www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Bjørkelangen J.F.F
 
Romerikscup 50 duer Ettermiddagsstevne - Bjørkelangen J.F.F
27. april 2022

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 75
Navn Klubb Klasse
Anders Møllegaard Aurskog J.F.F C
Anders Opheim Trøgstad J.F.F D2
Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
Ann Kristin Nilsen Udnes J.F.F F
Arild Tangen Bjørkelangen J.F.F E2
Eirik Andreassen Oslo J.F.F B
Eivind Eriksen Rakkestad og Degernes J.F.F D2
Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K B
Emil Berg Bjørkelangen J.F.F D2
Emil Filberg Bjørkelangen J.F.F D2
Espen Hugo Holth Bjørkelangen J.F.F C
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Fredrik Bråthen Fossvold Bjørkelangen J.F.F D1
Hans-Arne Øiestad Hesleskaug Eidsberg J.F.F D2
Hege Elsmo Martinsen Fet J.F.F F
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Håvard Løe Fet J.F.F C
Iman Shirkavand Lørenskog S.S. B
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
Jørn Aaserud Bjørkelangen J.F.F B
Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
Kent Olsen Aurskog J.F.F C
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F B
Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F B
Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
Knut Årnes Blaker J.F.F C
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Kristoffer Myhr Rælingen J.F.F C
Lars Kjetil Mikkelrud Nyberg Bjørkelangen J.F.F B
Line Martinsen Fet J.F.F F
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F A
Mads Hansen Fet J.F.F C
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Marthe Haugen Bjørkelangen J.F.F F
Martin Terp Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Michelle Egelund Bjørkelangen J.F.F D2
Oda Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Odd Erik Westreng Bjørkelangen J.F.F B
Ole Kristian Løe Sørum J.F. C
Ole Mathias Fjeldskogen Høland J.F.F A
Oliver Bohlin Nilsen Bjørkelangen J.F.F D2
Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
Panagiotis Kalogerakis Oslo J.F.F B
Per Espen Løken Fet J.F.F C
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
Ronny Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
Roy Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Roy Vinje Lørenskog S.S. B
Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F B
Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
Slawomir Sternal Bjørkelangen J.F.F C
Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
Stian Bjørklund Holter J.F.F B
Stian Kopperud Øststranda J.F.F C
Stig Olav Morgenlien Hemnes J.F.F A
Thomas Thorvaldsen Udnes J.F.F C
Tom Realf Jensen Aurskog J.F.F E1
Tom-Roger Nordby Høland J.F.F C
Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
Tonje Synnøve Løvtangen Bjørkelangen J.F.F F
Tore-Bjørn Edseth Ullensaker J.F.F E1
Tore Hult Oslomarka J.F.F E1
Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
Trond Erik Bjørnstad Hansen Gjerdrum J.F.F B
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Åse Irene Lund Udnes J.F.F F
Øystein Hoel Blaker J.F.F C


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)