www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
BERETTA NORGES CUP - Leirduesti - 100 duer - Lørdag - Bjørkelangen J.F.F
6. august 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 226
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Aksel Johansen Moss og Omegn J.F.F D2
Aleksander Arnesen Stange J.F.F D2
Alexander Ekren (ingen klubb) C
Amund Slaastad Godtlund Eidskog J.F.F D1
Anders Johansson Bærum J.F.F B
Anders Møllegaard Aurskog J.F.F C
Anders Nygård Bjørkelangen J.F.F C
Anders Presterud Aurskog J.F.F C
Andreas Spydevold Bjørkelangen J.F.F D2
Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
Anja Dramstad Skogen J.S.K B
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
Arnold Klokseth Åsane J.F.F B
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Aslak Tønneberg Levanger J.F.L B
Benjamin Solsvik Sotra og Øygarden J.F.F A
Bjørn Håvard Vollebekk Trøgstad J.F.F A
Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F B
Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
Cecilie Renate Dahle Næss Nes J.F.F B
Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F B
Dag Avlesen Fet J.F.F C
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
Dennis Selinger Buskeruds J.F.F C
Edvin Fjølstad Levanger J.F.L C
Eivind Eriksen Rakkestad og Degernes J.F.F D2
Eivind Flekstad Sokna J.F.F C
Elin Hagren Sotra og Øygarden J.F.F F
Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K B
Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
Endre Maarud Øststranda J.F.F C
Even Kristiansen Furnes J.F.F C
Even Skaarer Trøgstad J.F.F C
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F B
Fredrik Arnesen Høland J.F.F C
Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D1
Frida Høgberg-Svensrud Brandval J.F.F D1
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
Frode Svensrud Brandval J.F.F B
Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F B
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Lindem Råde J.F.F C
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F B
Gro Anita Ynnesdal Karmøy J.F.N.F B
Gudmundur Arni Arnason Brandval J.F.F C
Gunnar Pedersen Kongsvinger J.F.F E2
Hannah-Anette Flekstad Sokna J.F.F D2
Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
Hans J. Torkildsrud Hvidsten Onsøy J.F.F B
Hans Kåre Røysland Hedrum J.F.L B
Hans Petter Kirkerød Rakkestad og Degernes J.F.F A
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug Eidsberg J.F.F D2
Helge Sundell Skjeberg og Omegn J.F.F E2
Henning Løkken Alvdal J.F.F B
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henning Solem Stokke J.F.L E1
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
Håkon Manvik Brunlanes J.F.F B
Håvard Løe Fet J.F.F C
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
Ingar Jogerud Bjørkelangen J.F.F C
Ingvald Orthe Solemskogen J.F.F C
Isac Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
Ivan Bunes Lillestrøm og Strømmen J.F.F B
Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
Jan Fredrik Gjerde Sotra og Øygarden J.F.F C
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Ove Fuglebrenden Løiten J.F.F C
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jane Ludvigsen Ski J.F.F B
Jarle Danielsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F B
Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F C
Jens Gaus Ringerike J.F.F E1
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Joachim Jeger Hansen Kristiansand S J.F.F B
Johan Kristian Engen Trøgstad J.F.F C
Johnny Skoglund Kroken J.F.F B
Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D2
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jonny Roger Hansen Ådal J.F.F E1
Josef Nordskog Lillehammer J.F.F C
Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
Knut Johansson Bærum J.F.F B
Knut Årnes Blaker J.F.F C
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Kristian Fjølstad Levanger J.F.L C
Kristian Wold Nesse Sotra og Øygarden J.F.F B
Kristoffer Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
Kristoffer Knasbø Sotra og Øygarden J.F.F C
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Lasse Solberg Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Linda Dalbak Løiten J.F.F F
Lucas-emil Westad Søndre Hurum J.F.F D1
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F A
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Jeger Rannestad Hansen Kristiansand S J.F.F D1
Magnus Wåsjø Sannidal J.F.F C
Malene Nygaard Kroken J.F.F B
Mantas Maciunskas Andebu J.F.F B
Marcus Langmyr Kroken J.F.F A
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Marius Johansson Sotra og Øygarden J.F.F A
Marius Kolstad Høland J.F.F C
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
Martin Skoglund Kroken J.F.F B
Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
Mathias Ettestad Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
Mathilde Elvegård Ski J.F.F C
Max Nensén Sokna J.F.F B
Merethe K Hansen Buskeruds J.F.F F
Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
Morten Myrvang Andebu J.F.F A
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Nicolai Ynnesdal Karmøy J.F.N.F D2
Nils Kristian Orthe Solemskogen J.F.F C
Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Odd Erik Westreng Bjørkelangen J.F.F B
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F A
Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Paul Daljord Sotra og Øygarden J.F.F B
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Petter Clausen Sollihøgda J.F.F B
Pia-christin Hansen bjerke Søndre Hurum J.F.F F
Piotr Batko Sollihøgda J.F.F C
Piotr Stebelski Sollihøgda J.F.F C
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F A
Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F B
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F A
Roar Tyholdt Levanger J.F.L B
Roger Granli Stange J.F.F A
Rolf Andresen Asker J.F.F E2
Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F A
Ronny Hesleskaug Eidsberg J.F.F C
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Roy Wagner Andebu J.F.F C
Rune Øberg Kristiansen Enebakk J.F.F C
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Rune Waller Bærum J.F.F E1
Sander Johnsen Haget Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
Sander Hansen Høland J.F.F C
Sander Holtet Bjørkelangen J.F.F B
Severin Larsen Stange J.F.F A
Silje Bjørnstad Steen Sotra og Øygarden J.F.F B
Silje Haugen Ådal J.F.F F
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F B
Simen Johansen Andebu J.F.F D1
Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
Snorre Ekeheien Laakso Hemnes J.F.F C
Stefan Mesna Bjørkelangen J.F.F C
Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
Stian Bjørklund Holter J.F.F B
Stian Sveistrup Aurskog J.F.F C
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F A
Stuie Klijnstra (ingen klubb) A
Susan Høgberg Brandval J.F.F F
Tarald Huse Ås J.F.F B
Tea Sjølstad Høland J.F.F D2
Terje Fuglestveit Sannidal J.F.F A
Terje G. Fjeld Blaker J.F.F E1
Thea Vestli Eidskog J.F.F C
Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
Thomas Jakobsen Sotra og Øygarden J.F.F C
Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
Thomas Sjølstad Høland J.F.F C
Thomas Skårsmoen Tynset J.F.F C
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tiril Melkild Andebu J.F.F B
Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F B
Tom-Roger Nordby Høland J.F.F C
Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
Tommy Bergane Sannidal J.F.F B
Tommy Westad Søndre Hurum J.F.F C
Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
Tonje Thøgersen Aurskog J.F.F F
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Håkonsrud Nes J.F.F B
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Torgeir Myhre Levanger J.F.L B
Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
Tormod Wahl-Westreng Sollihøgda J.F.F B
Trond Larsen Enebakk J.F.F C
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D2
Åsmund Rakstad Bjørkelangen J.F.F C
Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
Øivind Holm Holter J.F.F C
Øystein Hoel Blaker J.F.F C


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)