www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - SØNDAG - FINALE - Bjørkelangen J.F.F
7. august 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Reservert arrangør
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3      
4      
5      
 
Lag 2 Reservert arrangør
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
5      
 
Lag 3 Reservert arrangør
1 Even Kristiansen Furnes J.F.F C
2 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D1
3 Stefan Mesna Bjørkelangen J.F.F C
4      
5 Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 4 Kl: 08:50
1 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
2 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
3 Marthe Haugen Bjørkelangen J.F.F F
4 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
5 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 5 Kl: 09:00
1 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Morten Jensen Nannestad J.F.F E1
3 Marius Kolstad Høland J.F.F C
4 Petter Clausen Sollihøgda J.F.F B
5 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 6 Kl: 09:10
1 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
2 Tiril Melkild Andebu J.F.F B
3 Bent Inge Håkenstad Holter J.F.F C
4 Benny Nordnes Holter J.F.F C
5 Martin Sørlie Holter J.F.F C
 
Lag 7 Kl: 09:20
1 Stian Thorsrud Sokna J.F.F B
2 Glenn Fossum Sokna J.F.F C
3 Adrian Fossum Sokna J.F.F D1
4 Lasse Ness (ingen klubb) A
5 Martin Grimsland Tvedestrand J.F.F C
 
Lag 8 Kl: 09:30
1 Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
2 Ole Mathias Fjeldskogen Høland J.F.F A
3 Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
4 Ronny Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
5 Tom-Roger Nordby Høland J.F.F C
 
Lag 9 Kl: 09:40
1 Alexander Kristiansen Ådal J.F.F C
2 Steffen Torgersbråten Ringerike J.F.F C
3 Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F B
4 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F C
5 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
 
Lag 10 Kl: 09:50
1 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
2 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
3 Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
4 Silje Haugen Ådal J.F.F F
5 Alexander Ekren (ingen klubb) C
 
Lag 11 Kl: 10:00
1 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
2 Hans Petter Kirkerød Rakkestad og Degernes J.F.F A
3 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
4 Josef Nordskog Lillehammer J.F.F C
5 Ingar Jogerud Bjørkelangen J.F.F C
 
Lag 12 Kl: 10:10
1 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F A
2 Odd Erik Westreng Bjørkelangen J.F.F B
3 Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F C
4 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
5 Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
 
Lag 13 Kl: 10:20
1      
2 Frank Fossum Båstad Grunneier J.F.F E1
3 Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F E1
4 Silje Bjørnstad Steen Sotra og Øygarden J.F.F B
5 Benjamin Solsvik Sotra og Øygarden J.F.F A
 
Lag 14 Kl: 10:30
1 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
2 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
3 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
4 Arvid Agnor Ås J.F.F A
5 Henning Solem Stokke J.F.L E1
 
Lag 15 Kl: 10:40
1 Aslak Tønneberg Levanger J.F.L B
2 Torgeir Myhre Levanger J.F.L B
3 Edvin Fjølstad Levanger J.F.L C
4 Roar Tyholdt Levanger J.F.L B
5 Kristian Fjølstad Levanger J.F.L C
 
Lag 16 Kl: 10:50
1 Anders Nygård Bjørkelangen J.F.F C
2 Sander Hansen Høland J.F.F C
3 Fredrik Arnesen Høland J.F.F C
4 Tea Sjølstad Høland J.F.F D2
5 Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
 
Lag 17 Kl: 11:00
1 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
2 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F C
3 Øystein Hoel Blaker J.F.F C
4 Åsmund Rakstad Bjørkelangen J.F.F C
5 Even Skaarer Trøgstad J.F.F C
 
Lag 18 Kl: 11:10
1 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
2 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
3 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
5 Lucas-emil Westad Søndre Hurum J.F.F D1
 
Lag 19 Kl: 11:20
1 Marius Johansson Sotra og Øygarden J.F.F A
2 Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
3 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
4 Arnold Klokseth Åsane J.F.F B
5 Jan Fredrik Gjerde Sotra og Øygarden J.F.F C
 
Lag 20 Kl: 11:30
1 Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F A
2 Snorre Ekeheien Laakso Hemnes J.F.F C
3 Thomas Jakobsen Sotra og Øygarden J.F.F C
4 Elin Hagren Sotra og Øygarden J.F.F F
5 Kristoffer Knasbø Sotra og Øygarden J.F.F C
 
Lag 21 Kl: 11:40
1 Malene Nygaard Kroken J.F.F B
2 Martin Skoglund Kroken J.F.F B
3 Kristian Wold Nesse Sotra og Øygarden J.F.F B
4 Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
5 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
 
Lag 22 Kl: 11:50
1 Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
2 Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F B
3 Tormod Wahl-Westreng Sollihøgda J.F.F B
4 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
5 Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
 
Lag 24 Kl: 12:10
1 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
2 Nicolai Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
3 Marcus Langmyr Kroken J.F.F A
4 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
5 Gunnar Pedersen Kongsvinger J.F.F E2
 
Lag 25 Kl: 12:20
1 Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
2 Trond Larsen Enebakk J.F.F C
3 Trond Oskar Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
4 Ole Andreas Haugland Enebakk J.F.F C
5 Håkon Manvik Brunlanes J.F.F B
 
Lag 26 Kl: 12:30
1 Hans J. Torkildsrud Hvidsten Onsøy J.F.F B
2 Isac Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
3 Gro Anita Ynnesdal Karmøy J.F.N.F B
4 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F B
5 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
 
Lag 27 Kl: 12:40
1 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
2 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
3 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
4 Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
5 Joachim Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
 
Lag 28 Kl: 12:50
1 Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
2 Sander Johnsen Haget Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
3 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
4 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
5 Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
 
Lag 29 Kl: 13:00
1 Piotr Stebelski Sollihøgda J.F.F C
2 Piotr Batko Sollihøgda J.F.F C
3 Asbjørn Koller Jevnaker J.F.F B
4 Mathias Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
5 Kristoffer Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
 
Lag 30 Kl: 13:10
1 Tore Håkonsrud Nes J.F.F B
2 Cecilie Renate Dahle Næss Nes J.F.F B
3 Merethe K Hansen Buskeruds J.F.F F
4 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
5 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
 
Lag 31 Kl: 13:20
1 Morten Myrvang Andebu J.F.F A
2 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
3 Trygve Larssen Ås J.F.F A
4 Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
5 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
 
Lag 32 Kl: 13:30
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
2 Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F B
3 Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F D2
4 Pia-christin Hansen bjerke Søndre Hurum J.F.F F
5 Tommy Westad Søndre Hurum J.F.F C
 
Lag 33 Kl: 13:40
1 Magnus Wåsjø Sannidal J.F.F C
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
4 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
5 Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F A
 
Lag 34 Kl: 13:50
1 Simen Johansen Andebu J.F.F D1
2 Roy Wagner Andebu J.F.F C
3 Linda Dalbak Løiten J.F.F B
4 Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F A
5 Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F B
 
Lag 35 Kl: 14:00
1 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F A
2 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
3 Øivind Holm Holter J.F.F C
4 Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F B
5 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
 
Lag 36 Kl: 14:10
1 Roger Granli Stange J.F.F A
2 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
3 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
4 Dennis Selinger Buskeruds J.F.F C
5 Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
 
Lag 37 Kl: 14:20
1 Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
2 Jane Ludvigsen Ski J.F.F B
3 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F B
4 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
5 Marius Sørengen Ski J.F.F A
 
Lag 38 Kl: 14:30
1 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
2 Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
3 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
4 Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
5      
 
Lag 39 Kl: 14:40
1 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F B
2 Per Østby Eidsberg J.F.F C
3 Jacob Borgen Ås J.F.F B
4 William Herskedal Ås J.F.F B
5 Per Johnny Paulsen Jevnaker J.F.F E1
 
Lag 40 Kl: 14:50
1 Hans-Arne Øiestad Hesleskaug Eidsberg J.F.F D2
2 Eivind Eriksen Rakkestad og Degernes J.F.F D2
3 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
4 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
5 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
 
Lag 41 Kl: 15:00
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
3 Jan Ove Fuglebrenden Løiten J.F.F C
4 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
5 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
 
Lag 42 Kl: 15:10
1 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
2 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
3 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
4 Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
5 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
 
Lag 43 Kl: 15:20
1 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
2 Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
3 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
4 Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F B
5 Kenneth Løvmyr Skjeberg og Omegn J.F.F C
 
Lag 44 Kl: 15:30
1 Max Nensén Sokna J.F.F B
2 Thea Vestli Eidskog J.F.F C
3 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
4 Rolf Andresen Asker J.F.F E2
5 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
 
Lag 45 Kl: 15:40
1 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F B
2 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
3 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
4 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
5 Even Smedstad Skogen J.S.K A
 
Lag 46 Kl: 15:50
1 Anja Dramstad Skogen J.S.K B
2 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
3 Mortén Resell Tynset J.F.F A
4 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
5 Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K B
 
Lag 47 Kl: 16:00
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
3 Frode Svensrud Brandval J.F.F B
4 Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D1
5 Susan Høgberg Brandval J.F.F F
 
Lag 48 Kl: 16:10
1 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
2 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
3 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
4 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
5 Stuie Klijnstra (ingen klubb) A
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)