www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt del 2
- Resultater klassedelt del 2
- Lagskyting
- Nordlysstevnet Sammenlagt, 2 dager.
- Nordlysstevnet Sammenlagt, 3 dager.
- Resultater (NSF) Del 2
 
Kontakt
 
Tilbake til Alta J.F.F
 
Nordlys stevnet 300 del 2 (Njff) - Alta J.F.F
5. juni 2022

Oppdatert: 05.06.2022 kl 15:15

Resultater sammenlagt del 2

Jury: Dan Randa, Robert Harald Flatli, Hauk Emanuelsen Thyes

1.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
2424242496
2.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
2325242395
3.
Mihkkal Ante Oskal

Kautokeino J.F.F
2325232394
4.
Ole Johan Triumf

Kautokeino J.F.F
2523222393
5.
Frank Ole Vars

Kautokeino J.F.F
2322242392
6.
Joacim Schistad

Sør-Varanger J.F.F
2323232392
7.
Roar Blakstad Helle

Målselv J.F.F
2125212491
8.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
2222232390
9.
Elise Larsen

Fauske og Sørfold J.F.F
2025222390
10.
Tom Sverre Ingebrigtsen

Alta J.F.F
2224212390
11.
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
2023222489
12.
Jan Arne Johansen

Målselv J.F.F
2221242289
13.
Kjell-Arne Kello

Sør-Varanger J.F.F
2422212289
14.
Eilert Vestjord

Målselv J.F.F
2222242189
15.
Hauk Emanuelsen Thyes

Sør-Varanger J.F.F
2222202488
16.
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
2221242188
17.
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
2222202387
18.
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
2123232087
19.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
2323221987
20.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
2219222386
21.
Gøran Dreyer

Målselv J.F.F
2417232286
22.
Tor-Erik Sandhell

Sør-Varanger J.F.F
2021202485
23.
Tarjei Vestjord

Målselv J.F.F
2121212083
24.
Dan Randa

Alta J.F.F
2321221783
25.
Jan Hofseth

Vadsø J.F.F
1920212282
26.
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
2119182280
27.
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
1820221979
28.
Jens Andreassen

Korgen og Hemnes J.F.F
2218201979
29.
Stian Rolstad

Harstad J.F.F
2018162478
30.
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
1720212078
31.
Mats Andreas Buljo

Kautokeino J.F.F
2213201873
32.
Magne Hansen

Vadsø J.F.F
1819181873
33.
Paul Hofseth

Vadsø J.F.F
1620122169
34.
Anne Beate Andersen Hætta

Kautokeino J.F.F
1520171567
35.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
1615151763
36.
Stian Ingebrigtsen

Alta J.F.F
1511111451
Copyright © 2024 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)