www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2021 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2021

Oppdatert: 18.10.2020 kl 16:00

Ranking 2021 Nordisk trap


Klasse J
LK-kval stevnerSum
1.
Arnt Sigurd Christensen

Lindesnes J.F.F
9797194
2.
Martin Røsaker

Skien J.F.F
9796193
3.
Jørgen Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9594189
4.
Svein Arild Christensen

Lindesnes J.F.F
9494188
5.
Martin Grefslie

Eidsberg J.F.F
9393186
6.
Filip Østensen

Bodø J.F.F
9590185
7.
Jon Martin Christensen

Kroken J.F.F
9291183
8.
Julian Svendsen

Eidsberg J.F.F
9187178
9.
Torjus Aurebekk

Songdalen L.K.
8988177
10.
Thomas Lien

Nordvegen L.K.
8888176
11.
Torjus Tellefsen Haugland

Kroken J.F.F
8887175
Tobias Granly Tønnesen

Songdalen L.K.
8887175
13.
William Mobekk Skoglund

Kroken J.F.F
8787174
14.
Jan Erik Christensen

Lindesnes J.F.F
8686172
15.
Johan Nikolai Triumf

Kautokeino J.F.F
8585170
16.
Sander Havikhagen

Krødsherad J.F.F
7978157
17.
Anders Førland Noddeland

Songdalen L.K.
8068148
18.
Ole Emil Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
7968147
Tarjei Vestjord

Målselv S.S.K
7572147
20.
Kristian Storvoll

Korgen S.S.K
7965144
Isak Mikael Triumf

Kautokeino J.F.F
7569144
22.
Daniel Andre Troli

Varanger S.S.K
6452116
23.
Bastian Hagen

Onsøy J.F.F
9393
24.
Knut Olav Vrålstad

Kroken J.F.F
9090
25.
Jon Isak Moe Nesland

Kroken J.F.F
7979
26.
Marius Malmbekk Mastermo

Rana J.F.F
7878
27.
Fredrik Stål

Songdalen L.K.
6666
28.
Mathias Hagane Johnsen

Kroken J.F.F
4141

Klasse V55
LK-kval stevnerSum
1.
Gunnar Grønnerød

Kroken J.F.F
9999198
2.
Øyvind Syvertsen

Skien J.F.F
9997196
3.
Jarle Mellemsæther

Arbeidernes J.F.F Halden
9897195
4.
Ole Johnny Oterholt

Skien J.F.F
9797194
5.
Stig Zachariassen

Narvik P.K.
9795192
6.
Johnny Arvid De Wit

Biri J.F.F
9694190
Jo Terje Sagmo

Gaula S.S.K
9595190
Knut Erik Skjolden

Tvedestrand J.F.F
9694190
9.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
9594189
10.
Stig Ivan Barka

Songdalen L.K.
9593188
Roy Vidar Nilsen

Tvedestrand J.F.F
9494188
12.
Helge Mikalsen

Songdalen L.K.
9592187
Odd Helge Sukuvara

Varanger S.S.K
9592187
14.
Gunstein Aurebekk

Songdalen L.K.
9492186
Rune Eggen

Målselv S.S.K
9591186
Gunnar Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9492186
17.
Morten Grefslie

Eidsberg J.F.F
9392185
Axel Nielsen

Askvoll og Holmedal L.K.
9392185
Kurt Solvik

Songdalen L.K.
9392185
20.
Pål Sørensen

Tvedestrand J.F.F
9391184
Pål Roy Rolland

Songdalen L.K.
9292184
Arild Kristian Pettersen

Kismul S.S.K
9292184
Gudmund Kalvik Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
9292184
24.
Alf J Jørgensen

Songdalen L.K.
9291183
Dag Østrem

Lindesnes J.F.F
9291183
Ivar Heitmann

Alta J.F.F
9588183
27.
Frank Cascampas

Songdalen L.K.
9191182
Erik Sydbøge

Biri J.F.F
9389182
29.
Jan-Ove Humlevåg

Askvoll og Holmedal L.K.
9190181
Svein Ole Sandvik

Kautokeino J.F.F
9289181
Per Erling Aune Hansen

Alta J.F.F
9190181
Roger Pedersen

Rana J.F.F
9586181
Geir Guldhaug

Onsøy J.F.F
9190181
34.
Odd Sverre Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9387180
Lars Erik Skoglund

Kroken J.F.F
9189180
Sten Are Uglebakken

Alta J.F.F
9288180
Per Kristian Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
9090180
Odd Ivar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9189180
Kristian Juel Grimslia

Tvedestrand J.F.F
9288180
Nils Asbjørn Holten

Nordvestlandet L.K.
9189180
41.
Torbjørn Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9089179
Yngve Kartveit

Bergen L.K.
9089179
43.
Harald Flaen

Lindesnes J.F.F
9187178
44.
Odd M Hætta

Kautokeino J.F.F
9087177
45.
Reidar Grimestad

Lindesnes J.F.F
8986175
Knut Erland Hansen

Eidsberg J.F.F
8986175
47.
Rolf Kristian Eilertsen

Ullensaker J.F.F
8985174
Sigurd Magnor Strand

Nordvestlandet L.K.
9084174
Cato Fjeld Andersen

Enebakk J.F.F
8886174
50.
Tor-Erik Sandhell

(ingen klubb)
8786173
Harald Hindrumsen

Korgen S.S.K
9083173
Yngve Bakker

Tynset J.F.F
8984173
Jan Roar Stølan

Nordvestlandet L.K.
8786173
54.
Nils Peder Tornensis

Kautokeino J.F.F
8884172
55.
Svein Ove Brændhagen

Ullensaker J.F.F
8784171
Edvin Bolstad

Askvoll og Holmedal L.K.
8982171
57.
Paul Hofseth

Varanger S.S.K
8585170
58.
Morten Olsen

Svinndal J.F.F
8683169
Svein Granøien

Gaula S.S.K
8980169
Geir Hammer

Nordvestlandet L.K.
8782169
Leiv Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
8584169
Jan-Ole Østensen

Bodø J.F.F
8584169
Geirr Botnmark

Team Hagleskyting
8683169
64.
Arild Rasmussen

Songdalen L.K.
8682168
65.
Jan Hofseth

Varanger S.S.K
8481165
Knut Leer

Krødsherad J.F.F
8481165
67.
Mette Mælen Bakker

Tynset J.F.F
8178159
68.
Lars Ottar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7978157
69.
Bernt Breistøl

Songdalen L.K.
7878156
70.
Rune Lauritzen

Eidanger J.F.L
9191
71.
Johannes Egil Kulild

Samnanger S.S.L
9090
72.
Alf E Handeland

Songdalen L.K.
8888
73.
Amund Hiksdal

Nordvegen L.K.
8181
74.
Geir Østrem

Lindesnes J.F.F
8080
75.
Ole Gunnar Fossum

Rakkestad og Degernes J.F.F
7777
76.
Rolf Arthur Ingvartsen

Samnanger S.S.L
7272
77.
Geir Walland

Stavanger L.K.
5757

Klasse V65
LK-kval stevnerSum
1.
Jonny Meier

Gaula S.S.K
9898196
2.
Robert Harald Flatli

Neiden og Omegn J.F.F
9794191
3.
Roy Zakariassen

Svinndal J.F.F
9494188
4.
Hans Henry Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
9393186
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
9591186
6.
Olav Løvåsdal

Kroken J.F.F
9392185
7.
Ståle Midtlid

Nordvestlandet L.K.
9391184
Ole Petter Wraalsen

Skien J.F.F
9391184
9.
Raymond Price

Ullensaker J.F.F
9291183
10.
John Egil Stanes

Eidsberg J.F.F
9290182
Rolf Wiig

Songdalen L.K.
9290182
12.
Lars Erik Ruud

Ullensaker J.F.F
9190181
Harald Johansen

Haugesund og Omegn L.K.
9190181
14.
Gaute Gravdahl

Vestre Toten J.F.F
9486180
15.
Åge Olstad

Krødsherad J.F.F
9386179
16.
Jan Amundsen

(ingen klubb)
9088178
Johan Skogsrud

Løiten S.S.
8989178
18.
Reidar Karlsen

Alta J.F.F
8988177
19.
Kjell Solhaug

Råde J.F.F
8786173
20.
Tommy Jakobsen

Grimstad S.S.
8785172
21.
Rolf Tore Berntsen

Biri J.F.F
8585170
22.
Gunnar Kjøniksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8484168
23.
Trond Haugholt

Sannidal Trap
8681167
24.
Per Arne Benjaminsen

Kroken J.F.F
8481165
25.
Helge Grimestad

Lindesnes J.F.F
8281163
26.
Tore Paulsen

Eidsberg J.F.F
8378161
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
8180161
Lise Wold

Enebakk J.F.F
8675161
29.
Jon Tore Gravdal

Eidsberg J.F.F
8080160
30.
Dag Rune Egge

Løiten S.S.
8178159
31.
Johan Sikkeland

Rakkestad og Degernes J.F.F
8686
32.
Bjørn Kristiansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8080
33.
Atle Fjellsbø

Bergen L.K.
7979
34.
Audun Vevle

Bergen L.K.
7676
35.
Vidar Stein Andersen

Sannidal Trap
6868
36.
Arnold Sundt

Songdalen L.K.
6262

Klasse V73
LK-kval stevnerSum
1.
Bjørn Haug

Enebakk J.F.F
9494188
Knut Saxe Kjeldsberg

Alta J.F.F
9593188
3.
Daniel Mikal Oskal

Kautokeino J.F.F
9392185
4.
Thorfinn Eskild

Tvedestrand J.F.F
8989178
5.
Hans Pedersen

Frogn J.F.F
8888176
6.
Bjørn Olav Lein

Gaula S.S.K
8685171
Arild Øvredal

Samnanger S.S.L
8685171
Alf Gjengstø

Nordvestlandet L.K.
8685171
9.
Bjarne Sagebakken

Samnanger S.S.L
8783170
Ronny Syversen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8684170
Audun Melkeråen

Haugesund og Omegn L.K.
8585170
12.
Oddvar Rogneby

Krødsherad J.F.F
8582167
13.
Finn Øvredal

Samnanger S.S.L
8280162
Trygve Henning Holthe

Biri J.F.F
8478162
15.
Lauritz Manfred Apeland

Stavanger L.K.
7269141
16.
Tore Moen

Krødsherad J.F.F
6665131
17.
Åge-Walter Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8282
18.
Per Bunes

Romerike S.S.K
7575
19.
Tore Herman Teien

Enebakk J.F.F
6767
Kåre Andersen

Ringerike P.K.
6767
21.
Leif Nordhagen

Enebakk J.F.F
5656
22.
Ebel Aslaksen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
4848
23.
Roger Halvari

Varanger S.S.K
4747

Klasse S
LK-kval stevnerSum
1.
Roger Strømeng

Alta J.F.F
10098198
2.
Klemet Anders Sara

Kautokeino J.F.F
9998197
Frode Rundhaug

Nordre Land J.S.K
9998197
Andreas Stausland

Songdalen L.K.
9998197
5.
Bent A. Døving

Nordvestlandet L.K.
9898196
Joacim Schistad

Neiden og Omegn J.F.F
10096196
Jens Kristian Baustad

Neiden og Omegn J.F.F
9898196
8.
Leif Henry Klokset

Løiten S.S.
9897195
Even André Kammen

Nordvestlandet L.K.
9897195
Hauk Emanuelsen Thyes

Neiden og Omegn J.F.F
9996195
John Solbakken

Biri J.F.F
9897195
Jørgen Bjørklund

Neiden og Omegn J.F.F
9897195
Roar Blakstad Helle

Målselv S.S.K
9897195
Ole Petter Gulbrandsen

Ullensaker J.F.F
9897195
15.
Morten Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9896194
Otto Edvin Roaldsøy

Nordvestlandet L.K.
9797194
Pål Høines

Nedre Glomma S.S.K
9797194
Knut Ivar Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9797194
Kjell Erik Bangen

Tynset J.F.F
10094194
Johan Harstad

Nordvestlandet L.K.
9896194
21.
Jim Pedersen

Øksnes S.K.
9796193
Ole Kristian Stene Falch

Brønnøy J.F.F
9895193
Øyvind Skoglund

Kroken J.F.F
9895193
Arild Grytten

Askvoll og Holmedal L.K.
9796193
Ole Petter Nordli

Moss og Omegn J.F.F
9796193
Per Johnny Sara

Alta J.F.F
9895193
Jon Arne Astad

Nordvestlandet L.K.
9796193
Nils Rune Eira

Kautokeino J.F.F
9796193
Ole Johan Triumf

Skien J.F.F
9796193
Rolf Johan Heitmann

Alta J.F.F
9796193
31.
Tom Are Mohaug

(ingen klubb)
9696192
Gjermund Aas

Ullensaker J.F.F
9795192
Morten Larsen

Sannidal Trap
9696192
Jan Marius Larsen

Tvedestrand J.F.F
9894192
35.
Geir Lindem

Nedre Glomma S.S.K
9695191
Geir Enok Thrane

Neiden og Omegn J.F.F
9893191
Frode Johansen

Neiden og Omegn J.F.F
9794191
Henning Øygarden

Kroken J.F.F
9695191
Stein Ørnulf Nilsen

Tvedestrand J.F.F
9695191
Bjørn Milsteinhaugen

(ingen klubb)
9695191
Jonas Grimestad

Lindesnes J.F.F
9695191
Frank Valhovd Andersen

Skien J.F.F
9695191
Johnny Skoglund

Kroken J.F.F
9695191
Espen Luka

Nordvestlandet L.K.
9695191
Anton Mellemsdokken

Kvam S.S.K
9695191
Terje Ingolf Hilmarsen

Målselv S.S.K
9695191
Torstein Kleppe Sørdalen

Sannidal Trap
9695191
Bjørnar Jensås

Nidaros S.K.
9794191
Bjarte Linga

Samnanger S.S.L
9794191
50.
Ole Kristian Nybøle

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9694190
Kjell-Arne Kello

Nedre Glomma S.S.K
9595190
Ole Johan Sæternes

Skien J.F.F
9595190
Odd Arild Lillerud

Ullensaker J.F.F
9595190
Tore Eriksen

Nedre Glomma S.S.K
9892190
55.
Kenneth Styve

Kismul S.S.K
9594189
Dan Martin Nordeng

Nedre Glomma S.S.K
9594189
Rune Aukland

Eidsberg J.F.F
9693189
Robert Helmo

Gaula S.S.K
9594189
Robert Jensvoll

Kvam S.S.K
9792189
John Takle Terjesen

Skien J.F.F
9594189
Jan Olav Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
9594189
Kristoffer Wremer

Lindesnes J.F.F
9594189
Stian Johansen

Skien J.F.F
9594189
Per Johannes Mjærum

Ullensaker J.F.F
9594189
65.
Arild Gangdal

Askvoll og Holmedal L.K.
9593188
Erik Ølmheim Gurholt

Skien J.F.F
9494188
Preben Krogsrud Stensrud

Skien J.F.F
9494188
Frode Skinstad

(ingen klubb)
9494188
Haso Music

Kismul S.S.K
9494188
Steffen Svenstad

Nordre Land J.S.K
9494188
Arve Kammen

Nordvestlandet L.K.
9494188
Tor Erik Nilsen

Svinndal J.F.F
9593188
73.
Jon Thommesen

Skien P.K.
9592187
Raymond Eggesvik

Svinndal J.F.F
9592187
Kristian Andre Guldhaug

Onsøy J.F.F
9493187
Magnar Terje Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9493187
Geir Milsteinhaugen

Kvam S.S.K
9493187
Roar Njærheim

Time S.S.K
9592187
Christer J Ulriksen

Bodø J.F.F
9691187
80.
Trond Henning Hansen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9492186
Frode Bjervamoen

Skien J.F.F
9591186
Alf Kristian Ellefsen

Lindesnes J.F.F
9492186
Gøran Dreyer

Øksnes S.K.
9492186
Helge Alfinn Østlie

Ullensaker J.F.F
9393186
Musa Gitau Anderssen

(ingen klubb)
9690186
Michael Eilertsen

Neiden og Omegn J.F.F
9492186
87.
Mihkkal Ante Oskal

(ingen klubb)
9689185
Filip Rasmussen

Nedre Glomma S.S.K
9392185
Steffen Vik

Kismul S.S.K
9392185
Morten Vikvald

Gaula S.S.K
9392185
Magnus Auglænd Vilhelmsen

Kismul S.S.K
9590185
Fredrik Fiskerud

Trøgstad J.F.F
9491185
93.
Rune Knappskog

Kismul S.S.K
9391184
Dag Hugo Karlsen

Lindesnes J.F.F
9292184
Espen Noddeland

Songdalen L.K.
9292184
Sondre Sannesmoen

Skien J.F.F
9391184
Kristian Ingvar Raaen

Krødsherad J.F.F
9292184
Bjørn Håvard Vollebekk

Eidsberg J.F.F
9292184
99.
Kjell Magne Haukås

Nordvestlandet L.K.
9291183
Stian Bekkeheien

Time S.S.K
9291183
Jørgen Kristoffersen

Nedre Glomma S.S.K
9390183
Kristoffer Metlid Skjelbred

Nidaros S.K.
9291183
Morgan Lee Lehne

Lindesnes J.F.F
9390183
Ronny Lund

Eidsberg J.F.F
9291183
Roar Haraldsen

Tvedestrand J.F.F
9291183
Sondre Bohlin

Skien J.F.F
9291183
Roy Helge Haug

Samnanger S.S.L
9489183
108.
Tore Kristian Storvoll

Korgen S.S.K
9290182
Håkon Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
9488182
Leif Rune Lorang Jasper

Nedre Glomma S.S.K
9290182
Tom Atle Holthe

Biri J.F.F
9191182
Joakim Hellermyr

Sannidal Trap
9290182
113.
Roy Helli

Biri J.F.F
9586181
Arne Heggem

Bæverdalen P.K.
9190181
Frank Ole Vars

(ingen klubb)
9190181
Sveinung Lien

Nordvegen L.K.
9289181
Jan Arne Johansen

Målselv S.S.K
9190181
Harald Ausland

Time S.S.K
9190181
Bjørn Andre Troli

Varanger S.S.K
9190181
Rune Moeggen

Målselv S.S.K
9190181
121.
Torbjørn Gautefald

Sannidal Trap
9189180
Stian Hoff

Lørenskog S.S.
9189180
Fredrick Sæterdal

Kismul S.S.K
9090180
Lars-Ivar Græsli

Tynset J.F.F
9288180
125.
Esteban Dios

Nidaros S.K.
9089179
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
9188179
127.
Mats Randers

Målselv S.S.K
9187178
Eirik Leknes

Askvoll og Holmedal L.K.
9385178
129.
Arild Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
8988177
Roy Helge Thune

Bodø J.F.F
8988177
Mads Georg Tveit

Enebakk J.F.F
8988177
Hans Gunnar Enerhaugen

(ingen klubb)
8988177
133.
Kristian Thomassen

Songdalen L.K.
8888176
Terje Johansen

Askvoll og Holmedal L.K.
8987176
135.
Olav Knai

Ullensaker J.F.F
8887175
Ivan K Kleven

(ingen klubb)
8986175
Marius Opdal

Nidaros S.K.
9085175
138.
Jon Anders Møklegård

Svinndal J.F.F
9282174
Tommy M Mortensen

Målselv S.S.K
8985174
Johan Thomas Hætta

Kautokeino J.F.F
8886174
Jon Anders Tornensis

Kautokeino J.F.F
8886174
142.
Simen Randem

Enebakk J.F.F
9083173
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
8786173
Per Steinar Nesland

Sannidal Trap
8984173
Thorstein Bjørnstad

(ingen klubb)
8786173
146.
Inge Andre Østhagen

Ullensaker J.F.F
8785172
Ronny Hafsrød

Halden og Omegn J.F.F
8686172
Sveinung Christensen

Lindesnes J.F.F
8686172
Roy Gunnar Havikhagen

Krødsherad J.F.F
8686172
150.
Tor Morten Larsen

Nedre Glomma S.S.K
8883171
Stian Eikåsen

Time S.S.K
8685171
Dan Randa

Alta J.F.F
8685171
Odd Egil Larsen

Eidsberg J.F.F
8685171
154.
Rolf Inge Haugholt

Sannidal Trap
8585170
Rune Hagen

Skien J.F.F
8783170
Arild Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
8585170
Ted Fiskerud

Trøgstad J.F.F
8981170
Tommy Bergane

Sannidal Trap
8684170
159.
Kristian Ytreland

(ingen klubb)
8782169
Bjørn Wiggo Bergum

Vestre Toten J.F.F
8584169
Runar T. Skaug

Enebakk J.F.F
8584169
162.
Leif Arild Fjellheim

Haugesund og Omegn L.K.
8781168
163.
Øystein Kongsli Jensvoll

Kvam S.S.K
8978167
Knut Erik Bergum

Sannidal Trap
8582167
Thomas Andre Benonisen

(ingen klubb)
8582167
166.
Geir Andersen

Kristiansand S J.F.F
8383166
Glenn Pedersen

Kismul S.S.K
8581166
Birger Aurebekk

Songdalen L.K.
8383166
Alexander Dahl

Arbeidernes J.F.F Halden
8482166
Arne Hjelmeseter

Songdalen L.K.
8581166
Sander Bergesen

Samnanger S.S.L
8581166
172.
Øyvind Nøst

Rana J.F.F
8679165
Dan Jøran Munkli

(ingen klubb)
8481165
174.
Tommy Grønlie

Ullensaker J.F.F
8480164
175.
Ivar Hansen

Korgen S.S.K
8479163
Frode Aasen

Haugesund og Omegn L.K.
8380163
Åsmund Blindheim

Lørenskog S.S.
8380163
Kurt Inge Street

Haugesund og Omegn L.K.
8677163
179.
Rune Aasheim

Stavanger L.K.
8277159
180.
Roger Trøftmoen

Grasåsen S.S.
8177158
Ole Martin Evjebråten

Ullensaker J.F.F
8078158
182.
Magne Hansen

Varanger S.S.K
7978157
183.
Jan Arild Sand

Kroken J.F.F
7977156
Mats Andreas Buljo

(ingen klubb)
7977156
Rune Gulbrandsen

Skien J.F.F
7878156
Egil Vika

Haugesund og Omegn L.K.
8373156
187.
Svein L Apeland

Haugesund og Omegn L.K.
7976155
Kristoffer Ausland

Time S.S.K
7877155
189.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
7776153
190.
Asle Malvik

Ullensaker J.F.F
7874152
191.
Stian Røed

Kroken J.F.F
7575150
192.
Kai Håvard Larsen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
7572147
193.
Jan Erik Bredesen

Nedre Glomma S.S.K
7868146
194.
Kjell Gunnar Kristiansen

Sannidal Trap
8361144
195.
Frode Isaksen

(ingen klubb)
7964143
196.
Christoffer Stavenes

Songdalen L.K.
7268140
197.
Juan Morales

Haugesund og Omegn L.K.
7069139
Kjetil André Hviding

Lyngsalpene P.K.
7663139
199.
Finn Nitschke

Porsgrunn P.K.
6866134
200.
Nicklas Codiglia Løkkeberg

Sarpsborg og Omegn J.F.F
6860128
201.
Staale Vangsnes Rasmussen

Nordvegen L.K.
7552127
202.
Arne Klingsheim

Kismul S.S.K
6956125
203.
Torgeir Sundby

Haugesund og Omegn L.K.
6457121
204.
Kevin Melhus

Lindesnes J.F.F
6058118
205.
Paul Å. Høines

Kismul S.S.K
5751108
206.
Mikael Østensen

Bodø J.F.F
9595
207.
Endre Kosberg

Gaula S.S.K
9494
208.
Abraham Jostein Nesland

Kroken J.F.F
9292
Bjørn-Erik Hildonen

Varanger S.S.K
9292
210.
Jørn Vidar Sukke

Svinndal J.F.F
9191
Torgeir Eikhaugen

Kroken J.F.F
9191
Ulf Boger

Målselv S.S.K
9191
Krisander Barka

Songdalen L.K.
9191
214.
Trond Eklund

(ingen klubb)
8989
Mads-Åge Karikoski

Neiden og Omegn J.F.F
8989
Magne Ettestad

(ingen klubb)
8989
David Holand

Nordvegen L.K.
8989
Bent Inge Håkenstad

Gjerdrum P.K.
8989
219.
Jonas Gjernes

Sannidal Trap
8888
220.
Anders Grefslie

(ingen klubb)
8787
Loyd Petter Mandelid

Askvoll og Holmedal L.K.
8787
Stian Rolstad

(ingen klubb)
8787
Monrad Uvaag

Askim og Omegn J.F.F
8787
Dag Rønnebu

Fauske og Sørfold S.S.K
8787
225.
Tommy Hadland

Time S.S.K
8686
Terje Hansen

Nedre Glomma S.S.K
8686
227.
Endre Werner Grimslia

Tvedestrand J.F.F
8585
Sondre Bang Grimestad

Lindesnes J.F.F
8585
229.
Thomas Osjord

Stavanger L.K.
8484
Anders Rånes Jensen

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8484
Tor Asbjørn Næstby

(ingen klubb)
8484
232.
Andreas Sandlie Monsbakken

Vestre Toten J.F.F
8383
Fred-Erik Sigvartsen

Stor-Oslo S.K.
8383
Benjamin Solsvik

Bergen L.K.
8383
Jan Tore Tønsberg

Eidsberg J.F.F
8383
236.
Thomas Knudsen

Svinndal J.F.F
8282
237.
Morten Åsheim

(ingen klubb)
8181
238.
Odd Kristian Sukuvara

Varanger S.S.K
7979
239.
Marius Magnussen

Kismul S.S.K
7878
240.
Ken Tommy Kristiansen

Øksnes S.K.
7676
Lars Gunnar Akselsen

Hvaler S.S.
7676
242.
Sigve Lervik

Haugesund og Omegn L.K.
7272
243.
Hans Marius Støre Mastermo

Rana J.F.F
7171
Lukas-Alexander Akselsen

Hvaler S.S.
7171
245.
Patrik Hedman

(ingen klubb)
7070
246.
Jens Edvard Columnas Vargas

Songdalen L.K.
353166
247.
Martin Simulak

(ingen klubb)
6464
248.
Marius Johansson

Bergen L.K.
6363
249.
Kolbjørn Rushfeldt

Varanger S.S.K
5050
250.
Jim Klungerbo

Varanger S.S.K
4444
Sondre Johnsen

Kroken J.F.F
4444
252.
Hans Ola Kleven

(ingen klubb)
4343
253.
Per Vidar Klemet Andersen

Alta J.F.F
3636
Jan-Erik Heiland

(ingen klubb)
3636

Klasse K
LK-kval stevnerSum
1.
Eva Kristin Knudsen

Nidaros S.K.
9695191
2.
Hanne Dalen

Kroken J.F.F
9593188
3.
Monica Kippernes Rånes

Trondheim J.F.F
9392185
4.
Birgit Jostad Solbakken

Biri J.F.F
9390183
5.
Heidi Cecilie Øverland

Kroken J.F.F
9389182
6.
Trine Kjøniksen

Nedre Glomma S.S.K
8984173
7.
Ina Marie Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
9179170
Ida Sofie Ekornrud

Askvoll og Holmedal L.K.
8684170
9.
Beate Abrahamsen

Neiden og Omegn J.F.F
8584169
10.
Silje Merete Vidme

Krødsherad J.F.F
8880168
11.
Gry Helander Våga

Varanger S.S.K
8381164
12.
Else-Brit Jensen

Nedre Glomma S.S.K
8578163
Laura Haugland

Nedre Glomma S.S.K
8380163
14.
Therese Nesseth Tørlen

Lørenskog S.S.
8378161
Laila K. Grønbeck Lillerud

Ullensaker J.F.F
8279161
16.
Kristin Mortensen

Neiden og Omegn J.F.F
8178159
17.
Siren Kvamme

Kismul S.S.K
7878156
18.
Aina Halldén

Ullensaker J.F.F
7876154
19.
Ann Jeanette Tornsberg

Nedre Glomma S.S.K
7675151
20.
Solveig Walaker

Romerike S.S.K
7574149
21.
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen

Skien J.F.F
7572147
22.
Sunniva Lillesund

Eplerød S.S.
7369142
23.
Nancy Reiestad

Time S.S.K
7863141
24.
Madeleine Knappskog

Kismul S.S.K
7268140
25.
Tove Solheim

Skien J.F.F
7064134
26.
Line Ødegård Angeloff

Onsøy J.F.F
6766133
27.
Maren Alice Grimslia

Tvedestrand J.F.F
7060130
28.
Carina Christiansen

Kismul S.S.K
6058118
29.
Hilde Lien

Nordvegen L.K.
6057117
30.
Ann Helene Haugen

Kroken J.F.F
5251103
31.
Therese Dalen

Ullensaker J.F.F
553792
Rebekka Grimestad

Lindesnes J.F.F
9292
33.
Lena Reppe

Romerike S.S.K
8989
Siri Marlen Hemstad

Sarpsborg og Omegn J.F.F
8989
35.
Jette Marie Grimestad Buksholt

Lindesnes J.F.F
8080
36.
Kristin Hofseth

Varanger S.S.K
7070
37.
Isabell Jansen Myhre

(ingen klubb)
6868
Silje Bjørnstad Steen

Bergen L.K.
6868
39.
Anne Mathiesen Fremmersvik

Haugesund og Omegn L.K.
6767
40.
Vicky Maria Solvang

Skien J.F.F
4343
41.
Unni Knutsen

Haugesund og Omegn L.K.
2828
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)