www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti - Åmot J.F.F
1. juli 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 17:00
1 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
2      
3 Ole Kristian Stenhaug Løiten J.F.F B
4 Kenneth Arvesen Løiten J.F.F B
5 Juul Oskar Juliussen Harviken Åmot J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Kl: 17:10
1 Jonny Løkken Nordre Elverum J.F.G.F B
2 Magnus W Skaret Åmot J.F.F C
3 Simen Simensen Sørskogbygda J.S.K C
4 Mathias Skramstad Vangli Osen J.F.L C
5 Krister Skoglund Nordre Elverum J.F.G.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Kl: 17:20
1 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
2 Espen Teppdalen Nordsveen Åmot J.F.F B
3 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
4 Bjørn Trydal Åmot J.F.F A
5 Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Kl: 17:30
1 Vetle Eggestad Alvdal J.F.F D1
2 Ronny Olafsen Løiten J.F.F B
3 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
4 Oliver Walmsnæss Åmot J.F.F D1
5 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Kl: 17:40
1 Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K B
2 Magnus Stenbrenden Jordet J.F.F A
3 Jørn Heggbrenna Jordet J.F.F B
4 Jan Einar Kristiansen (ingen klubb) D1
5 Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Kl: 17:50
1 Bjørg Kristiansen Furnes J.F.F F
2 Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
3 Kevin Andresen Skjerpen Åmot J.F.F D1
4 Hans Harfaldet Brandval J.F.F C
5 Stefan Sætaberget Hammer Brandval J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 7 Kl: 18:00
1 Even Kristiansen Furnes J.F.F C
2 Arild Kristiansen Furnes J.F.F E1
3 Frank Iversen Furnes J.F.F E1
4 Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F C
5 Frank Havik Furnes J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 8 Kl: 18:10
1 John Arne Torp Skogen J.S.K B
2 Johan Aurbakken Eidskog J.F.F B
3 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F C
4 Kasper Tuhus Eidskog J.F.F C
5 Nikolai Torp Skogen J.S.K B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 18:20
1 Even Smedstad Skogen J.S.K A
2 Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
3 Glenn Ryn Tonning Tynset J.F.F C
4 Henning Løkken Alvdal J.F.F C
5 Iver Aumoen Bertelrud Alvdal J.F.F D1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 10 Kl: 18:30
1 Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F B
2 Linda Dalbak Løiten J.F.F F
3 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
4 Atle Nordhagen Løiten J.F.F C
5 Petter Martinsen Åmot J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 18:40
1 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
2 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
3 Stian Tollefsen Åmot J.F.F B
4 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
5 Øivind Tollefsen Åmot J.F.F E1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Reservert arrangørKl: 20:10
1 Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
2 Robert Syversen Åmot J.F.F C
3 Rune Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F C
4 Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
5 Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F E1
6      
Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)