19. til 23. juli 2022
Navn |
Klubb |
Klasse |
Abraham Jostein Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Adrian Martinussen |
Sel J.F.F |
D1 |
Alexander Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
Alexander Klokset |
Skåla J.F.F |
C |
Alf Gjengstø |
Averøy J.F.F |
E2 |
Allan Nogva |
Eide J.F.F |
E1 |
Amber Jayne Graham |
Ørskog J.S.S |
F |
Anders Karlsson |
Støren J.F.F |
B |
Anders Vedøy |
Karmøy J.F.N.F |
C |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
B |
Ann Catrin Hoel Larsen |
Løiten J.F.F |
F |
Ann Helene Haugen |
Kroken J.F.F |
F |
Annar Dragmyrhaug |
Ålen J.F.F |
E1 |
Anton Mellemsdokken |
Fron J.F.F |
A |
Arild Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Arild Gangdal |
Eid J.F.L |
A |
Arild Harstad |
Gjemnes J.F.F |
B |
Arild Hemli |
Kvam J.F.F |
B |
Arild Sørlien |
Melhus J.F.F |
B |
Arne Heggem |
Surnadal J.F.F |
B |
Arnfinn Berg |
Skåla J.F.F |
E1 |
Arve Kammen |
Gjemnes J.F.F |
A |
Arve Melby |
Verdal J.F.F |
E1 |
Arvid Haugen |
Surnadal J.F.F |
E1 |
Asbjørn Nyborg |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
C |
Asle Malvik |
Beitstad J.S.K |
B |
Bent A. Døving |
Ørskog J.S.S |
A |
Bergsvein Flemmen |
Gjemnes J.F.F |
B |
Birger Kristian Fedje |
Rana J.F.F |
B |
Birgit Jostad Solbakken |
Biri J.F.F |
B |
Birk Vågseter |
Skåla J.F.F |
D1 |
Bjarte Bergstrøm |
Trondheim J.F.F |
B |
Bjarte Linga |
Samnanger J.F.L |
A |
Bjarte Mittet |
Åndalsnes og Omegn J.F.F |
B |
Bjørn Olav Lein |
(ingen klubb) |
E2 |
Bjørn Roald Langnes |
Eide J.F.F |
B |
Bjørn Roger Malvik |
Nidaros J.S.K |
B |
Bjørn Wiggo Bergum |
Gjøvik og Vardal J.F. |
B |
Bjørn Joakimsen |
Vang J.F.F |
C |
Bjørn Milsteinhaugen |
Fron J.F.F |
B |
Bjørn Moe |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Bjørn Nicolaysen |
Kroken J.F.F |
B |
Bjørn Talstad |
Fræna J.F.F |
C |
Bjørnar Jensås |
Nidaros J.S.K |
A |
Bjørnar Melby |
Verdal J.F.F |
A |
Bjørnar Ridderhaugen |
Nordre Land J.S.K |
B |
Brynjar A Berge |
Dovre J.F.F |
E1 |
Bård Terje Djuvsland |
Steinkjer J.F.F |
C |
Camilla Vollan |
Ballangen J.F.F |
F |
Camilla Wilhelmine Kleppe |
Herøy og Sande J.F.F |
F |
Carl Arvid Christiansen |
Vestby J.F.F |
E2 |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes J.F.F |
F |
Cato Wang |
Løiten J.F.F |
B |
Christian Sagmo |
Overhalla J.F.F |
B |
Dag Rune Egge |
Løiten J.F.F |
E1 |
Daniel Aune |
Orkla J.F.F |
D2 |
Daniel Bergli |
Fron J.F.F |
C |
David Holand |
Karmøy J.F.N.F |
B |
Eilert Vestjord |
Målselv J.F.F |
D2 |
Eirik Asphol Stivold |
Surnadal J.F.F |
C |
Eivind Hogner |
Kroken J.F.F |
D1 |
Elise Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
B |
Else-May Botten |
Skåla J.F.F |
F |
Endre Kosberg |
Rennebu J.F.F |
A |
Erik Ølmheim Gurholt |
Skien J.F.F |
B |
Erik Hemli |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Erik Larsen |
Tynset J.F.F |
E1 |
Erland Moe |
Øyer-Tretten J.F.F |
B |
Erlend Konstad |
Hølonda J.F.F |
B |
Espen Bakken |
Skåla J.F.F |
B |
Espen Kallmyr |
Steinkjer J.F.F |
C |
Espen Luka |
Ørskog J.S.S |
A |
Esteban Dios |
Steinkjer J.F.F |
B |
Eva Kristin Knudsen |
Hølonda J.F.F |
A |
Even André Kammen |
Aure J.F.F |
A |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
B |
Fabian Davik |
Ørskog J.S.S |
C |
Filip Østensen |
Bodø J.F.F |
D2 |
Finn Johnsen |
Biri J.F.F |
E2 |
Frank Ole Vars |
Kautokeino J.F.F |
A |
Frank Våden |
Orkla J.F.F |
A |
Fredrik Høgset Tolaas |
Skåla J.F.F |
D2 |
Fredrik Hammersborg |
Eidsberg J.F.F |
C |
Fredrik Jensen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
D2 |
Fredrik Lund |
Eidsberg J.F.F |
B |
Frode Bjervamoen |
Skien J.F.F |
B |
Frode Rundhaug |
Nordre Land J.S.K |
A |
Frode Skinstad |
Skaun J.F.F |
B |
Frode Strand |
Steinkjer J.F.F |
B |
Frode Svensrud |
Brandval J.F.F |
B |
Geir Asle Rønningen |
Gausdal J.F.F |
A |
Geir Egil Aasbak |
Trondheim J.F.F |
C |
Geir Lasse Aune |
Trondheim J.F.F |
B |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
E1 |
Geir Lindem |
Råde J.F.F |
A |
Geir Milsteinhaugen |
Kvam J.F.F |
A |
Geir Skårsmoen |
Tynset J.F.F |
C |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Gry Størseth |
Narvik J.F.F |
F |
Gunnar Leknes |
Askvoll J.F.L |
A |
Guro Skorem Forbregd |
Opdal J.F.L |
F |
Hanne Dalen |
Kroken J.F.F |
B |
Hans Fredrik Bø |
Tørdal J.F.F |
B |
Hans Marius Støre Mastermo |
Rana J.F.F |
B |
Hans Martin Bull |
Eide J.F.F |
C |
Hans Petter Kirkerød |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
A |
Hans Pedersen |
Frogn J.F.F |
E2 |
Harald Ekli |
Nidaros J.S.K |
E2 |
Harald Haugom |
Sannidal J.F.F |
E1 |
Hege Kveum |
Sel J.F.F |
B |
Heidi Cecilie Øverland |
Kroken J.F.F |
A |
Helge Arnfinn Eide |
Eide J.F.F |
B |
Helge Østlie |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Henning Godlien Strand |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
A |
Henning Solhaug |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Henning Øygarden |
Kroken J.F.F |
A |
Henrik Alstad |
Levanger J.F.L |
E1 |
Henrik Skinstad |
Skaun J.F.F |
D1 |
Håkon Kveum |
Sel J.F.F |
A |
Ida Herre |
Trondheim J.F.F |
F |
Ingar Solberg |
Sunndal J.F.F |
C |
Ingebjørn Johansen |
Melhus J.F.F |
B |
Ivan K Kleven |
Sulitjelma J.F.F |
B |
Ivar Hansen |
Korgen og Hemnes J.F.F |
E1 |
Iver Andrè Josten |
Kvam J.F.F |
C |
Jan Inge Kleppe |
Eid J.F.L |
E1 |
Jan Kåre H. Tveter |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Jan Magne Bjørnstad |
Løiten J.F.F |
B |
Jan Magne Hoel |
Skaun J.F.F |
A |
Jan Olav Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Jan Olav Monsbakken |
Gjøvik og Vardal J.F. |
A |
Jan Ove Sønstevold |
Fron J.F.F |
A |
Jan Roar Stølan |
Surnadal J.F.F |
B |
Jan-Ole Østensen |
Bodø J.F.F |
E1 |
Jan Alseth |
Hølonda J.F.F |
E1 |
Jan Vestjord |
Målselv J.F.F |
B |
Jarle Mellemsæther |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Jeanine Dybdahl |
Skogen J.S.K |
F |
Jens Kristian Baustad |
Sør-Varanger J.F.F |
A |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
Jim Pedersen |
Alta J.F.F |
A |
Jo Terje Sagmo |
Steinkjer J.F.F |
E1 |
Joar Glomsvoll |
Tynset J.F.F |
E1 |
Joar Pynten |
Nidaros J.S.K |
B |
Johan Harstad |
Gjemnes J.F.F |
A |
Johan Richstad Weie |
Beitstad J.S.K |
D1 |
Johan Skogsrud |
Løiten J.F.F |
E2 |
John Arne Torp |
Skogen J.S.K |
C |
John Oskar Sæther |
Namdalseid J.F.L |
C |
John Solbakken |
Biri J.F.F |
B |
John Sveen |
Nordre Land J.S.K |
B |
Johnny Arvid De Wit |
Biri J.F.F |
A |
Johnny Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Jon Arne Astad |
Gjemnes J.F.F |
A |
Jon Isak Moe Nesland |
Kroken J.F.F |
D2 |
Jon Kåre Gylland |
Hølonda J.F.F |
E1 |
Jon Martin Christensen |
Gjerstad J.F.F |
D2 |
Jonas Grimestad |
Lindesnes J.F.F |
B |
Jonas Tronsaune |
Haltdalen J.F.F |
D2 |
Jonny Meier |
Steinkjer J.F.F |
E1 |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
B |
Jostein Sunde |
Jæren J.F.L |
B |
Jostein Vibstad |
Namdalseid J.F.L |
E1 |
Jørgen Bjørklund |
Sør-Varanger J.F.F |
A |
Jørgen Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
D2 |
Jørn Harkjær |
Kroken J.F.F |
A |
Jørn Heggbrenna |
Jordet J.F.F |
A |
Kai Arne Skreden |
Fron J.F.F |
B |
Karl Rune Konstad |
Støren J.F.F |
B |
Kasper Slettan |
Tynset J.F.F |
B |
Ken-Are Olafsen |
Fron J.F.F |
B |
Kenneth Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Kent Arild Moldal |
Kvam J.F.F |
A |
Kevin Stuldalen |
Biri J.F.F |
C |
Kim-Alexander Buer |
Halden og Omegn J.F.F |
B |
Kjell Erik Bangen |
Tynset J.F.F |
A |
Kjell Magne Haukås |
Averøy J.F.F |
B |
Kjell-Arne Kello |
Sør-Varanger J.F.F |
A |
Kjell-Magne Tråstadkjølen |
Arendal J.F.F |
A |
Kjell Frydenlund |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
E1 |
Kjetil Engebretsen |
Blaker J.F.F |
B |
Klemet Anders Sara |
Kautokeino J.F.F |
A |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Erik Bergum |
Sannidal J.F.F |
B |
Knut Erland Hansen |
Eidsberg J.F.F |
E1 |
Knut Ivar Larsen |
Arbeidernes J.F.F Halden |
A |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
B |
Knut Olav Samuelsen |
Skåla J.F.F |
D2 |
Knut Olav Vrålstad |
Skien J.F.F |
D2 |
Knut Engebretsen |
Blaker J.F.F |
E1 |
Knut Strand |
Orkla J.F.F |
A |
Knut Thrane |
Nidaros J.S.K |
E1 |
Kolbjørn Sæterøy |
Ørskog J.S.S |
E2 |
Kristian Ingvar Raaen |
Ål J.F.F |
B |
Kristian Norgaard Berglund |
Blaker J.F.F |
B |
Kristian Sæther Hemli |
Kvam J.F.F |
D1 |
Kristian Tolaas Lillevik |
Skåla J.F.F |
A |
Kristoffer Joten |
Fron J.F.F |
D1 |
Kurt Are Skarbø |
Ørskog J.S.S |
C |
Kåre Magnus Vaterland |
Kvam J.F.F |
D1 |
Kåre Ola Botnan |
Opdal J.F.L |
C |
Lars Erik Gausen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Lars Gunnar Larsen |
Herøy og Sande J.F.F |
B |
Lars Magnus Krogh |
Røros J.F.F |
B |
Lars-Ivar Græsli |
Tynset J.F.F |
A |
Lars Gjære |
Ålen J.F.F |
D1 |
Lars Norderhus |
Lesja J.F.F |
E1 |
Leander Rosvoldaune |
Leksvik J.F.F |
D2 |
Leif Henry Klokset |
Skåla J.F.F |
A |
Leif Jostein Konstad |
Hølonda J.F.F |
E1 |
Lennart Larsen |
Fauske og Sørfold J.F.F |
E1 |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Linda Vindfjell Nesland |
Kroken J.F.F |
B |
Linn Sofie Sørlien |
Melhus J.F.F |
F |
Lucas-Emil Westad |
Moss og Omegn J.F.F |
D1 |
Mads Olsen |
Verdal J.F.F |
- |
Magne Roy Astad |
Gjemnes J.F.F |
A |
Magne Bakken |
Skåla J.F.F |
E2 |
Magne Gusland |
Brunlanes J.F.F |
C |
Magne Gåsvand |
Rindal J.F.L |
B |
Magne Steinehaugen |
Kvam J.F.F |
B |
Magnus Jeger Rannestad Hansen |
Kristiansand S J.F.F |
D1 |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
C |
Marcus Øverland |
Melhus J.F.F |
C |
Marianne Kristiansen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Marie Kathrin Grinder |
Skogen J.S.K |
F |
Marius Malmbekk Mastermo |
Rana J.F.F |
D2 |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
B |
Marius Weie |
Beitstad J.S.K |
A |
Martin Hugubakken Nesseth |
Tynset J.F.F |
B |
Martin Røsaker |
Skien J.F.F |
D2 |
Martin Schanke |
Nidaros J.S.K |
C |
Mats Elven |
Haltdalen J.F.F |
D2 |
Mats Moan |
Ålen J.F.F |
D2 |
Mats Olafsen |
Nordre Land J.S.K |
C |
Mette Syvertsen |
Nome J.F.F |
F |
Mikael Østensen |
Bodø J.F.F |
A |
Monica Kippernes Rånes |
Rennebu J.F.F |
B |
Monica Vennevik |
Haltdalen J.F.F |
B |
Mons Ola Dragmyrhaug |
Ålen J.F.F |
D2 |
Morten Kjelaas |
Trondheim J.F.F |
B |
Morten Larsen |
Sannidal J.F.F |
C |
Morten Moe |
Øyer-Tretten J.F.F |
B |
Morten Vuttudal |
Melhus J.F.F |
B |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
B |
Nikolai Torp |
Skogen J.S.K |
C |
Nina Bentzen |
Levanger J.F.L |
F |
Nina Otterbekk |
Beitstad J.S.K |
F |
Noah Sævik |
Herøy og Sande J.F.F |
D1 |
Odd Arild Lillerud |
Ullensaker J.F.F |
B |
Odd Sverre Rundhaug |
Nordre Land J.S.K |
E1 |
Oddbjørn Rosset |
Skaun J.F.F |
E2 |
Ola Berntsen |
Vang J.F.F |
C |
Ola Hegge |
Steinkjer J.F.F |
B |
Ola Stivold |
Surnadal J.F.F |
C |
Olav Vidar Melstveit |
Øystese J.F.L |
A |
Ola Østby |
Ålen J.F.F |
D1 |
Ole Aleksander Storli |
Melhus J.F.F |
B |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Ole Johan Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
E1 |
Ole Johan Sæternes |
Skien J.F.F |
A |
Ole Johnny Oterholt |
Skien J.F.F |
E1 |
Ole Kristian Nybøle |
Arbeidernes J.F.F Halden |
B |
Ole Kristian Stene Falch |
Steinkjer J.F.F |
A |
Ole Marius Aandal Astad |
Gjemnes J.F.F |
D1 |
Ole Petter Nordli |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Ole Petter Wraalsen |
Skien J.F.F |
E1 |
Ole Furu |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Oskar Sagmo |
Overhalla J.F.F |
D1 |
Otto Edvin Roaldsøy |
Averøy J.F.F |
A |
Ove Løberg |
Rennebu J.F.F |
B |
Paul Otto Fredriksen |
Orkla J.F.F |
A |
Paul Daljord |
Sotra og Øygarden J.F.F |
C |
Peder Røssvoll Andersen |
Rana J.F.F |
D1 |
Per Arne Vaterland |
Kvam J.F.F |
D1 |
Per Arne Ånonli |
Korgen og Hemnes J.F.F |
A |
Per Johnny Sara |
Alta J.F.F |
A |
Per Jørgen Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
E1 |
Per Kristian Dahl |
Arbeidernes J.F.F Halden |
E1 |
Per Morten Aasgård |
Averøy J.F.F |
B |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E2 |
Petter Rimol |
Surnadal J.F.F |
B |
Pia-Christin Hansen Bjerke |
Buskeruds J.F.F |
F |
Pål Høines |
Skien J.F.F |
A |
Pål Malmo |
Steinkjer J.F.F |
E1 |
Pål Melgård |
Beitstad J.S.K |
B |
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen |
Kvam J.F.F |
B |
Raymond Eggesvik |
Svinndal J.F.F |
A |
Renate Manvik |
Brunlanes J.F.F |
B |
Roar Ingve Døving |
Ørskog J.S.S |
B |
Roar Bakkane |
Brunlanes J.F.F |
B |
Robert Harald Flatli |
Neiden og Omegn J.F.F |
E1 |
Robert Jensvoll |
Kvam J.F.F |
A |
Roger Nygaard |
Vang J.F.F |
B |
Roger Sivertsen |
Rana J.F.F |
B |
Roger Trøftmoen |
Nord-Odal J.F.F |
B |
Rolf Kristian Eilertsen |
Eidsberg J.F.F |
E1 |
Rolf Aune |
Orkla J.F.F |
B |
Rolf Kvisvik |
Averøy J.F.F |
B |
Rudi Årbogen Selbo |
Steinkjer J.F.F |
C |
Rune Engen |
Øystre Slidre J.F.F |
B |
Rune Gulbrandsen |
Telemark J.F.F |
C |
Rune Hellandsjø |
Nidaros J.S.K |
E1 |
Rune Torsetnes |
Aure J.F.F |
B |
Sander Almo |
Fauske og Sørfold J.F.F |
C |
Sander Bergesen |
Samnanger J.F.L |
C |
Sander Talsnes |
Haltdalen J.F.F |
D2 |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
C |
Sigurd Magnor Strand |
Surnadal J.F.F |
B |
Silje Merete Vidme |
Ål J.F.F |
F |
Silje Skattebo |
Nord-Aurdal J.F.F |
B |
Simen Dragmyrhaug |
Ålen J.F.F |
B |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
B |
Sindre Astad |
Gjemnes J.F.F |
B |
Siri Marlen Hemstad |
Råde J.F.F |
A |
Siv Mariann Aas |
Tydal J.F.F |
B |
Sivert Bjerkestrand |
Skåla J.F.F |
C |
Sondre Bohlin |
Skien J.F.F |
B |
Staale Vangsnes Rasmussen |
Karmøy J.F.N.F |
C |
Stefan Vågseter |
Skåla J.F.F |
B |
Steffen Nygård Jensvold |
Haltdalen J.F.F |
D1 |
Steffen Svenstad |
Nordre Land J.S.K |
A |
Steinar Gjerde |
Samnanger J.F.L |
B |
Stian Hoff |
Ørskog J.S.S |
C |
Stian Kaasa |
Notodden J.F.F |
C |
Stian Røed |
Gjerstad J.F.F |
C |
Stian Ulfstein |
Herøy og Sande J.F.F |
B |
Stig Endre Smerud |
Biri J.F.F |
B |
Stig Kåre Dørum |
Opdal J.F.L |
E1 |
Stig Nesseth |
Tynset J.F.F |
C |
Stig Zachariassen |
Narvik J.F.F |
A |
Ståle Midtlid |
Ørskog J.S.S |
E1 |
Susan Høgberg |
Brandval J.F.F |
F |
Svein Olav Vollan |
Ballangen J.F.F |
C |
Svein Ole Sandvik |
Kautokeino J.F.F |
E1 |
Svein Granøien |
Støren J.F.F |
B |
Svein Henriksen |
Sunndal J.F.F |
E1 |
Svein Midthjell |
Støren J.F.F |
E1 |
Sveinung Lien |
Vindafjord J.F.L |
B |
Sverre Ekli |
Nidaros J.S.K |
E2 |
Sverre Røed |
Holmestrand S.P.S.J.F |
E2 |
Tarjei Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
C |
Terje Krokum |
Nidaros J.S.K |
A |
Terje Samuelsen |
Skåla J.F.F |
E1 |
Thea Vestli |
Eidskog J.F.F |
B |
Therese Nesseth Tørlen |
Ørskog J.S.S |
F |
Thomas De Wit |
Biri J.F.F |
B |
Thomas Astad |
Gjemnes J.F.F |
D2 |
Thomas Bekken |
Nord-Odal J.F.F |
A |
Thomas Bjørkås |
Løiten J.F.F |
C |
Thomas Eiesar |
Stange J.F.F |
C |
Thor Andre Basmoen |
Skåla J.F.F |
B |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
B |
Tom Einar Rosland |
Tørdal J.F.F |
A |
Tom Johannessen |
Hemnes J.F.F |
B |
Tommi Andre Lahtinen |
Halden og Omegn J.F.F |
C |
Tommy Andersen |
Eidanger J.F.L |
A |
Tommy Bakken |
Sør-Odal J.F.F |
B |
Tommy Rosvoldaune |
Leksvik J.F.F |
C |
Tommy Westad |
Buskeruds J.F.F |
C |
Tonje Fuglås Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
C |
Torbjørn Leknes |
Askvoll J.F.L |
E1 |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
B |
Torgal Hermann Floden |
Stange J.F.F |
C |
Torger Bråten Norberg |
Trondheim J.F.F |
B |
Torgrim Aune |
Haltdalen J.F.F |
D2 |
Torstein Kleppe Sørdalen |
Sannidal J.F.F |
B |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
B |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
C |
Trond Rune Sæterholen |
Sør-Odal J.F.F |
A |
Trond-Brage Kosberg |
Rennebu J.F.F |
B |
Trond Gammeltorp |
Kvam J.F.F |
E1 |
Trond Haugholt |
Sannidal J.F.F |
E1 |
Ulf Boger |
Målselv J.F.F |
A |
Vegar Kveum |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
A |
Vegard Utne |
Hedrum J.F.L |
A |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
C |
Vibeke Strømme |
Buskeruds J.F.F |
F |
Vidar Almlid |
Beitstad J.S.K |
C |
Vidar Nilsen |
Buskeruds J.F.F |
C |
Vigdis Grefstad |
Gjemnes J.F.F |
C |
William Mobekk Skoglund |
Kroken J.F.F |
D2 |
Øystein kversøy Nordvik |
Samnanger J.F.L |
C |
Øystein Solberg |
Fron J.F.F |
B |
Øystein Talsnes |
Haltdalen J.F.F |
C |
Øyvind Konstad Jr |
Hølonda J.F.F |
B |
Øyvind Kvalvåg |
Gjemnes J.F.F |
B |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Øyvind Syvertsen |
Nome J.F.F |
E1 |