www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2020 FITASC Sporting - LEIRDUE.NET
2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 266
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F S
Agnete Arnesveen Løiten S.S. K1
Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
Anders Quist Jensen (ingen klubb) S
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Anders Koppang Almås Bømlo S.S.K S
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Anders Støp Glåmdal L.S. S
Anders Vedøy Team Sørvest L.K. S
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
Anja Dramstad Glåmdal L.S. K1
Ann Synnøve Arnestad Nordvegen L.K. K1
Anne-Ragnhild Bjørge Glåmdal L.S. K1
Arne Johannesen Stavanger L.K. V65
Arnold Klokseth Bergen L.K. S
Arvid Agnor Frogn J.F.F S
Arvid Haugen Bæverdalen P.K. V65
Asbjørn Koller Buttentjern L.S.K S
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F S
Atle Wedum Olsen Løiten S.S. S
Balder Hole Time S.S.K S
Bendik Øfsti Herje Team Hagleskyting S
Benjamin Solsvik Bergen L.K. S
Bent Haga Johannessen (ingen klubb) S
Bjarte Olav Grimen Bergen L.K. S
Bjørn Tore Dahl Olsen (ingen klubb) S
Bjørn-Erik Hildonen Varanger S.S.K S
Bjørn Aaland Glåmdal L.S. V55
Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
Bjørn Johansen (ingen klubb) S
Bjørn Kristiansen Sarpsborg P.K. V65
Bjørnar Jensås Nidaros S.K. S
Brede Ensrud Løiten S.S. S
Bård Almåsbakk (ingen klubb) S
Bård Thuve Løiten S.S. S
Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
Cato Wang Løiten S.S. S
Christian Rød Karlsen Brunlanes S.S. J
Dag Thu (ingen klubb) S
Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F S
David Holand Nordvegen L.K. S
Edvart Skogli Frogn J.F.F S
Eirik Møller (ingen klubb) S
Eirik Nordbø Nordvegen L.K. S
Eirik Tanum Brunlanes S.S. S
Elisabeth Lande (ingen klubb) K1
Elling Tryterud Sokna L.K. S
Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F S
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F S
Espen Teppdalen Nordsveen Østlandske S.S. J
Eva Theresa Fekete (ingen klubb) K1
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F S
Even Smedstad Glåmdal L.S. S
Frank Sparby Glåmdal L.S. S
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F S
Freddy Harlem Skjeberg og Omegn J.F.F S
Frode Sneve Strand Nidaros S.K. S
Frode Kristoffersen (ingen klubb) S
Geier Barlie Ski J.F.F S
Geir Otto Kristiansen Glåmdal L.S. S
Geir Ståle Vie Førde P.K. V55
Geir Kvilhaugsvik Team Sørvest L.K. S
Geir Lyngvær (ingen klubb) S
Geir Walland Team Sørvest L.K. V55
Geir Wemmestad-Haaland Nittedal og Hakadal S.J.F.F V65
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F S
Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K1
Gunnar Gusland (ingen klubb) V65
Hakan Ucarli Frogn J.F.F S
Hans Christian Jordan Sokna L.K. S
Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F S
Harald Ekli Nidaros S.K. V73
Helge Fristad Siljan S.S. S
Helge Rønning Tynset J.F.F S
Henning Loe Nidaros S.K. S
Henning Løkken Tynset J.F.F S
Henning Solem Siljan S.S. V55
Henrik Alstad Verdal S.S.L V55
Håkon Herskedal Ersland Bømlo S.S.K S
Håkon Lode Thorsen Time S.S.K S
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
Håkon Manvik (ingen klubb) S
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F S
Håvard Thoresen Sokna L.K. S
Idar Bølgenhaugen (ingen klubb) S
Imre Hole Time S.S.K S
Ina Mari Alterhaug Tverrå Glåmdal L.S. K1
Ingar S Bergeng (ingen klubb) S
Isac Ynnesdal Bømlo S.S.K S
Isak N Triumf Kautokeino J.F.F S
Isak Thaule-Pedersen Time S.S.K S
Iselin Aafloen Glåmdal L.S. K1
Jan Christian Thoresen (ingen klubb) S
Jan Erik Bredesen (ingen klubb) S
Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V55
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting S
Jan Hallvard Myhren (ingen klubb) S
Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F S
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F S
Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F S
Jan Aanes (ingen klubb) V65
Jane Ludvigsen Ski J.F.F K1
Jarle Nymoen Faroe Islands S
Jens Magne Stavland Team Sørvest L.K. S
Jimmy Lungström Bømlo S.S.K S
Joar Pynten Nidaros S.K. S
Johan Kvam (ingen klubb) S
John-Ole Elseth Nordskog (ingen klubb) S
Johnny Skoglund Kroken J.F.F S
Jon Isak Moe Nesland (ingen klubb) S
Jon Salve Håkedal (ingen klubb) V55
Jon Tore Gravdal (ingen klubb) V65
Jon Kvilhaugsvik Team Sørvest L.K. V73
Jon Thommesen (ingen klubb) S
Jostein Bråthen Glåmdal L.S. S
Jostein Vibstad Namdal S.S.L V55
Jørgen Bredmo Syversen (ingen klubb) J
Jørn Harkjær (ingen klubb) S
Jørn Heggbrenna Bømlo S.S.K S
Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F S
Karl Even Lyngstad Nordvegen L.K. S
Kenneth Eikenes Bærum J.F.F S
Kenneth Hanssen (ingen klubb) S
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. S
Kenneth Løvmyr Skjeberg og Omegn J.F.F S
Kim Andre Bjørnstad (ingen klubb) S
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. S
Kim Erik Tanglien (ingen klubb) S
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F S
Kjell Tore Mæland Bømlo S.S.K S
Kjell Skoglund (ingen klubb) V65
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. S
Knut Harald Fredriksen (ingen klubb) V73
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Knut Olav Gjerstad (ingen klubb) S
Knut Nordli Løiten S.S. S
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
Kristian Clausen (ingen klubb) S
Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros S.K. S
Kristoffer Eriksen (ingen klubb) J
Kristoffer Jensås Nidaros S.K. S
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F S
Leif Henry Klokset Løiten S.S. V55
Lene Storbæk (ingen klubb) K1
Lennart Skoglund (ingen klubb) V55
Linus Tegle Sundt Time S.S.K S
Ludvig Løvall (ingen klubb) J
Mads Olderkjær Bø Bergen L.K. S
Magne Gusland (ingen klubb) S
Magne Gåsvand Rindal S.S. S
Magnus Aleksander Bakkane (ingen klubb) J
Magnus Darbo Team Hagleskyting S
Magnus Stenbrenden Bømlo S.S.K S
Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
Malin Emilie Hoel Wang Løiten S.S. J
Mantas Maciunskas Team Hagleskyting S
Marie Kathrin Grinder Glåmdal L.S. K1
Marius Malmbekk Mastermo Rana J.F.F S
Marius Opdal Nidaros S.K. S
Marius Sørengen Ski J.F.F S
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F S
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F S
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. S
Martin Moen Buskerud J.F.F S
Martin Skoglund (ingen klubb) S
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F S
Milo Stanisic Waagaard Sokna L.K. S
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F S
Morten Myrvang (ingen klubb) S
Mortén Resell Tynset J.F.F S
Murat Demir Team Sørvest L.K. S
Nerijus Podzeckas Team Sørvest L.K. S
Nicolai Wagner Team Hagleskyting J
Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K J
Nils Jørgen Aas Brunlanes S.S. S
Nils Lennart Røen Rindal S.S. S
Ola Eirik Bolme Rindal S.S. S
Ole Henrik Sand Bråthen Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Ole Henrik Gusland (ingen klubb) V55
Ole Johan Kvendbø (ingen klubb) V55
Ole Magnus Loe Nidaros S.K. J
Ole Morten Aakre (ingen klubb) S
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskerud J.F.F S
Ole Bråteseter Glåmdal L.S. J
Ole Smevoll Rindal S.S. S
Oscar Bratlie (ingen klubb) S
Per Jørgen Eskeland Tvedestrand J.F.F V65
Per Kristian Kleven Bømlo S.S.K S
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. S
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
Per Østigård Tynset J.F.F V65
Petter Martinsen Åmot J.F.F S
Preben Krogsrud Stensrud (ingen klubb) S
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V55
Raymond Skaar Bergen L.K. S
Renate Manvik (ingen klubb) K1
Roar Olsen Glåmdal L.S. S
Roger Amundsen (ingen klubb) S
Roger Granli (ingen klubb) S
Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. S
Ronny Olafsen Løiten S.S. S
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. S
Rune Lauritzen (ingen klubb) S
Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F S
Severin Larsen (ingen klubb) S
Sigurd Magnor Strand Bæverdalen P.K. V55
Silje Bjørnstad Steen Bergen L.K. K1
Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J
Simen Johannessen (ingen klubb) J
Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F S
Simon Sommerfeld Bergen L.K. S
Sindre Bråten Skoglund (ingen klubb) S
Sondre Haugland (ingen klubb) S
Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. S
Stein Anders Aarum Frogn J.F.F S
Stein H Gundersen (ingen klubb) V55
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. S
Stian Eikåsen Team Sørvest L.K. S
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F S
Sveinung Lien Nordvegen L.K. S
Sven Roar Gran Frogn J.F.F S
Sverre Ekli Nidaros S.K. V73
Tarald Huse Frogn J.F.F S
Terje Gravklev (ingen klubb) S
Thea Vestli Glåmdal L.S. K1
Thomas Lien Nordvegen L.K. J
Thomas Michaelsen Glåmdal L.S. S
Thomas Nyberget Åmot J.F.F S
Thomas Osjord Stavanger L.K. S
Thomas Paulsen Onsøy J.F.F S
Thor Håkon Bergan Buskerud J.F.F S
Thor Hjalmarsen Glåmdal L.S. V55
Thore Grinden Løiten S.S. V55
Tom Erik Fjelde Kvinnsland Team Sørvest L.K. J
Tom Nalum (ingen klubb) S
Tommy Andersen (ingen klubb) S
Tommy Bergane Sannidal Trap S
Tommy Fjelde Team Sørvest L.K. V55
Tonje Fuglås Kvendbø (ingen klubb) K1
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F S
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F S
Tore Brovold (ingen klubb) S
Tore Håkonsrud Løiten S.S. S
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55
Tore Solheim (ingen klubb) S
Torgeir Myhre Verdal S.S.L S
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F S
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K1
Trond Arild Bråten Glåmdal L.S. S
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. S
Trond Henning Hansen (ingen klubb) S
Trygve Larssen Ski J.F.F V55
Valeria Lindvåg (ingen klubb) K1
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K1
Vidar Bonnegolt (ingen klubb) V55
Vidar Crosby Moss og Omegn J.F.F S
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F S
Zain Rage Team Sørvest L.K. S
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
Øivind Steinsholt (ingen klubb) V65
Ørjan Eriksen Frogn J.F.F S
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F S
Øyvind Steinsbø Team Sørvest L.K. S


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web3)