www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup 2020 søndag - Brunlanes J.F.F
5. juli 2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 204
Navn Klubb Klasse
Aleksander Stanisic Sel J.F.F B
Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Støp Kongsvinger J.F.F C
Andreas Bakke Myking Asker J.F.F B
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anita Tvedten Brunlanes J.F.F F
Anja Dramstad Skogen J.S.K B
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
Antti Heikkilä Os J.F.L C
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arnold Klokseth Åsane J.F.F C
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
Bente Magnussen Brunlanes J.F.F F
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
Bjørn Johansen Rana J.F.F A
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
Cato Wang Løiten J.F.F B
Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
Dennis Selinger Asker J.F.F C
Edvart Skogli Frogn J.F.F A
Eirik Møller Kristiansand S J.F.F C
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
Erik B. Jensen Asker J.F.F C
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F B
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Fredrik Andersen Andebu J.F.F C
Geier Barlie Ski J.F.F A
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
Gisle Nesbakk Ski J.F.F B
Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L B
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F A
Hans Christian Jordan (ingen klubb) A
Helge Fristad Hedrum J.F.L C
Henning Haugen Hedrum J.F.L B
Henning Loe Nidaros J.S.K A
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
Håkon Manvik Brunlanes J.F.F C
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F A
Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
Isac Ynnesdal Bømlo J.F.L D1
Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) B
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F B
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F A
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jan Clausen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F B
Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
John Takle Terjesen Skien J.F.F B
John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon Martin Christensen Gjerstad J.F.F D2
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L B
Jon Vetle Ness (ingen klubb) C
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jon Thommesen Skien J.F.F A
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
Kenneth Skakstad Buskeruds J.F.F B
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim Kleppang Rosengren Brunlanes J.F.F A
Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F C
Kjetil Engebretsen Hemnes J.F.F B
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Engebretsen Blaker J.F.F E1
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F A
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Kristoffer Metlid Skjelbred Melhus J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Leif Henry Klokset Løiten J.F.F B
Lene Storbæk Trysil J.F.F B
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
Mads Olderkjær Bø Os J.F.L C
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
Malene Nygaard Kroken J.F.F A
Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
Mantas Maciunskas Andebu J.F.F C
Maren Alice Grimslia Tvedestrand J.F.F F
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Marius Enger Høgåsen (ingen klubb) Gjest
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
Martin Haga Jensen Brunlanes J.F.F B
Martin Palmgren Siljan J.F.F A
Martin Skoglund Kroken J.F.F A
Mathilde Elvegård Ski J.F.F B
Milo Stanisic Waagaard Sokna J.F.F A
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
Nui Seemanon (ingen klubb) Gjest
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Udnes J.F.F B
Ole Bråteseter Eidskog J.F.F D2
Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Petter Anvik Brunlanes J.F.F D2
Petter Clausen Sollihøgda J.F.F C
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F A
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
Raymond Skaar Os J.F.L B
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
Roger Amundsen Hedrum J.F.L B
Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F A
Roger Nygård Lørenskog S.S. A
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
Rolf Andresen Asker J.F.F E2
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Rune Hagen Skien J.F.F B
Rune Waller Nes J.F.F E1
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F B
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
Simon Sommerfeld Åsane J.F.F B
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Staale Vangsnes Rasmussen Eigersund J.F.F B
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
Stein H Gundersen Sandefjord J.F.F B
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. A
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Stine Dørsdal Gjøslien Asker J.F.F F
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
Tarjei Lia Kroken J.F.F A
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Thea Vestli Eidskog J.F.F B
Thomas Michaelsen Grue J.F.F C
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thomas Osjord Stavanger og Rogaland J.F.F A
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F C
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Johannessen Hemnes J.F.F B
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommy Bergane Sannidal J.F.F C
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
Torbjørn Lunde Os J.F.L B
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Håkonsrud Nes J.F.F B
Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Torkil Fjellberg Øststranda J.F.F B
Torun Bredholt Rakkestad og Degernes J.F.F B
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F B
Vegard Anvik Brunlanes J.F.F C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
Yngve Dahler Nes J.F.F E2
Yngve Kleppang Tønsberg og Omegns J.F.F A
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)