www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne - Bjørkelangen J.F.F
27. april 2022

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 2 Reservert arrangør
1      
2      
3      
4 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
5 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
 
Lag 3 Reservert arrangør
1      
2 Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
3 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
4 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
5      
 
Lag 4 Reservert arrangør
1 Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
2 Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
3      
4 Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D1
5 Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
 
Lag 5 Kl: 18:00
1 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
2 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
3 Anders Møllegaard Aurskog J.F.F C
4 Tom-Roger Nordby Høland J.F.F C
5 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
 
Lag 6 Kl: 18:10
1 Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
2 Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
3 Håvard Løe Fet J.F.F C
4 Ole Kristian Løe Sørum J.F. C
5 Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
 
Lag 7 Kl: 18:20
1 Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K B
2      
3 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
4 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
5 Arild Tangen Bjørkelangen J.F.F E2
 
Lag 8 Kl: 18:30
1 Eirik Andreassen Oslo J.F.F B
2 Panagiotis Kalogerakis Oslo J.F.F B
3 Stian Bjørklund Holter J.F.F B
4 Trond Erik Bjørnstad Hansen Gjerdrum J.F.F B
5 Tore Hult Oslomarka J.F.F E1
 
Lag 9 Kl: 18:40
1 Stian Kopperud Øststranda J.F.F C
2 Øystein Hoel Blaker J.F.F C
3 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
4 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F A
5 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
 
Lag 10 Kl: 18:50
1 Åse Irene Lund Udnes J.F.F F
2 Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
3 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
4 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
5 Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
 
Lag 11 Kl: 19:00
1 Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
2 Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F C
3 Trygve Larssen Ås J.F.F A
4 Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
5 Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
 
Lag 12 Kl: 19:20
1 Roy Vinje Lørenskog S.S. B
2 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
3 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
4 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
5 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
 
Lag 13 Kl: 19:30
1 Knut Årnes Blaker J.F.F C
2 Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
3 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
4 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
5 Even Smedstad Skogen J.S.K A
 
Lag 14 Kl: 19:40
1 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F B
2 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
3 Ole Mathias Fjeldskogen Høland J.F.F A
4 Ronny Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
5 Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F A
 
Lag 15 Kl: 19:50
1 Kristoffer Myhr Rælingen J.F.F C
2 Per Espen Løken Fet J.F.F C
3 Kent Olsen Aurskog J.F.F C
4 Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
5 Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 16 Kl: 20:00
1 Tom Realf Jensen Aurskog J.F.F E1
2 Hege Elsmo Martinsen Fet J.F.F F
3 Line Martinsen Fet J.F.F F
4 Mads Hansen Fet J.F.F C
5 Martin Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
 
Lag 17 Kl: 20:10
1 Iman Shirkavand Lørenskog S.S. B
2 Eivind Eriksen Rakkestad og Degernes J.F.F D2
3 Hans-Arne Øiestad Hesleskaug Eidsberg J.F.F D2
4 Anders Opheim Trøgstad J.F.F D2
5      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)