www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sannidal Trap
 
Prøve NM - Sannidal Trap
19. juni 2021

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Knut Erik Bergum Sannidal Trap C
2 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F U
3 Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F U
4 John Egil Stanes Rakkestad og Degernes J.F.F V65
5 Stian Johansen Skien J.F.F A
 
Lag 2
1 Pål Roy Rolland Songdalen L.K. V55
2 Morten Grefslie Rakkestad og Degernes J.F.F V55
3 Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K1
4 Tommy Bergane Sannidal Trap B
5 Tommy Jakobsen Grimstad S.S. V65
 
Lag 3
1 Thorfinn Eskild Tvedestrand J.F.F V73
2 Jon Thommesen Skien J.F.F A
3 Olav Løvåsdal Kroken J.F.F V73
4 Gjermund Aas Ullensaker J.F.F V55
5 Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
 
Lag 4
1 Arild Rasmussen Songdalen L.K. V55
2 Jon Martin Christensen Kroken J.F.F J
3 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
4 Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F B
5 Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F V65
 
Lag 5
1 Ann Helene Haugen Kroken J.F.F K2
2 Bjørn Haug Enebakk J.F.F V73
3 Henning Øygarden Kroken J.F.F A
4 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F A
5 Ida Nordby Wraalsen Skien J.F.F K2
 
Lag 6
1 Steffen Vik Kismul S.S.K B
2 Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55
3 Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
4 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
5 Pål Høines Skien J.F.F A
 
Lag 7
1 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
2 Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K2
3 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap A
4 Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F V55
5 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F A
 
Lag 8
1 Martin Røsaker Skien J.F.F J
2 Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
3 Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. V55
4 Halvor Strandene Tvedestrand J.F.F V73
5 Martin Grefslie Eidsberg J.F.F U
 
Lag 9
1 Sondre Sannesmoen Skien J.F.F B
2 Julian Svendsen Eidsberg J.F.F U
3 Audun Melkeråen Haugesund og Omegn L.K. V73
4 Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K B
5 Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
 
Lag 10
1 Ivar Hopsdal Kismul S.S.K C
2 Torjus Hultin Aurebekk Songdalen L.K. U
3 Kjell Gunnar Kristiansen Sannidal Trap C
4 Tobias Granly Tønnesen Songdalen L.K. U
5 Geir Lindem Råde J.F.F A
 
Lag 11
1 Ronny Lund Eidsberg J.F.F B
2 Torbjørn Gautefald Sannidal Trap B
3 Kurt Solvik Songdalen L.K. V55
4 Svein Arild Christensen Lindesnes J.F.F J
5 Knut Asbjørn Lia Kroken J.F.F C
 
Lag 12
1 Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F A
2 Hanne Dalen Kroken J.F.F K1
3 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
4 Dan Martin Nordeng Råde J.F.F A
5 Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F V55
 
Lag 13
1 Jan Erik Christensen Lindesnes J.F.F J
2 Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F A
3 Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F B
4 Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F B
5 Ann Jeanette Brevik Nedre Glomma S.S.K K2
 
Lag 14
1 Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V55
2 Jon Anders Møklegård Råde J.F.F B
3 Rune Aukland Eidsberg J.F.F A
4 Rolf Inge Haugholt Sannidal Trap C
5 Sondre Bohlin Skien J.F.F B
 
Lag 15
1 Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
2 Harald Haugom Sannidal Trap V55
3 Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V55
4 Kristoffer Wremer Lindesnes J.F.F A
5 Tove Solheim Skien J.F.F K2
 
Lag 16
1 Utfyller/Reservert arrangør
2      
3      
4      
5      
Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)