www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - Lørdag - Bjørkelangen J.F.F
6. august 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 3 Reservert arrangør
1 Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
2 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
3 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
4 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
5      
 
Lag 4 Reservert arrangør
1 Andreas Spydevold Bjørkelangen J.F.F D2
2 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
3 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
4 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D1
5      
 
Lag 5 Kl: 09:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5      
 
Lag 6 Kl: 09:10
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5      
 
Lag 7 Kl: 09:20
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5      
 
Lag 8 Kl: 09:30
1      
2      
3      
4 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
5 Even Smedstad Skogen J.S.K A
 
Lag 9 Kl: 09:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 10 Kl: 09:50
1 Thea Vestli Eidskog J.F.F C
2 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
3 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
4      
5      
 
Lag 11 Kl: 10:00
1      
2      
3      
4      
5 Ingar Jogerud Bjørkelangen J.F.F C
 
Lag 12 Kl: 10:10
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 13 Kl: 10:20
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 14 Kl: 10:30
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 15 Kl: 10:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 16 Kl: 10:50
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 17 Kl: 11:00
1      
2 Terje G. Fjeld Blaker J.F.F C
3 Øystein Hoel Blaker J.F.F C
4 Åsmund Rakstad Bjørkelangen J.F.F C
5      
 
Lag 18 Kl: 11:10
1      
2      
3 Thomas Jakobsen Sotra og Øygarden J.F.F C
4 Elin Hagren Sotra og Øygarden J.F.F F
5 Kristoffer Knasbø Sotra og Øygarden J.F.F C
 
Lag 19 Kl: 11:20
1      
2      
3 Kristian Wold Nesse Sotra og Øygarden J.F.F B
4 Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
5      
 
Lag 20 Kl: 11:30
1      
2 Marius Johansson Sotra og Øygarden J.F.F A
3 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
4 Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
5 Arnold Klokseth Åsane J.F.F B
 
Lag 21 Kl: 11:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 22 Kl: 11:50
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 24 Kl: 12:10
1      
2 Frode Svensrud Brandval J.F.F B
3 Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
4 Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D1
5 Susan Høgberg Brandval J.F.F F
 
Lag 25 Kl: 12:20
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
3 Helge Sundell Skjeberg og Omegn J.F.F E2
4      
5      
 
Lag 26 Kl: 12:30
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 27 Kl: 12:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 28 Kl: 12:50
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 29 Kl: 13:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
 
Lag 30 Kl: 13:10
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 31 Kl: 13:20
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 32 Kl: 13:30
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 33 Kl: 13:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 34 Kl: 13:50
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 35 Kl: 14:00
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 36 Kl: 14:10
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 37 Kl: 14:20
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 38 Kl: 14:30
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
3 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
4 Utfyller/Reservert arrangør
5      
 
Lag 39 Kl: 14:40
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5      
 
Lag 40 Kl: 14:50
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 41 Kl: 15:00
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 42 Kl: 15:10
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 43 Kl: 15:20
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 44 Kl: 15:30
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 45 Kl: 15:40
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 46 Kl: 15:50
1      
2      
3      
4      
5      
 
Lag 47 Kl: 16:00
1      
2      
3 Josef Nordskog Lillehammer J.F.F C
4      
5      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)