www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Eidskog J.F.F
 
Leirduesti / Supersporting 100 duer - Eidskog J.F.F
26. juni 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00 - Bane 1
1 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
2 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
3 Steinar Fogelstrand Bjørkelangen J.F.F C
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 09:15 - Bane 1
1 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
2 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
3 Ole Bråteseter Eidskog J.F.F D2
4 Viggo Sandbakken Eidskog J.F.F E1
5 Tom Engebråten Eidskog J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 09:30 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 09:45 - Bane 1
1 Johan Aurbakken Eidskog J.F.F B
2 Kasper Tuhus Eidskog J.F.F C
3 Torkil Fjellberg Blaker J.F.F B
4 Kjell Rune Bratlie Fenstad J.F.F C
5 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 10:00 - Bane 1
1 Lars Erik Børli Kongsvinger J.F.F B
2 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F A
3 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
4 Henning Mathisen Blaker J.F.F B
5 Oscar Bratlie Fenstad J.F.F D1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 10:15 - Bane 1
1 Rune Larsen Kongsvinger J.F.F B
2 Frode Kristiansen Kongsvinger J.F.F B
3 Kim-Alexander Buer Halden og Omegn J.F.F A
4 Tommi Andre Lahtinen Halden og Omegn J.F.F B
5 Arvid Agnor Ås J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 10:30 - Bane 1
1 Even Smedstad Skogen J.S.K A
2 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
3 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
4 Thomas Michaelsen Skogen J.S.K B
5 Thea Vestli Eidskog J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 10:45 - Bane 1
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
3 Roger Granli Stange J.F.F B
4 Jane Ludvigsen Ski J.F.F B
5 Marius Sørengen Ski J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 11:00 - Bane 1
1 Lars Fjeld (ingen klubb) C
2 Sveinung Lien Etne J.F.F B
3 Anders Vedøy Karmøy J.F.N.F B
4 Geir Walland Karmøy J.F.N.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 11:15 - Bane 1
1      
2 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
3 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K B
4 Anja Dramstad Skogen J.S.K B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 11:30 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 12 Kl: 11:45 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 12:00 - Bane 1
1 Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
2 Ole Henrik Sand Bråthen Moss og Omegn J.F.F B
3 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K B
4 Iselin Aafloen Skogen J.S.K B
5 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 12:15 - Bane 1
1 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
2 Anette Storeskar Eidskog J.F.F B
3 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Blaker J.F.F B
4 Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F B
5 Kjell Eirik Slaastad Eidskog J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 12:30 - Bane 1
1 Nikolai Torp Skogen J.S.K B
2 John Arne Torp Skogen J.S.K B
3 Marcus Langmyr Kroken J.F.F B
4 Ole Mathias Fjeldskogen Høland J.F.F B
5 Ronny Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 16 Kl: 12:45 - Bane 1
1 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
2 Rune Aukland Eidsberg J.F.F C
3 Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F E1
4 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
5 Hans-Marius Myrvang Kongsvinger J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 13:00 - Bane 1
1 Thomas Nyberget Løiten J.F.F A
2 Åshild Camilla Nordli Løiten J.F.F A
3 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
4 Rune Dalsjø Eidskog J.F.F A
5 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
6 Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F C
 
Lag 18 Kl: 13:15 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 19 Kl: 13:30 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 20 Kl: 13:45 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5      
6      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)