Aune Orkla J.F.F D2
Eirik Asphol Stivold Halsa J.F.F C
Erik Larsen Tynset J.F.F E1
Erland Haugen Levanger J.F.L C
Erlend Olof Fredin Steinkjer J.F.F B
Erling Westgård Nidaros J.S.K B
Frank Våden Rennebu J.F.F B
Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D1
Frode Bjervamoen Skien J.F.F B
Frode Svensrud Brandval J.F.F B
Geir Lindem Råde J.F.F C
Gudmund Arnason Brandval J.F.F C
Hanne Dalen Kroken J.F.F C
Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
Helge Østlie Nord-Odal J.F.F C
Henning Løkken Alvdal J.F.F B
Henning Øygarden Kroken J.F.F B
Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F C
Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F E1
Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F B
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Joar Pynten Levanger J.F.L B
John Arne Torp Skogen J.S.K B
John Oskar Sæther Namdalseid J.F.L C
John Solbakken Biri J.F.F C
Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L E1
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
Jørn Heggbrenna Jordet J.F.F A
Kasper Slettan Tynset J.F.F B
Kent Arild Moldal Kvam J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F C
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
Knut Strand Orkla J.F.F B
Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros J.S.K B
Kurt Are Skarbø Herøy og Sande J.F.F C
Kåre Ola Botnan Opdal J.F.L C
Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F B
Leif Henry Klokset Løiten J.F.F A
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F B
Linn Sofie Sørlien Melhus J.F.F F
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F C
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Stenbrenden Jordet J.F.F B
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
Martin Røsaker Skien J.F.F D2
Martin Schanke Nidaros J.S.K B
Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
Morten Larsen Sannidal J.F.F C
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Nikolai Torp Skogen J.S.K A
Nina Bentzen Levanger J.F.L F
Ola Stivold Halsa J.F.F C
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Ivar Iversen Ringerike J.F.F A
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F E1
Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F D1
Ole Mathias Fjeldskogen Høland J.F.F A
Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F E1
Ole Furu Sunndal J.F.F E1
Oskar Sagmo Overhalla J.F.F D1
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F B
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Per Østigård Tynset J.F.F E2
Pål Melgård Beitstad J.S.K C
Renate Manvik Brunlanes J.F.F B
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
Roar Tyholdt Levanger J.F.L B
Roger Trøftmoen Nord-Odal J.F.F C
Rolf Aune Orkla J.F.F B
Rudi Årbogen Selbo Steinkjer J.F.F C
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
Rune Hellandsjø Nidaros J.S.K E1
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F B
Siri Marlen Hemstad Råde J.F.F F
Sondre Bohlin Skien J.F.F C
Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F C
Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
Susan Høgberg Brandval J.F.F F
Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F C
Thea Vestli Eidskog J.F.F C
Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
Tommy Andersen Eidanger J.F.L B
Tone Christin Amundsen Steinkjer J.F.F F
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Solheim Levanger J.F.L B
Torgeir Myhre Levanger J.F.L B
Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F B
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F B
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Ulf Boger Målselv J.F.F B
Vegar Kveum Skjåk J.F.L C
Vibeke Strømme Buskeruds J.F.F F
Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F C
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
Øyvind Kvalvåg Gjemnes J.F.F C
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)