www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Moss og Omegn J.F.F
 
Leirduesti - 50 skudd - Søndag 12.juli - Moss og Omegn J.F.F
12. juli 2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 71
Navn Klubb Klasse
Adrian Solli Sotra og Øygarden J.F.F C
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
Alexander Eriksen (ingen klubb) C
Anders Frorud Råde J.F.F A
Anders Kristoffersen Moss og Omegn J.F.F B
Anders Rånes Jensen Skjeberg og Omegn J.F.F A
Andrea Sæthern Ullensaker J.F.F F
Anja Dramstad Skogen J.S.K B
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden C
Arne Daniel Ose Helgesen Moss og Omegn J.F.F A
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Bjørn Tore Dahl Olsen Moss og Omegn J.F.F B
Christoffer Liseth Askim og Omegn J.F.F C
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F A
Eigil Lorentzen Trøgstad J.F.F B
Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Espen Furuseth Moss og Omegn J.F.F C
Espen Jansen (ingen klubb) C
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F C
Geir Lindem Råde J.F.F C
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Hakan Ucarli Frogn J.F.F A
Hans J. Torkildsrud Hvidsten Onsøy J.F.F C
Helge Fristad Stokke J.F.L C
Helge Sundell Skjeberg og Omegn J.F.F E2
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henning Solem Stokke J.F.L A
Jan Erik Skaar Råde J.F.F B
Jane Ludvigsen Ski J.F.F F
Jens Kristian Olsen Moss og Omegn J.F.F C
Joakim Andersen (ingen klubb) C
Jon Anders Finnerud Blaker J.F.F A
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L B
Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F C
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D1
Jørgen Weel Fredrikstad og Omegn J.F.F B
Kenneth Løvmyr Skjeberg og Omegn J.F.F C
Kristian Sanne Andersen Ullensaker J.F.F C
Marius Enger Høgåsen (ingen klubb) C
Marius Johansson Sotra og Øygarden J.F.F C
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Mathilde Elvegård Ski J.F.F B
Morten Olsen Moss og Omegn J.F.F C
Ola Lunde Jaavall Borge J.F.F A
Ole Henrik Sand Bråthen Moss og Omegn J.F.F D2
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
Roger Nygård Lørenskog S.S. A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Ronny Lund Eidsberg J.F.F C
Rune Aukland Eidsberg J.F.F C
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
Tarald Huse Ås J.F.F B
Thomas Nyberget Løiten J.F.F A
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Trond Sørensen Ski J.F.F B
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
Vidar Crosby Moss og Omegn J.F.F C
Vigdis Lunde Jaavall Borge J.F.F F
Åshild Camilla Nordli Løiten J.F.F A
Øistein Nygren Eidsberg J.F.F E2
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1


Copyright © 2022 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)