www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup 2020 søndag - Brunlanes J.F.F
5. juli 2020

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Torbjørn Lunde Os J.F.L B
2 Antti Heikkilä Os J.F.L C
3 Simon Sommerfeld Åsane J.F.F B
4 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
5 Arnold Klokseth Åsane J.F.F C
 
Lag 2 Kl: 09:10
1 Raymond Skaar Os J.F.L B
2 Mads Olderkjær Bø Os J.F.L C
3 Thomas Osjord Stavanger og Rogaland J.F.F A
4 Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
5 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. A
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
2 Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
3 Martin Haga Jensen Brunlanes J.F.F B
4 Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
5 Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
2 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
3 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
4 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
5 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
 
Lag 5 Kl: 09:40
1 Yngve Kleppang Tønsberg og Omegns J.F.F A
2 Kim Kleppang Rosengren Brunlanes J.F.F A
3 Yngve Dahler Nes J.F.F E2
4 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F A
5 Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F C
2 Torkil Fjellberg Øststranda J.F.F B
3 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Udnes J.F.F B
4 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
5 Torun Bredholt Rakkestad og Degernes J.F.F B
 
Lag 7 Kl: 10:00
1 Leif Henry Klokset Løiten J.F.F B
2 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
3 Cato Wang Løiten J.F.F B
4 Thore Grinden Løiten J.F.F A
5 Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F B
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
2 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
3 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
4 Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L B
5 Isac Ynnesdal Bømlo J.F.L D1
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
2 Thea Vestli Eidskog J.F.F B
3 Thomas Michaelsen Grue J.F.F C
4 Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
5 Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
2 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
3 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
5 Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
 
Lag 11 Kl: 10:40
1 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
2 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
3 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
4 Håkon Manvik Brunlanes J.F.F C
5 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
2 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
3 Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
4 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
5 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
 
Lag 13 Kl: 12:00
1 Kristoffer Metlid Skjelbred Melhus J.F.F B
2 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
3 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
4 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
5 Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
 
Lag 14 Kl: 12:10
1 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
2 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
3 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
4 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
5 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
 
Lag 15 Kl: 12:20
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
2 Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
3 Rolf Andresen Asker J.F.F E2
4 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
5 Rune Waller Nes J.F.F E1
 
Lag 16 Kl: 12:30
1 Henning Solem Hedrum J.F.L A
2 Helge Fristad Hedrum J.F.L C
3 Roger Amundsen Hedrum J.F.L B
4 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
5 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F C
 
Lag 17 Kl: 12:40
1 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
2 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
3 Jon Thommesen Skien J.F.F A
4 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
5 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F A
 
Lag 18 Kl: 12:50
1 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
2 Tommy Bergane Sannidal J.F.F C
3 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
4 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
5 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
 
Lag 19 Kl: 13:00
1 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
2 Henning Loe Nidaros J.S.K A
3 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
4 Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
5 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
 
Lag 20 Kl: 13:10
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Roger Granli Stange J.F.F A
3 Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
4 Geier Barlie Ski J.F.F A
5 Marius Sørengen Ski J.F.F A
 
Lag 21 Kl: 13:20
1 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F A
2 Maren Alice Grimslia Tvedestrand J.F.F F
3 Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
4 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
5 Eirik Møller Kristiansand S J.F.F C
 
Lag 22 Kl: 13:30
1 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Edvart Skogli Frogn J.F.F A
3 Stine Dørsdal Gjøslien Asker J.F.F F
4 Andreas Bakke Myking Asker J.F.F B
5 Dennis Selinger Asker J.F.F C
 
Lag 23 Kl: 13:40
1 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
2 Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
3 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
4 Arvid Agnor Ås J.F.F A
5 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
 
Lag 24 Kl: 13:50
1 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
3 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
4 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
5 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
 
Lag 25 Kl: 14:00
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Fredrik Andersen Andebu J.F.F C
3 Stein H Gundersen Sandefjord J.F.F B
4 Erik B. Jensen Asker J.F.F C
5 Tore Håkonsrud Nes J.F.F B
 
Lag 26 Kl: 14:10
1 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
2 Aleksander Stanisic Sel J.F.F B
3 Milo Stanisic Waagaard Sokna J.F.F A
4 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
5 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 27 Kl: 14:20
1 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
2 Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F C
3 Jan Clausen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F B
4 Bente Magnussen Brunlanes J.F.F F
5 Anita Tvedten Brunlanes J.F.F F
 
Lag 28 Kl: 14:30
1 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
2 Roger Nygård Lørenskog S.S. A
3 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
4 Trygve Larssen Ås J.F.F A
5 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
 
Lag 29 Kl: 14:40
1 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
2 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
3 Kenneth Skakstad Buskeruds J.F.F B
4 Petter Anvik Brunlanes J.F.F D2
5 Vegard Anvik Brunlanes J.F.F C
 
Lag 30 Kl: 14:50
1 Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L B
2 Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
3 Anders Støp Kongsvinger J.F.F C
4 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F B
5 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
 
Lag 31 Kl: 15:00
1 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
2 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
3 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F B
4 Nui Seemanon (ingen klubb) Gjest
5 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
 
Lag 32 Kl: 15:10
1 Malene Nygaard Kroken J.F.F A
2 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
3 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F B
4 Bjørn Johansen Rana J.F.F A
5 Martin Skoglund Kroken J.F.F A
 
Lag 33 Kl: 15:20
1 Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
2 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
3 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
4 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
5 Anja Dramstad Skogen J.S.K B
 
Lag 34 Kl: 15:30
1 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
2 Hans Christian Jordan (ingen klubb) A
3 Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
4 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
5 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
 
Lag 35 Kl: 15:40
1 Ole Bråteseter Eidskog J.F.F D2
2 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
3 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
4 John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
5 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
 
Lag 36 Kl: 15:50
1 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
2 Mathilde Elvegård Ski J.F.F B
3 Marius Enger Høgåsen (ingen klubb) Gjest
4 Gisle Nesbakk Ski J.F.F B
5 Jon Martin Christensen Gjerstad J.F.F D2
 
Lag 37 Kl: 16:00
1 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
2 Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) B
3 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
4 Staale Vangsnes Rasmussen Eigersund J.F.F B
5 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
 
Lag 38 Kl: 16:10
1 John Takle Terjesen Skien J.F.F B
2 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
3 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
4 Petter Clausen Sollihøgda J.F.F C
5 Jon Vetle Ness (ingen klubb) C
 
Lag 39 Kl: 16:20
1 Rune Hagen Skien J.F.F B
2 Sondre Bohlin Skien J.F.F B
3 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
4 Martin Palmgren Siljan J.F.F A
5 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 40 Kl: 16:30
1 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
2 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
3 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
4 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
5 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
 
Lag 41 Kl: 16:40
1 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
2 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
3 Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
4 Henning Haugen Hedrum J.F.L B
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 42 Kl: 16:50
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)