www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
Kveldsstevne - 50 skudd lerduesti - Åmot J.F.F
1. juli 2021

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 60
Navn Klubb Klasse
Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
Arild Kristiansen Furnes J.F.F E1
Arnfinn Mo Åmot J.F.F C
Atle Nordhagen Løiten J.F.F C
Bjørg Kristiansen Furnes J.F.F F
Bjørn Trydal Åmot J.F.F A
Brede Ensrud Løiten J.F.F A
Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K B
Espen Teppdalen Nordsveen Åmot J.F.F B
Even Kristiansen Furnes J.F.F C
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Frank Havik Furnes J.F.F E2
Frank Iversen Furnes J.F.F E1
Glenn Ryn Tonning Tynset J.F.F C
Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F E1
Hans Harfaldet Brandval J.F.F C
Henning Løkken Alvdal J.F.F C
Ina Mari Alterhaug Tverrå Skogen J.S.K B
Iver Aumoen Bertelrud Alvdal J.F.F D1
Jan Einar Kristiansen (ingen klubb) D1
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jeanine Dybdahl Skogen J.S.K F
Johan Aurbakken Eidskog J.F.F B
John Arne Torp Skogen J.S.K B
Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
Jonny Løkken Nordre Elverum J.F.G.F B
Juul Oskar Juliussen Harviken Åmot J.F.F C
Jørn Heggbrenna Jordet J.F.F B
Kasper Tuhus Eidskog J.F.F C
Kenneth Arvesen Løiten J.F.F B
Kenth Bjerkeli Furnes J.F.F C
Kevin Andresen Skjerpen Åmot J.F.F D1
Krister Skoglund Nordre Elverum J.F.G.F C
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F C
Lene Storbæk Trysil J.F.F B
Linda Dalbak Løiten J.F.F F
Magnus Stenbrenden Jordet J.F.F A
Magnus W Skaret Åmot J.F.F C
Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
Mathias Emil Lundbye Åmot J.F.F D1
Mathias Skramstad Vangli Osen J.F.L C
Nikolai Torp Skogen J.S.K B
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ole Kristian Stenhaug Løiten J.F.F B
Oliver Walmsnæss Åmot J.F.F D1
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Petter Martinsen Åmot J.F.F A
Robert Syversen Åmot J.F.F C
Ronny Fjeldvang Løiten J.F.F B
Ronny Olafsen Løiten J.F.F B
Rune Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F C
Simen Simensen Sørskogbygda J.S.K C
Stefan Sætaberget Hammer Brandval J.F.F A
Stian Tollefsen Åmot J.F.F B
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
Vetle Eggestad Alvdal J.F.F D1
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
Øivind Tollefsen Åmot J.F.F E1


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)