www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
- Resultater sammenlagt
- Resultater klassedelt
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidskog J.F.F
 
Leirduesti / Supersporting 100 duer - Eidskog J.F.F
26. juni 2021

Oppdatert: 26.06.2021 kl 15:20

Resultater klassedelt

Jury: Ikke registrert.


Klasse A
1.
Tom Nalum

Brunlanes J.F.F
1014151415151497
2.
Rune Dalsjø

Brandval J.F.F
1013141515141394
3.
Thomas Nyberget

Åmot J.F.F
1012141415131593
4.
Jostein Bråthen

Eidskog J.F.F
812141415141592
5.
Kim-Alexander Buer

Halden og Omegn J.F.F
914141214151492
6.
Trond Arne Grinder

Skogen J.S.K
1014141215131492
7.
Even Smedstad

Skogen J.S.K
912151315131491
8.
Bjørn Trydal

Åmot J.F.F
1014151114141391
9.
Arvid Agnor

Ås J.F.F
1012151214141390
10.
Georg Lundeby

Moss og Omegn J.F.F
814151413121389
11.
Per Fleischmann

Åmot J.F.F
1013141214101588
12.
Kristian Norgaard Berglund

Blaker J.F.F
812141315121488
13.
Knut Andre Holøien

Eidskog J.F.F
914141213121387
14.
Kjell Eirik Slaastad

Eidskog J.F.F
91313131591486
15.
Severin Larsen

Stange J.F.F
91315131381485
16.
Frank Sparby

Kongsvinger J.F.F
911141115121385
17.
Åshild Camilla Nordli

Åmot J.F.F
5121511137568

Klasse B
1.
Marcus Langmyr

Gjerstad J.F.F
1015151315121494
2.
Nikolai Torp

Skogen J.S.K
912131114151488
3.
Kim Andre Hjalmarsen

Skogen J.S.K
913141315101387
4.
Ole Henrik Sand Bråthen

Frogn J.F.F
1013131413131187
5.
Anja Dramstad

Skogen J.S.K
1011131213131486
6.
Marius Sørengen

Ski J.F.F
1015141012111486
7.
Jon Anders Finnerud

Blaker J.F.F
1013131215101386
8.
Sveinung Lien

Etne J.F.F
913141214101385
9.
Thomas Michaelsen

Skogen J.S.K
1013151211121285
10.
Ronny Hokåsmoen

Skogen J.S.K
912111115121484
11.
Jesper Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
810151515101184
12.
Roger Granli

Stange J.F.F
101215141410984
13.
Lars Erik Børli

Kongsvinger J.F.F
811121014141483
14.
Ole Mathias Fjeldskogen

Hemnes J.F.F
1010141213101483
15.
Rune Larsen

Kongsvinger J.F.F
710151215111383
16.
John Arne Torp

Skogen J.S.K
910141015131283
17.
Jane Ludvigsen

Ås J.F.F
1010151314101183
18.
Johan Aurbakken

Eidskog J.F.F
1010121013121582
19.
Geir Walland

Karmøy J.F.N.F
1010141113101482
20.
Hans-Marius Myrvang

Kongsvinger J.F.F
1011121013101581
21.
Iselin Aafloen

Skogen J.S.K
613121311121481
22.
Torkil Fjellberg

Blaker J.F.F
1010151011111481
23.
Anders Vedøy

Karmøy J.F.N.F
101211911131480
24.
Henning Mathisen

Blaker J.F.F
91015121281480
25.
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen

Blaker J.F.F
9101471581477
26.
Tommi Andre Lahtinen

Halden og Omegn J.F.F
99131013121177
27.
Thea Vestli

Eidskog J.F.F
1011101112111176
28.
Jan Erik Skaar

Sarpsborg og Omegn J.F.F
712121310101175
29.
Ina Mari Alterhaug Tverrå

Skogen J.S.K
81091214111074
30.
Frode Kristiansen

Kongsvinger J.F.F
8911912111272
31.
Ronny Fjeldskogen

Hemnes J.F.F
9712111291272
32.
Anette Storeskar

Eidskog J.F.F
8121291210871

Klasse C
1.
Kasper Tuhus

(ingen klubb)
812121112121279
2.
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
88136138763
3.
Thomas K. Bredesen

Kongsvinger J.F.F
810118155461
4.
Tom Engebråten

Eidskog J.F.F
96124129860
5.
Kjell Rune Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
3511713101059
6.
Steinar Fogelstrand

Bjørkelangen J.F.F
44118105850
7.
Lars Fjeld

(ingen klubb)
852315529

Klasse D1
1.
Oscar Bratlie

Bjørkelangen J.F.F
1013141013121385

Klasse D2
1.
Simen Høgberg Slaastad

Eidskog J.F.F
914131415141594
2.
Ole Bråteseter

Eidskog J.F.F
68121212111172

Klasse E1
1.
Øyvind Fjeldstad

Moss og Omegn J.F.F
1013151315121290
2.
Thor Hjalmarsen

Skogen J.S.K
71212111461274
3.
Viggo Sandbakken

Eidskog J.F.F
7510911101062
4.
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
5391751040

Klasse F
1.
Magdalena Maj Larsen

Bjørkelangen J.F.F
781210129866
2.
Anne-Ragnhild Bjørge

Eidskog J.F.F
6101213108766
3.
Jeanine Dybdahl

Skogen J.S.K
991061091164
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)