www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Beretta Norges Cup + FM 2020 lørdag - Brunlanes J.F.F
4. juli 2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 219
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Aleksander Stanisic Sel J.F.F B
Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Støp Kongsvinger J.F.F C
Andreas Bakke Myking Asker J.F.F B
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anita Tvedten Brunlanes J.F.F F
Anja Dramstad Skogen J.S.K B
Ann-kristin Granung Asker J.F.F F
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Anne Barflo Sollihøgda J.F.F F
Antti Heikkilä Os J.F.L C
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arnold Klokseth Åsane J.F.F C
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
Bente Magnussen Brunlanes J.F.F F
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn Erik Jensen Asker J.F.F B
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
Bjørn Johansen Brunlanes J.F.F A
Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
Cato Wang Løiten J.F.F B
Cecilie Renate Dahle Næss Nes J.F.F F
Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F A
Dennis Selinger Asker J.F.F C
Edvart Skogli Frogn J.F.F A
Eirik Aass Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 A
Eirik Møller Kristiansand S J.F.F C
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
Espen Nerdrum Hemnes J.F.F C
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F B
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
Even Ødegård Auråen Sannidal J.F.F C
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Finn Kjetil Roulund Rakkestad og Degernes J.F.F B
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Fredrik Andersen Andebu J.F.F C
Frode Sneve Strand Nidaros J.S.K B
Geier Barlie Ski J.F.F A
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
Geir Bergstrøm Bærum J.F.F C
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L B
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F A
Hallvar Næss Andebu J.F.F B
Halvor Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 B
Hanne Lauritzen Eidanger J.F.L F
Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
Harald Jensen Asker J.F.F A
Helge Fristad Hedrum J.F.L C
Henning Haugen Hedrum J.F.L B
Henning Loe Nidaros J.S.K A
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
Håkon Manvik Brunlanes J.F.F C
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F A
Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
Isac Ynnesdal Bømlo J.F.L D1
Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Jan Thore Nalum Brunlanes J.F.F A
Jan Vegar Studsrud Rakkestad og Degernes J.F.F B
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jan Clausen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F B
Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
John Takle Terjesen Skien J.F.F B
John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D1
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L B
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jon Thommesen Skien J.F.F A
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
Kenneth Skakstad Buskeruds J.F.F B
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim Kleppang Rosengren Brunlanes J.F.F A
Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F C
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Årnes Lørenskog S.S. B
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Kristian Clausen Sandefjord J.F.F B
Kristoffer Metlid Skjelbred Melhus J.F.F B
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
Leif Henry Klokset Løiten J.F.F B
Lene Storbæk Trysil J.F.F B
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
Mads Bø Os J.F.L C
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
Magnus Ingul Østre Toten J.F.F Lodd Nr. 3 C
Magnus Rydning Bærum J.F.F A
Malene Nygaard Kroken J.F.F A
Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
Mantas Maciunskas Andebu J.F.F C
Marcus Wahlberg Schumacher Brunlanes J.F.F B
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
Martin Haga Jensen Brunlanes J.F.F B
Martin Palmgren Siljan J.F.F A
Martin Skoglund Kroken J.F.F A
Milo Stanisic Waagaard Sokna J.F.F A
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F B
Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
Morten Åsheim Gjerstad J.F.F B
Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
Nui Seemanon (ingen klubb) Gjest
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F B
Ole Magnus Loe Nidaros J.S.K D2
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Udnes J.F.F B
Ole Bråteseter Eidskog J.F.F D2
Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Petter Anvik Brunlanes J.F.F D2
Petter Clausen Sollihøgda J.F.F C
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F A
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
Raymond Skaar Os J.F.L B
Renate Manvik Brunlanes J.F.F A
Roar Bakkane Brunlanes J.F.F A
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
Robin Skakstad Buskeruds J.F.F B
Roger Amundsen Hedrum J.F.L B
Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F A
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Hagen Skien J.F.F B
Rune Lauritzen Eidanger J.F.L B
Rune Waller Nes J.F.F E1
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F B
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
Simon Sommerfeld Os J.F.L B
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
Sondre Bohlin Skien J.F.F B
Staale Vangsnes Rasmussen Eigersund J.F.F B
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
Stein H Gundersen Sandefjord J.F.F B
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. A
Stine Dørsdal Gjøslien Asker J.F.F F
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
Tarjei Lia Kroken J.F.F A
Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
Thea Vestli Eidskog J.F.F B
Thomas Michaelsen Grue J.F.F C
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Arild Pettersen Sollihøgda J.F.F C
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
Tommy Bergane Sannidal J.F.F C
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
Torbjørn Lunde Os J.F.L B
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Håkonsrud Nes J.F.F B
Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Torkil Fjellberg Øststranda J.F.F B
Torun Bredholt Rakkestad og Degernes J.F.F B
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Fjeldstrøm Sundby Sollihøgda J.F.F B
Trond Sørensen Ski J.F.F B
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F B
Vegard Anvik Brunlanes J.F.F C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
Yngve Dahler Nes J.F.F E2
Yngve Kleppang Tønsberg og Omegns J.F.F A
Åge Jensen Brunlanes J.F.F E2
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)