www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup + FM 2020 lørdag - Brunlanes J.F.F
4. juli 2020

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 09:00
1 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
2 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F A
3 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
4 Even Smedstad Skogen J.S.K A
5 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
 
Lag 2 Kl: 09:10
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Roger Granli Stange J.F.F A
3 Yngve Dahler Nes J.F.F E2
4 Yngve Kleppang Tønsberg og Omegns J.F.F A
5 Kim Kleppang Rosengren Brunlanes J.F.F A
 
Lag 3 Kl: 09:20
1 Magnus Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
2 Magnus Rydning Bærum J.F.F A
3 Eirik Aass Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 A
4 Martin Haga Jensen Brunlanes J.F.F B
5 Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
 
Lag 4 Kl: 09:30
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
2 Rune Waller Nes J.F.F E1
3 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
4 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
5 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 5 Kl: 09:40
1 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
2 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
3 Finn Kjetil Roulund Rakkestad og Degernes J.F.F B
4 Håkon Manvik Brunlanes J.F.F C
5 Torun Bredholt Rakkestad og Degernes J.F.F B
 
Lag 6 Kl: 09:50
1 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
2 Cato Wang Løiten J.F.F B
3 Leif Henry Klokset Løiten J.F.F B
4 Thore Grinden Løiten J.F.F A
5 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
 
Lag 7 Kl: 10:00
1 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
2 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F A
3 Jon Thommesen Skien J.F.F A
4 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
5 Marcus Wahlberg Schumacher Brunlanes J.F.F B
 
Lag 8 Kl: 10:10
1 Simon Sommerfeld Os J.F.L B
2 Mads Bø Os J.F.L C
3 Arnold Klokseth Åsane J.F.F C
4 Antti Heikkilä Os J.F.L C
5 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
 
Lag 9 Kl: 10:20
1 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
2 Anders Støp Kongsvinger J.F.F C
3 Raymond Skaar Os J.F.L B
4 Torbjørn Lunde Os J.F.L B
5 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
 
Lag 10 Kl: 10:30
1 Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
2 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
4 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
5 Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
 
Lag 11 Kl: 10:40
1 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F C
2 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
3 Even Ødegård Auråen Sannidal J.F.F C
4 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
5 Tommy Bergane Sannidal J.F.F C
 
Lag 12 Kl: 10:50
1 Henning Solem Hedrum J.F.L A
2 Roger Amundsen Hedrum J.F.L B
3 Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
4 Helge Fristad Hedrum J.F.L C
5 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
 
Lag 13 Kl: 11:00
1 Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L B
2 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
3 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
4 Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L B
5 Isac Ynnesdal Bømlo J.F.L D1
 
Lag 14 Kl: 11:10
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
2 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
3 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
4 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
5 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
 
Lag 15 Kl: 11:20
1 Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
4 Kristoffer Metlid Skjelbred Melhus J.F.F B
5 Kristian Clausen Sandefjord J.F.F B
 
Lag 16 Kl: 11:30
1 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
2 Thea Vestli Eidskog J.F.F B
3 Thomas Michaelsen Grue J.F.F C
4 Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
5 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
 
Lag 17 Kl: 11:40
1 Tarjei Lia Kroken J.F.F A
2 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
3 Vegard Anvik Brunlanes J.F.F C
4 Petter Anvik Brunlanes J.F.F D2
5 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
 
Lag 18 Kl: 11:50
1 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. A
2 Trond Sørensen Ski J.F.F B
3 Marius Sørengen Ski J.F.F A
4 Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
5 Geier Barlie Ski J.F.F A
 
Lag 19 Kl: 12:00
1 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
2 Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
3 Fredrik Andersen Andebu J.F.F C
4 Henning Loe Nidaros J.S.K A
5 Hallvar Næss Andebu J.F.F B
 
Lag 20 Kl: 12:10
1 Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
3 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
4 Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
5 Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
 
Lag 21 Kl: 12:20
1 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
2 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
3 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
4 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
5 Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
 
Lag 22 Kl: 12:30
1 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
2 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
3 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
4 Robin Skakstad Buskeruds J.F.F B
5 Kenneth Skakstad Buskeruds J.F.F B
 
Lag 23 Kl: 12:40
1 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
2 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
3 Eirik Møller Kristiansand S J.F.F C
4 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
5 Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
 
Lag 24 Kl: 12:50
1 Trond Fjeldstrøm Sundby Sollihøgda J.F.F B
2 Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F C
3 Dennis Selinger Asker J.F.F C
4 Jan Clausen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F B
5 Ann-kristin Granung Asker J.F.F F
 
Lag 25 Kl: 13:00
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
3 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
4 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
5 Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
 
Lag 26 Kl: 13:10
1 Martin Skoglund Kroken J.F.F A
2 Malene Nygaard Kroken J.F.F A
3 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
4 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
5 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
 
Lag 27 Kl: 13:20
1 Andreas Bakke Myking Asker J.F.F B
2 Stine Dørsdal Gjøslien Asker J.F.F F
3 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
4 Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
5 Petter Clausen Sollihøgda J.F.F C
 
Lag 28 Kl: 13:30
1 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
2 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
3 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F B
4 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
5 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
 
Lag 29 Kl: 13:40
1 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
2 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
3 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
4 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
5 Edvart Skogli Frogn J.F.F A
 
Lag 30 Kl: 13:50
1 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
2 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
3 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
4 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
5 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 31 Kl: 14:00
1 Bjørn Erik Jensen Asker J.F.F B
2 Tore Håkonsrud Nes J.F.F B
3 Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F B
4 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
5 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
 
Lag 32 Kl: 14:10
1 Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
2 Aleksander Stanisic Sel J.F.F B
3 Milo Stanisic Waagaard Sokna J.F.F A
4 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
5 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
 
Lag 33 Kl: 14:20
1 Knut Årnes Lørenskog S.S. B
2 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F C
3 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Udnes J.F.F B
4 Torkil Fjellberg Øststranda J.F.F B
5 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
 
Lag 34 Kl: 14:30
1 Martin Palmgren Siljan J.F.F A
2 Stein H Gundersen Sandefjord J.F.F B
3 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
4 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
5 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F A
 
Lag 35 Kl: 14:40
1 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
2 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
3 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
4 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F B
5 Nui Seemanon (ingen klubb) Gjest
 
Lag 36 Kl: 14:50
1 Harald Jensen Asker J.F.F A
2 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
3 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F B
4 Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F A
5 Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
 
Lag 37 Kl: 15:00
1      
2 Cecilie Renate Dahle Næss Nes J.F.F F
3 Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
4 Anja Dramstad Skogen J.S.K B
5 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
 
Lag 38 Kl: 15:10
1      
2 Sondre Bohlin Skien J.F.F B
3 Rune Hagen Skien J.F.F B
4 Ole Bråteseter Eidskog J.F.F D2
5 Geir Bergstrøm Bærum J.F.F C
 
Lag 39 Kl: 15:20
1 John Takle Terjesen Skien J.F.F B
2      
3 Frode Sneve Strand Nidaros J.S.K B
4 Staale Vangsnes Rasmussen Eigersund J.F.F B
5 Arvid Agnor Ås J.F.F A
 
Lag 40 Kl: 15:30
1 Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
2 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
3 John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
4 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D1
5 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
 
Lag 41 Kl: 15:40
1 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
3 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
4      
5 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
 
Lag 42 Kl: 15:50
1 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
2 Rune Lauritzen Eidanger J.F.L B
3 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
4 Hanne Lauritzen Eidanger J.F.L F
5 Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F B
 
Lag 43 Kl: 16:00
1 Henning Haugen Hedrum J.F.L B
2 Espen Nerdrum Hemnes J.F.F C
3 Anita Tvedten Brunlanes J.F.F F
4 Bente Magnussen Brunlanes J.F.F F
5 Renate Manvik Brunlanes J.F.F A
 
Lag 44 Kl: 16:10
1 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
2 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
3 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
4 Åge Jensen Brunlanes J.F.F E2
5      
 
Lag 45 Kl: 16:20
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
3 Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
5 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)