www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Opdal J.F.L
 
NM Jegertrap - Opdal J.F.L
19. til 23. juli 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 19.07.2022 kl 08:00 - Bane 1
1      
2 Kåre Ola Botnan Opdal J.F.L C
3      
4      
5      
 
Lag 2 19.07.2022 kl 08:25 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 3 19.07.2022 kl 08:50 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 4 19.07.2022 kl 09:15 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 5 19.07.2022 kl 09:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 6 19.07.2022 kl 10:05 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 7 19.07.2022 kl 10:30 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Kurt Are Skarbø Herøy og Sande J.F.F C
5      
 
Lag 8 19.07.2022 kl 10:55 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 9 19.07.2022 kl 11:20 - Bane 1
1      
2      
3 Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B
4      
5      
 
Lag 10 19.07.2022 kl 11:45 - Bane 1
1 Camilla Wilhelmine Kleppe Herøy og Sande J.F.F F
2 Amber Jayne Graham Herøy og Sande J.F.F F
3      
4 Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
5      
 
Lag 11 19.07.2022 kl 12:10 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 19.07.2022 kl 12:35 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 19.07.2022 kl 13:00 - Bane 1
1 Knut Strand Orkla J.F.F A
2 Rune Hellandsjø Nidaros J.S.K E1
3      
4 Eva Kristin Oliversen Kvam J.F.F A
5      
 
Lag 14 19.07.2022 kl 13:25 - Bane 1
1 Morten Larsen Sannidal J.F.F C
2      
3      
4 Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
5      
 
Lag 15 19.07.2022 kl 13:50 - Bane 1
1      
2      
3 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
4      
5      
 
Lag 16 19.07.2022 kl 14:15 - Bane 1
1      
2 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F B
3 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F C
4      
5      
 
Lag 17 19.07.2022 kl 14:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5 Oddbjørn Rosset Skaun J.F.F E2
 
Lag 18 19.07.2022 kl 15:05 - Bane 1
1 Leif Henry Klokset Løiten J.F.F A
2      
3      
4      
5      
 
Lag 19 19.07.2022 kl 15:30 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 20 19.07.2022 kl 15:55 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 21 19.07.2022 kl 16:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 22 19.07.2022 kl 16:45 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 23 19.07.2022 kl 17:10 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 24 19.07.2022 kl 17:35 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 19.07.2022 kl 18:00 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 26 20.07.2022 kl 08:00 - Bane 1
1      
2      
3 John Oskar Sæther Namdalseid J.F.L C
4      
5      
 
Lag 27 20.07.2022 kl 08:25 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 28 20.07.2022 kl 08:50 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 29 20.07.2022 kl 09:15 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 30 20.07.2022 kl 09:40 - Bane 1
1 Magne Bakken Skåla J.F.F E2
2      
3      
4      
5      
 
Lag 31 20.07.2022 kl 10:05 - Bane 1
1      
2 Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
3      
4      
5      
 
Lag 32 20.07.2022 kl 10:30 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Bjarte Mittet Åndalsnes og Omegn J.F.F B
5      
 
Lag 33 20.07.2022 kl 10:55 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 34 20.07.2022 kl 11:20 - Bane 1
1 Vegar Kveum Skjåk J.F.L A
2 Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F B
3 Ola Stivold Halsa J.F.F C
4 Eirik Asphol Stivold Halsa J.F.F C
5      
 
Lag 35 20.07.2022 kl 11:45 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
5 Arne Heggem Surnadal J.F.F B
 
Lag 36 20.07.2022 kl 12:10 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 37 20.07.2022 kl 12:35 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 38 20.07.2022 kl 13:00 - Bane 1
1 Kent Arild Moldal Kvam J.F.F A
2 Robert Jensvoll Kvam J.F.F A
3      
4      
5      
 
Lag 39 20.07.2022 kl 13:25 - Bane 1
1 Helge Østlie Nord-Odal J.F.F B
2      
3      
4      
5 Roger Trøftmoen Nord-Odal J.F.F B
 
Lag 40 20.07.2022 kl 13:50 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 41 20.07.2022 kl 14:15 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 42 20.07.2022 kl 14:40 - Bane 1
1      
2 Arild Sørlien Melhus J.F.F B
3      
4 Linn Sofie Sørlien Melhus J.F.F F
5      
 
Lag 43 20.07.2022 kl 15:05 - Bane 1
1 Pål Melgård Beitstad J.S.K B
2      
3 Asle Malvik Beitstad J.S.K B
4 Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F A
5      
 
Lag 44 20.07.2022 kl 15:30 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 45 20.07.2022 kl 15:55 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 46 20.07.2022 kl 16:20 - Bane 1
1      
2      
3 Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
4 Roar Blakstad Helle Målselv J.F.F A
5      
 
Lag 47 20.07.2022 kl 16:45 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 48 20.07.2022 kl 17:10 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 49 20.07.2022 kl 17:35 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 50 20.07.2022 kl 18:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 51 20.07.2022 kl 18:25 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 52 20.07.2022 kl 18:50 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 53 21.07.2022 kl 08:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 54 21.07.2022 kl 08:25 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 55 21.07.2022 kl 08:50 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Arve Kammen Gjemnes J.F.F A
5      
 
Lag 56 21.07.2022 kl 09:15 - Bane 1
1      
2      
3 Leif Arild Fjellheim Karmøy J.F.N.F E1
4 Marius Weie Beitstad J.S.K A
5 Johan Richstad Weie Beitstad J.S.K D2
 
Lag 57 21.07.2022 kl 09:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5 Even André Kammen Aure J.F.F A
 
Lag 58 21.07.2022 kl 10:05 - Bane 1
1      
2 Martin Schanke Nidaros J.S.K C
3 Joar Pynten Nidaros J.S.K B
4 Johan Harstad Gjemnes J.F.F A
5      
 
Lag 59 21.07.2022 kl 10:30 - Bane 1
1 Nikolai Torp Skogen J.S.K C
2 John Arne Torp Skogen J.S.K C
3 Øyvind Kvalvåg Gjemnes J.F.F B
4 Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
5 Harald Haugom Sannidal J.F.F E1
 
Lag 60 21.07.2022 kl 10:55 - Bane 1
1 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F B
2 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
3 Hanne Dalen Kroken J.F.F B
4 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
5 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
 
Lag 61 21.07.2022 kl 11:20 - Bane 1
1 Christian Sagmo Overhalla J.F.F B
2 Frode Skinstad Skaun J.F.F B
3 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
4 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
5 Ann Helene Haugen Kroken J.F.F F
 
Lag 62 21.07.2022 kl 11:45 - Bane 1
1 Oskar Sagmo Overhalla J.F.F D1
2 Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F B
3 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B
4 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F C
5 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
 
Lag 63 21.07.2022 kl 12:10 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 64 21.07.2022 kl 12:35 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 65 21.07.2022 kl 13:00 - Bane 1
1 Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F A
2 Jan Roar Stølan Surnadal J.F.F B
3 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
4 Joar Glomsvoll Tynset J.F.F E1
5 Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F D1
 
Lag 66 21.07.2022 kl 13:25 - Bane 1
1 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
2 Else-May Norderhus Lesja J.F.F F
3 Lars Norderhus Lesja J.F.F E1
4 Jonny Meier Steinkjer J.F.F E1
5 Ole Furu Sunndal J.F.F E1
 
Lag 67 21.07.2022 kl 13:50 - Bane 1
1 Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
2 Henrik Skinstad Skaun J.F.F D1
3 Henning Øygarden Kroken J.F.F A
4 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
5 Erik Larsen Tynset J.F.F E1
 
Lag 68 21.07.2022 kl 14:15 - Bane 1
1      
2 Jostein Vibstad Namdalseid J.F.L E1
3      
4      
5      
 
Lag 69 21.07.2022 kl 14:40 - Bane 1
1 Monica Kippernes Rånes Rennebu J.F.F B
2      
3      
4      
5      
 
Lag 70 21.07.2022 kl 15:05 - Bane 1
1      
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F B
4      
5      
 
Lag 71 21.07.2022 kl 15:30 - Bane 1
1      
2 Thea Vestli Eidskog J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 72 21.07.2022 kl 15:55 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 73 21.07.2022 kl 16:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 74 21.07.2022 kl 16:45 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 75 21.07.2022 kl 17:10 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 76 21.07.2022 kl 17:35 - Bane 1
1      
2      
3 Rolf Aune Orkla J.F.F B
4 Karl Rune Konstad Hølonda J.F.F B
5 Daniel Aune Orkla J.F.F D2
 
Lag 77 21.07.2022 kl 18:00 - Bane 1
1      
2 Severin Larsen Stange J.F.F C
3      
4 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
5      
 
Lag 78 21.07.2022 kl 18:25 - Bane 1
1      
2 Espen Bakken Skåla J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 79 21.07.2022 kl 18:50 - Bane 1
1 Caroline Waller Brunlanes J.F.F F
2 Thor Andre Basmoen Skåla J.F.F B
3 Magne Gusland Brunlanes J.F.F C
4 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K C
5 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F
 
Lag 80 22.07.2022 kl 08:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 81 22.07.2022 kl 08:25 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 82 22.07.2022 kl 08:50 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 83 22.07.2022 kl 09:15 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5 Rune Engen Nord-Aurdal J.F.F B
 
Lag 84 22.07.2022 kl 09:40 - Bane 1
1 Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F C
2 Sindre Astad Gjemnes J.F.F B
3 Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F C
4 Arve Melby Verdal J.F.F E1
5 Vibeke Strømme Buskeruds J.F.F F
 
Lag 85 22.07.2022 kl 10:05 - Bane 1
1 Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F A
2 Bjørnar Melby Verdal J.F.F A
3 Paul Otto Fredriksen Steinkjer J.F.F A
4 Mikael Østensen Bodø J.F.F A
5 Geir Lindem Råde J.F.F A
 
Lag 86 22.07.2022 kl 10:30 - Bane 1
1 Rudi Årbogen Selbo Steinkjer J.F.F C
2 Mette Syvertsen Nome J.F.F F
3 Martin Røsaker Skien J.F.F D2
4 Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1
5 Tor Asbjørn Næstby Fauske og Sørfold J.F.F B
 
Lag 87 22.07.2022 kl 10:55 - Bane 1
1 Bjørn Wiggo Bergum Gjøvik og Vardal J.F. B
2 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F B
3 Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F A
4 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F B
5 Thomas Astad Gjemnes J.F.F D2
 
Lag 88 22.07.2022 kl 11:20 - Bane 1
1 Silje Skattebo Nord-Aurdal J.F.F B
2 Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F E1
3 Sondre Bohlin Skien J.F.F B
4 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F E1
5 Ole Mathias Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
 
Lag 89 22.07.2022 kl 11:45 - Bane 1
1 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
2 Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F B
3 Renate Manvik Brunlanes J.F.F B
4 Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
5 Frode Bjervamoen Skien J.F.F B
 
Lag 90 22.07.2022 kl 12:10 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 91 22.07.2022 kl 12:35 - Bane 1
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 92 22.07.2022 kl 13:00 - Bane 1
1 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F B
2 Ulf Boger Målselv J.F.F A
3 Jørgen Bjørklund Sør-Varanger J.F.F A
4 Esteban Dios Steinkjer J.F.F B
5 Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F E1
 
Lag 93 22.07.2022 kl 13:25 - Bane 1
1 Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F A
2 Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
3 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
4 Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F B
5 Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
 
Lag 94 22.07.2022 kl 13:50 - Bane 1
1 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
2 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F A
3 Lars Erik Gausen Ringebu og Fåvang J.F.F B
4 Siri Marlen Hemstad Råde J.F.F A
5 Rolf Kristian Eilertsen Hølonda J.F.F E1
 
Lag 95 22.07.2022 kl 14:15 - Bane 1
1 Mortén Resell Tynset J.F.F B
2 John Solbakken Biri J.F.F B
3 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F A
4 Jo Terje Sagmo Steinkjer J.F.F E1
5 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
 
Lag 96 22.07.2022 kl 14:40 - Bane 1
1 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
2 Per Østigård Tynset J.F.F E2
3 Henning Godlien Strand Ringebu og Fåvang J.F.F B
4 Ivan K Kleven Sulitjelma J.F.F B
5 Stig Nesseth Tynset J.F.F C
 
Lag 97 22.07.2022 kl 15:05 - Bane 1
1 Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
2 Allan Nogva Eide J.F.F E1
3 Bjørn Roald Langnes Eide J.F.F B
4 Kasper Slettan Tynset J.F.F B
5 Helge Arnfinn Eide Eide J.F.F B
 
Lag 98 22.07.2022 kl 15:30 - Bane 1
1 Rolf Kvisvik Averøy J.F.F B
2 Frode Strand Steinkjer J.F.F B
3 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
4 Stefan Vågseter Skåla J.F.F B
5 Lars Magnus Krogh Røros J.F.F B
 
Lag 99 22.07.2022 kl 15:55 - Bane 1
1 Erlend Olof Fredin Levanger J.F.L B
2 Bjørn Moe Nord-Odal J.F.F B
3 Per Morten Aasgård Aure J.F.F B
4 Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F B
5 Tone Christin Amundsen Levanger J.F.L F
 
Lag 100 22.07.2022 kl 16:20 - Bane 1
1      
2 Jørn Heggbrenna Jordet J.F.F A
3 Per Johnny Sara Alta J.F.F A
4 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D2
5 Magnus Stenbrenden Jordet J.F.F C
 
Lag 101 22.07.2022 kl 16:45 - Bane 1
1      
2 Rune Torsetnes Aure J.F.F B
3 Sverre Røed Holmestrand S.P.S.J.F E2
4 Marianne Kristiansen Fron J.F.F B
5      
 
Lag 102 22.07.2022 kl 17:10 - Bane 1
1 Frank Våden Rennebu J.F.F A
2 Håkon Kveum Sel J.F.F A
3 Nina Bentzen Levanger J.F.L F
4 Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
5 Jan Ove Sønstevold Fron J.F.F A
 
Lag 103 22.07.2022 kl 17:35 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 104 22.07.2022 kl 18:00 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)