www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
- Beretta Cup 2022 Klassedelt
- Beretta Cup 2022 Sammenlagt
- Sammenlagt begge dager
- Sammenlagt begge dager
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - SØNDAG - FINALE - Bjørkelangen J.F.F
7. august 2022

Oppdatert: 08.08.2022 kl 13:10

Sammenlagt begge dager

6. august
7. august
Sum
1.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
9296188
2.
Torbjørn Nesland

Kroken J.F.F
9096186
3.
Magne Gusland

Brunlanes J.F.F
9095185
4.
Kenneth Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
8597182
Terje Fuglestveit

Sannidal J.F.F
8795182
6.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes J.F.F
8694180
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
8892180
8.
Marius Sørensen

Tvedestrand J.F.F
8990179
Nicolai Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8594179
10.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
8890178
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
8989178
12.
Frode Kristoffersen

Sokna J.F.F
8789176
Tommy Bergane

Sannidal J.F.F
9185176
Cecilie Renate Dahle Næss

Nes J.F.F
8789176
15.
Hans Christian Jordan

Sokna J.F.F
8193174
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
8688174
17.
Jon Kristoffer Skaret

Sollihøgda J.F.F
8389172
Oskar Næss

Svelvik J.F.F
8191172
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
8785172
20.
Benjamin Solsvik

Sotra og Øygarden J.F.F
8784171
Marius Sørengen

Ski J.F.F
8487171
22.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
7892170
Tore Håkonsrud

Nes J.F.F
8090170
Morten Myrvang

Andebu J.F.F
8288170
25.
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
8485169
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
8188169
Mantas Maciunskas

Andebu J.F.F
7198169
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8287169
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
8188169
30.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
8187168
Marcus Langmyr

Kroken J.F.F
7989168
Veronica Lilleødegård

Tvedestrand J.F.F
8187168
33.
Gudmundur Arni Arnason

Brandval J.F.F
7790167
Mads Reinhold Nordensgaard

Bjørkelangen J.F.F
7988167
Isac Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
7790167
Roar Hedels

Sollihøgda J.F.F
8087167
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
8384167
38.
Mortén Resell

Tynset J.F.F
7591166
Torkil Fjellberg

Blaker J.F.F
8086166
Roy Larsen

Bjørkelangen J.F.F
8284166
41.
Rune Dalsjø

Eidskog J.F.F
7689165
Even Smedstad

Skogen J.S.K
7689165
43.
Lars Nilsen

Sollihøgda J.F.F
7886164
Max Nensén

Sokna J.F.F
7985164
Hans Petter Kirkerød

Rakkestad og Degernes J.F.F
7589164
Sander Holtet

Bjørkelangen J.F.F
8282164
Lennart Skoglund

Kroken J.F.F
8282164
48.
Severin Larsen

Stange J.F.F
7786163
Geir Ståle Vie

Førde J.F.L
8479163
Oscar Bratlie

Fenstad J.F.F
7786163
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
8281163
52.
Håkon Manvik

Brunlanes J.F.F
7488162
Frode Svensrud

Brandval J.F.F
7983162
Stian Bjørklund

Holter J.F.F
8181162
Magnus Wåsjø

Sannidal J.F.F
8181162
Marius Johansson

Sotra og Øygarden J.F.F
8181162
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
7587162
58.
Tore Skjønhaug

Rakkestad og Degernes J.F.F
7784161
Dag Thu

Moss og Omegn J.F.F
8378161
60.
Snorre Ekeheien Laakso

Hemnes J.F.F
7783160
61.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
8277159
Roger Granli

Stange J.F.F
7782159
Joachim Jeger Hansen

Kristiansand S J.F.F
7782159
Roy Wagner

Andebu J.F.F
7980159
65.
Geir Linnerud

Sollihøgda J.F.F
7682158
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
7484158
Caroline Waller

Brunlanes J.F.F
7286158
68.
Gro Anita Ynnesdal

Karmøy J.F.N.F
8176157
69.
Ivan Bunes

Lillestrøm og Strømmen J.F.F
8274156
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
7383156
Roar Tyholdt

Levanger J.F.L
7977156
72.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
7481155
Tommy Westad

Søndre Hurum J.F.F
7085155
Josef Nordskog

Lillehammer J.F.F
7481155
Knut Erik Bergum

Sannidal J.F.F
7976155
Tiril Melkild

Andebu J.F.F
7382155
Stig Olav Morgenlien

Hemnes J.F.F
6986155
78.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
7480154
Øivind Holm

Holter J.F.F
6985154
Tom Arild Pettersen

Sollihøgda J.F.F
7678154
Mathias Emil Lundbye

Åmot J.F.F
8272154
Håkon Bøhmer

Andebu J.F.F
7678154
Torgeir Myhre

Levanger J.F.L
7480154
84.
Jon-Ulrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
6984153
85.
Bjørn Johansen

Brunlanes J.F.F
7082152
86.
Åsmund Rakstad

Bjørkelangen J.F.F
7180151
Arvid Agnor

Ås J.F.F
6586151
88.
Rolf Andresen

Asker J.F.F
7476150
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
7971150
Marius Bentzen Haugen

Ådal J.F.F
7674150
Paul Daljord

Sotra og Øygarden J.F.F
7872150
Martin Skoglund

Kroken J.F.F
7476150
Mathias Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
7674150
Sander Hansen

Høland J.F.F
7872150
95.
Kristian Norgaard Berglund

Blaker J.F.F
7277149
96.
Renate Sætherø

Moss og Omegn J.F.F
7672148
Malene Nygaard

Kroken J.F.F
7870148
98.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
7275147
Edvin Fjølstad

Levanger J.F.L
6582147
Freddy Harlem

Skjeberg og Omegn J.F.F
7275147
Ronny Fjeldvang

Løiten J.F.F
6978147
Aslak Tønneberg

Levanger J.F.L
6681147
103.
Jan Erik Skaar

Råde J.F.F
7472146
Jarle Nymoen

Ådal J.F.F
6680146
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
7076146
106.
Tom Johannessen

Hemnes J.F.F
6778145
Kristian Fjølstad

Levanger J.F.L
7471145
108.
Elisabeth Hokåsmoen

Skogen J.S.K
6678144
109.
Idar Bølgenhaugen

Ådal J.F.F
7073143
Jan Olav Bakken

Sollihøgda J.F.F
6875143
111.
Petter Clausen

Sollihøgda J.F.F
6478142
Kristian Wold Nesse

Sotra og Øygarden J.F.F
6676142
Magnus Jeger Rannestad Hansen

Kristiansand S J.F.F
6478142
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
6973142
115.
Jane Ludvigsen

Ski J.F.F
6972141
Dennis Selinger

Buskeruds J.F.F
7170141
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
6477141
Aksel Johansen

Moss og Omegn J.F.F
6774141
Kjell Rune Bratlie

Fenstad J.F.F
7269141
Aleksander Arnesen

Stange J.F.F
6972141
Arnold Klokseth

Åsane J.F.F
7071141
Jan Ove Fuglebrenden

Løiten J.F.F
6972141
123.
Kristoffer Knasbø

Sotra og Øygarden J.F.F
6278140
Henning Løkken

Alvdal J.F.F
6971140
Marius Kolstad

Høland J.F.F
7466140
126.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
7167138
127.
Lasse Solberg

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6572137
Tormod Wahl-Westreng

Sollihøgda J.F.F
6275137
Jonny Roger Hansen

Ådal J.F.F
7166137
130.
Per Bunes

Rælingen J.F.F
6769136
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
7363136
Even Skaarer

Trøgstad J.F.F
7264136
133.
Lucas-emil Westad

Søndre Hurum J.F.F
6669135
Piotr Stebelski

Sollihøgda J.F.F
7461135
Stuie Klijnstra

(ingen klubb)
6273135
Kjetil Engebretsen

Hemnes J.F.F
6075135
137.
Kristoffer Ettestad

Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3
6569134
Emil Filberg

Bjørkelangen J.F.F
6272134
139.
Silje Bjørnstad Steen

Sotra og Øygarden J.F.F
7162133
Odd Erik Westreng

Bjørkelangen J.F.F
6568133
141.
Oddvar Hansen

Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn
5973132
Hans J. Torkildsrud Hvidsten

Onsøy J.F.F
6567132
Eivind Flekstad

Sokna J.F.F
6567132
Alexander Ekren

(ingen klubb)
6864132
Oliver Bohlin Nilsen

Bjørkelangen J.F.F
6963132
146.
Jan Fredrik Gjerde

Sotra og Øygarden J.F.F
5971130
Øystein Hoel

Blaker J.F.F
7159130
148.
Linda Dalbak

Løiten J.F.F
6067127
Steinar Fogelstrand

Bjørkelangen J.F.F
6364127
150.
Valeria Lindvåg

Brunlanes J.F.F
6066126
Pia-christin Hansen bjerke

Søndre Hurum J.F.F
6165126
152.
Trond Larsen

Enebakk J.F.F
5669125
153.
Jørn Aaserud

Bjørkelangen J.F.F
5668124
Emil Berg

Bjørkelangen J.F.F
6559124
Tone Skjellestad

Bjørkelangen J.F.F
5767124
Eivind Eriksen

Rakkestad og Degernes J.F.F
6064124
157.
Even Kristiansen

Furnes J.F.F
6063123
158.
Tom-Roger Nordby

Høland J.F.F
5963122
Slawomir Sternal

Bjørkelangen J.F.F
6854122
Fredrik Bråthen Fossvold

Bjørkelangen J.F.F
5369122
Jan Fredrik Ørmen

Buskeruds J.F.F
6359122
162.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
5368121
163.
Fredrik Arnesen

Høland J.F.F
6158119
164.
Simen Johansen

Andebu J.F.F
5563118
165.
Thomas Jakobsen

Sotra og Øygarden J.F.F
5759116
Susan Høgberg

Brandval J.F.F
6353116
167.
Thomas Sjølstad

Høland J.F.F
5560115
Tea Sjølstad

Høland J.F.F
5065115
169.
Michelle Egelund

Bjørkelangen J.F.F
5559114
170.
Rune Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
5558113
Ingar Jogerud

Bjørkelangen J.F.F
5855113
172.
Sander Johnsen Haget

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6744111
173.
Piotr Batko

Sollihøgda J.F.F
5355108
174.
Ken Erik Wielecki

Bjørkelangen J.F.F
5252104
175.
Hannah-Anette Flekstad

Sokna J.F.F
4855103
176.
Elin Hagren

Sotra og Øygarden J.F.F
3367100
177.
Gunnar Pedersen

Kongsvinger J.F.F
465298
178.
Terje G. Fjeld

Blaker J.F.F
494796
179.
Silje Haugen

Ådal J.F.F
484795
180.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
9494
181.
Oda Mesna

Bjørkelangen J.F.F
435093
Ole Henrik Gusland

Brunlanes J.F.F
9393
183.
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
9292
184.
Atle Wedum Olsen

Løiten J.F.F
9191
Jan Christian Thoresen

Ådal J.F.F
9191
Asbjørn Koller

Jevnaker J.F.F
9191
187.
Jan Thore Nalum

Brunlanes J.F.F
8787
188.
Anders Nygård

Bjørkelangen J.F.F
444286
189.
Benny Nordnes

Holter J.F.F
8585
Håvard Thoresen

Ådal J.F.F
8585
191.
Ronny Fjeldskogen

Hemnes J.F.F
8484
Geir Otto Kristiansen

Kongsvinger J.F.F
8484
Bent Inge Håkenstad

Holter J.F.F
8484
194.
Anders Johansson

Bærum J.F.F
8282
Pål Gundersen

Moss og Omegn J.F.F
8282
196.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
8080
Martin Grimsland

Tvedestrand J.F.F
8080
Hans Kåre Røysland

Hedrum J.F.L
8080
199.
Geir Lindem

Råde J.F.F
7979
200.
Nils Kristian Orthe

Solemskogen J.F.F
7878
201.
Jens Lavik Sander

Sør-Odal J.F.F
7777
Stian Thorsrud

Sokna J.F.F
7777
Tonje Synnøve Løvtangen

Bjørkelangen J.F.F
443377
204.
Henning Solem

Stokke J.F.L
7676
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
7676
206.
Knut Johansson

Bærum J.F.F
7575
Trygve Larssen

Ås J.F.F
7575
Anders Møllegaard

Aurskog J.F.F
7575
Per Østby

Eidsberg J.F.F
7575
Ole Wilhelm Gulbrandsen

Buskeruds J.F.F
7575
211.
Kenneth Løvmyr

Skjeberg og Omegn J.F.F
7474
Kjell Eirik Slaastad

Eidskog J.F.F
7474
213.
Per Johnny Paulsen

Jevnaker J.F.F
7272
214.
Tarald Huse

Ås J.F.F
7171
Trond Oskar Øberg Kristiansen

Enebakk J.F.F
7171
216.
Bjørn Håvard Vollebekk

Trøgstad J.F.F
7070
Morten Jensen

Nannestad J.F.F
7070
218.
Merethe K Hansen

Buskeruds J.F.F
393069
219.
Knut Årnes

Blaker J.F.F
6868
Anne Barflo

Sollihøgda J.F.F
442468
Jarle Danielsen

Nittedal og Hakadal S.J.F.F
6868
222.
Alexander Kristiansen

Ådal J.F.F
6767
Knut Engebretsen

Blaker J.F.F
6767
Helge Sundell

Skjeberg og Omegn J.F.F
6767
225.
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
6666
Christine Bringa Gravklev

Løiten J.F.F
6666
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
6666
228.
Anders Presterud

Aurskog J.F.F
6464
229.
Trude Skjervik

Moss og Omegn J.F.F
6161
Stig Børre Elvegård

Ski J.F.F
6161
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
6161
Martin Sørlie

Holter J.F.F
6161
233.
Lasse Ness

(ingen klubb)
6060
Johan Kristian Engen

Trøgstad J.F.F
6060
235.
Amund Slaastad Godtlund

Eidskog J.F.F
5959
Jens Gaus

Ringerike J.F.F
5959
237.
Håvard Løe

Fet J.F.F
5858
Frida Høgberg-Svensrud

Brandval J.F.F
322658
239.
Steffen Torgersbråten

Ringerike J.F.F
5656
240.
Mathilde Elvegård

Ski J.F.F
5555
241.
Ingvald Orthe

Solemskogen J.F.F
5353
242.
Stefan Mesna

Bjørkelangen J.F.F
5151
243.
Rune Waller

Bærum J.F.F
5050
Dag Avlesen

Fet J.F.F
5050
245.
Frank Fossum

Båstad Grunneier J.F.F
4848
246.
Ronny Hesleskaug

Eidsberg J.F.F
4747
247.
Glenn Fossum

Sokna J.F.F
4646
248.
Endre Maarud

Øststranda J.F.F
3939
249.
Tonje Thøgersen

Aurskog J.F.F
3838
250.
Ole Andreas Haugland

Enebakk J.F.F
3737
251.
Adrian Fossum

Sokna J.F.F
2828
252.
Stian Sveistrup

Aurskog J.F.F
2727
253.
Marthe Haugen

Bjørkelangen J.F.F
1717
254.
Thomas Skårsmoen

Tynset J.F.F
Øistein Nygren

Eidsberg J.F.F
Sindre Mesna

Bjørkelangen J.F.F
Jacob Borgen

Ås J.F.F
William Herskedal

Ås J.F.F
Andreas Spydevold

Bjørkelangen J.F.F
Ole Mathias Fjeldskogen

Høland J.F.F
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)