www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2021 Nordisk trap - LEIRDUE.NET
2021

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 465
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F S
Aina Halldén Ullensaker J.F.F K
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden S
Alf E Handeland Songdalen L.K. V55
Alf J Jørgensen Songdalen L.K. V55
Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F S
Alf Gjengstø Nordvestlandet L.K. V73
Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
Anders Førland Noddeland Songdalen L.K. J
Anders Grefslie (ingen klubb) S
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Andreas Sandlie Monsbakken Vestre Toten J.F.F S
Andreas Stausland Songdalen L.K. S
Ann Helene Haugen Kroken J.F.F K
Ann Jeanette Tornsberg Nedre Glomma S.S.K K
Anne Mathiesen Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. K
Anton Mellemsdokken Kvam S.S.K S
Arild Kristian Pettersen Kismul S.S.K V55
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden S
Arild Gangdal Askvoll og Holmedal L.K. S
Arild Grytten Askvoll og Holmedal L.K. S
Arild Johansen Askvoll og Holmedal L.K. S
Arild Rasmussen Songdalen L.K. V55
Arild Øvredal Samnanger S.S.L V73
Arne Heggem Bæverdalen P.K. S
Arne Hjelmeseter Songdalen L.K. S
Arne Klingsheim Kismul S.S.K S
Arnold Sundt Songdalen L.K. V65
Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F J
Arve Kammen Nordvestlandet L.K. S
Asle Malvik Ullensaker J.F.F S
Atle Fjellsbø Bergen L.K. V65
Audun Melkeråen Haugesund og Omegn L.K. V73
Audun Vevle Bergen L.K. V65
Axel Nielsen Askvoll og Holmedal L.K. V55
Bastian Hagen Onsøy J.F.F J
Beate Abrahamsen Neiden og Omegn J.F.F K
Benjamin Solsvik Bergen L.K. S
Bent A. Døving Nordvestlandet L.K. S
Bent Inge Håkenstad Gjerdrum P.K. S
Bernt Breistøl Songdalen L.K. V55
Birger Aurebekk Songdalen L.K. S
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K
Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F V65
Bjarne Sagebakken Samnanger S.S.L V73
Bjarte Linga Samnanger S.S.L S
Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K S
Bjørn Håvard Vollebekk Eidsberg J.F.F S
Bjørn Olav Lein Gaula S.S.K V73
Bjørn Wiggo Bergum Vestre Toten J.F.F S
Bjørn-Erik Hildonen Varanger S.S.K S
Bjørn Haug Enebakk J.F.F V73
Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Bjørn Milsteinhaugen (ingen klubb) S
Bjørnar Jensås Nidaros S.K. S
Carina Christiansen Kismul S.S.K K
Cato Fjeld Andersen Enebakk J.F.F V55
Christer J Ulriksen Bodø J.F.F S
Christoffer Stavenes Songdalen L.K. S
Dag Hugo Karlsen Lindesnes J.F.F S
Dag Rune Egge Løiten S.S. V65
Dag Rønnebu Fauske og Sørfold S.S.K S
Dag Østrem Lindesnes J.F.F V55
Dan Jøran Munkli (ingen klubb) S
Dan Martin Nordeng Nedre Glomma S.S.K S
Dan Randa Alta J.F.F S
Daniel Andre Troli Varanger S.S.K J
Daniel Mikal Oskal Kautokeino J.F.F V73
David Holand Nordvegen L.K. S
Ebel Aslaksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V73
Edvin Bolstad Askvoll og Holmedal L.K. V55
Egil Vika Haugesund og Omegn L.K. S
Eirik Leknes Askvoll og Holmedal L.K. S
Else-Brit Jensen Nedre Glomma S.S.K K
Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F S
Endre Kosberg Gaula S.S.K S
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F S
Erik Sydbøge Biri J.F.F V55
Espen Luka Nordvestlandet L.K. S
Espen Noddeland Songdalen L.K. S
Esteban Dios Nidaros S.K. S
Eva Kristin Knudsen Nidaros S.K. K
Even André Kammen Nordvestlandet L.K. S
Filip Rasmussen Nedre Glomma S.S.K S
Filip Østensen Bodø J.F.F J
Finn Nitschke Porsgrunn P.K. S
Finn Øvredal Samnanger S.S.L V73
Frank Ole Vars (ingen klubb) S
Frank Cascampas Songdalen L.K. V55
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F S
Fred-Erik Sigvartsen Stor-Oslo S.K. S
Fredrick Sæterdal Kismul S.S.K S
Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F S
Fredrik Hammersborg Eidsberg J.F.F S
Fredrik Ståhl Songdalen L.K. J
Frode Aasen Haugesund og Omegn L.K. S
Frode Bjervamoen Skien J.F.F S
Frode Isaksen (ingen klubb) S
Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F S
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K S
Frode Skinstad (ingen klubb) S
Gaute Gravdahl Vestre Toten J.F.F V65
Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F S
Geir Andersen Kristiansand S J.F.F S
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V55
Geir Hammer Nordvestlandet L.K. V55
Geir Lindem Nedre Glomma S.S.K S
Geir Milsteinhaugen Kvam S.S.K S
Geir Walland Stavanger L.K. V55
Geirr Botnmark Team Hagleskyting V55
Geir Østrem Lindesnes J.F.F V55
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F S
Glenn Pedersen Kismul S.S.K S
Gry Helander Våga Varanger S.S.K K
Gudmund Kalvik Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K V55
Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V55
Gunnar Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Gunnar Leknes Askvoll og Holmedal L.K. V55
Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. V55
Gøran Dreyer Øksnes S.K. S
Hanne Dalen Kroken J.F.F K
Hans Gunnar Enerhaugen (ingen klubb) S
Hans Henry Eriksen Nedre Glomma S.S.K V65
Hans Marius Støre Mastermo Rana J.F.F S
Hans Ola Kleven (ingen klubb) S
Hans Pedersen Frogn J.F.F V73
Harald Ausland Time S.S.K S
Harald Flaen Lindesnes J.F.F V55
Harald Hindrumsen Korgen S.S.K V55
Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
Haso Music Kismul S.S.K S
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F S
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K
Helge Alfinn Østlie Ullensaker J.F.F S
Helge Grimestad Lindesnes J.F.F V65
Helge Mikalsen Songdalen L.K. V55
Henning Øygarden Kroken J.F.F S
Hilde Lien Nordvegen L.K. K
Håkon Ekornrud Askvoll og Holmedal L.K. S
Ida Sofie Ekornrud Askvoll og Holmedal L.K. K
Ina Marie Hemstad Sarpsborg og Omegn J.F.F K
Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F S
Isabell Jansen Myhre (ingen klubb) K
Isak Mikael Triumf Kautokeino J.F.F J
Ivan K Kleven (ingen klubb) S
Ivar Hansen Korgen S.S.K S
Ivar Heitmann Alta J.F.F V55
Ivar Hopsdal Kismul S.S.K S
Jan Arild Sand Kroken J.F.F S
Jan Arne Johansen Målselv S.S.K S
Jan Erik Bredesen Nedre Glomma S.S.K S
Jan Erik Christensen Lindesnes J.F.F J
Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F S
Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F S
Jan Roar Stølan Nordvestlandet L.K. V55
Jan Tore Tønsberg Eidsberg J.F.F S
Jan-Erik Heiland (ingen klubb) S
Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F V55
Jan-Ove Humlevåg Askvoll og Holmedal L.K. V55
Jan Amundsen (ingen klubb) V65
Jan Hofseth Varanger S.S.K V55
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden V55
Jens Edvard Columnas Vargas Songdalen L.K. S
Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F S
Jette Marie Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F K
Jim Klungerbo Varanger S.S.K S
Jim Pedersen Øksnes S.K. S
Jo Terje Sagmo Gaula S.S.K V55
Joacim Schistad Neiden og Omegn J.F.F S
Joakim Hellermyr Sannidal Trap S
Johan Nikolai Triumf Kautokeino J.F.F J
Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F S
Johan Harstad Nordvestlandet L.K. S
Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F V65
Johan Skogsrud Løiten S.S. V65
Johannes Egil Kulild Samnanger S.S.L V55
John Egil Stanes Eidsberg J.F.F V65
John Takle Terjesen Skien J.F.F S
John Solbakken Biri J.F.F S
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F V55
Johnny Skoglund Kroken J.F.F S
Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F S
Jon Anders Tornensis Kautokeino J.F.F S
Jon Arne Astad Nordvestlandet L.K. S
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F J
Jon Martin Christensen Kroken J.F.F J
Jon Tore Gravdal Eidsberg J.F.F V65
Jon Thommesen Skien P.K. S
Jonas Gjernes Sannidal Trap S
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F S
Jonny Meier Gaula S.S.K V65
Juan Morales Haugesund og Omegn L.K. S
Julian Svendsen Eidsberg J.F.F J
Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F S
Jørgen Kristoffersen Nedre Glomma S.S.K S
Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Jørn Vidar Sukke Svinndal J.F.F S
Kai Håvard Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Ken Tommy Kristiansen Øksnes S.K. S
Kenneth Styve Kismul S.S.K S
Kevin Melhus Lindesnes J.F.F S
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F S
Kjell Gunnar Kristiansen Sannidal Trap S
Kjell Magne Haukås Nordvestlandet L.K. S
Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K S
Kjell Solhaug Råde J.F.F V65
Kjetil André Hviding Lyngsalpene P.K. S
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F S
Knut Erik Bergum Sannidal Trap S
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F V55
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Knut Olav Vrålstad Kroken J.F.F J
Knut Saxe Kjeldsberg Alta J.F.F V73
Knut Leer Krødsherad J.F.F V55
Kolbjørn Rushfeldt Varanger S.S.K S
Krisander Barka Songdalen L.K. S
Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F S
Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F S
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
Kristian Storvoll Korgen S.S.K J
Kristian Thomassen Songdalen L.K. S
Kristian Ytreland (ingen klubb) S
Kristin Hofseth Varanger S.S.K K
Kristin Mortensen Neiden og Omegn J.F.F K
Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros S.K. S
Kristoffer Ausland Time S.S.K S
Kristoffer Wremer Lindesnes J.F.F S
Kurt Arild Kaspersen Neiden og Omegn J.F.F V55
Kurt Inge Street Haugesund og Omegn L.K. S
Kurt Solvik Songdalen L.K. V55
Kåre Andersen Ringerike P.K. V73
Laila K. Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F K
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F V65
Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F V55
Lars Gunnar Akselsen Hvaler S.S. S
Lars Ottar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
Lars Rino Heyerdahl Nedre Glomma S.S.K S
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F S
Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K
Lauritz Manfred Apeland Stavanger L.K. V73
Leif Arild Fjellheim Haugesund og Omegn L.K. S
Leif Henry Klokset Løiten S.S. S
Leif Rune Lorang Jasper Nedre Glomma S.S.K S
Leif Nordhagen Enebakk J.F.F V73
Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. V55
Lena Reppe Romerike S.S.K K
Line Ødegård Angeloff Onsøy J.F.F K
Lise Wold Enebakk J.F.F V65
Loyd Petter Mandelid Askvoll og Holmedal L.K. S
Lukas-Alexander Akselsen Hvaler S.S. S
Madeleine Knappskog Kismul S.S.K K
Mads Georg Tveit Enebakk J.F.F S
Mads-Åge Karikoski Neiden og Omegn J.F.F S
Magnar Terje Leknes Askvoll og Holmedal L.K. S
Magne Ettestad (ingen klubb) S
Magne Hansen Varanger S.S.K S
Magnus Auglænd Vilhelmsen Kismul S.S.K S
Maren Alice Grimslia Tvedestrand J.F.F K
Marius Malmbekk Mastermo Rana J.F.F J
Marius Johansson Bergen L.K. S
Marius Magnussen Kismul S.S.K S
Marius Opdal Nidaros S.K. S
Martin Grefslie Eidsberg J.F.F J
Martin Røsaker Skien J.F.F J
Martin Simulak (ingen klubb) S
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F J
Mats Andreas Buljo (ingen klubb) S
Mats Randers Målselv S.S.K S
Mette Mælen Bakker Tynset J.F.F V55
Michael Eilertsen Neiden og Omegn J.F.F S
Mihkkal Ante Oskal (ingen klubb) S
Mikael Østensen Bodø J.F.F S
Monica Kippernes Rånes Trondheim J.F.F K
Monrad Uvaag Askim og Omegn J.F.F S
Morgan Lee Lehne Lindesnes J.F.F S
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F S
Morten Grefslie Eidsberg J.F.F V55
Morten Larsen Sannidal Trap S
Morten Olsen Svinndal J.F.F V55
Morten Vikvald Gaula S.S.K S
Morten Åsheim (ingen klubb) S
Musa Gitau Anderssen (ingen klubb) S
Nancy Reiestad Time S.S.K K
Nicklas Codiglia Løkkeberg Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Nils Asbjørn Holten Nordvestlandet L.K. V55
Nils Peder Tornensis Kautokeino J.F.F V55
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F S
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F S
Odd Egil Larsen Eidsberg J.F.F S
Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K V55
Odd Ivar Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
Odd Kristian Sukuvara Varanger S.S.K S
Odd M Hætta Kautokeino J.F.F V55
Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K V55
Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F V73
Olav Knai Ullensaker J.F.F S
Olav Løvåsdal Kroken J.F.F V65
Ole Emil Gulbrandsen Ullensaker J.F.F J
Ole Gunnar Fossum Rakkestad og Degernes J.F.F V55
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F S
Ole Johan Triumf Skien J.F.F S
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Ole Kristian Stene Falch Brønnøy J.F.F S
Ole Martin Evjebråten Ullensaker J.F.F S
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F S
Ole Petter Nordli Moss og Omegn J.F.F S
Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F V65
Otto Edvin Roaldsøy Nordvestlandet L.K. S
Patrik Hedman (ingen klubb) S
Paul Å. Høines Kismul S.S.K S
Paul Hofseth Varanger S.S.K V55
Per Arne Benjaminsen Kroken J.F.F V65
Per Erling Aune Hansen Alta J.F.F V55
Per Johannes Mjærum Ullensaker J.F.F S
Per Johnny Sara Alta J.F.F S
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
Per Steinar Nesland Sannidal Trap S
Per Vidar Klemet Andersen Alta J.F.F S
Per Bunes Romerike S.S.K V73
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F S
Pål Roy Rolland Songdalen L.K. V55
Pål Høines Nedre Glomma S.S.K S
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V55
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F K
Raymond Eggesvik Svinndal J.F.F S
Raymond Price Ullensaker J.F.F V65
Rebekka Grimestad Lindesnes J.F.F K
Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V55
Reidar Karlsen Alta J.F.F V65
Roar Blakstad Helle Målselv S.S.K S
Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F S
Roar Njærheim Time S.S.K S
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F V65
Robert Helmo Gaula S.S.K S
Robert Jensvoll Kvam S.S.K S
Roger Halvari Varanger S.S.K V73
Roger Pedersen Rana J.F.F V55
Roger Strømeng Alta J.F.F S
Roger Trøftmoen Grasåsen S.S. S
Rolf Arthur Ingvartsen Samnanger S.S.L V55
Rolf Inge Haugholt Sannidal Trap S
Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F S
Rolf Kristian Eilertsen Ullensaker J.F.F V55
Rolf Tore Berntsen Biri J.F.F V65
Rolf Wiig Songdalen L.K. V65
Ronny Hafsrød Halden og Omegn J.F.F S
Ronny Lund Eidsberg J.F.F S
Ronny Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F V73
Roy Gunnar Havikhagen Krødsherad J.F.F S
Roy Helge Haug Samnanger S.S.L S
Roy Helge Thune Bodø J.F.F S
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F V55
Roy Helli Biri J.F.F S
Roy Zakariassen Svinndal J.F.F V65
Runar T. Skaug Enebakk J.F.F S
Rune Aasheim Stavanger L.K. S
Rune Aukland Eidsberg J.F.F S
Rune Eggen Målselv S.S.K V55
Rune Gulbrandsen Skien J.F.F S
Rune Hagen Skien J.F.F S
Rune Knappskog Kismul S.S.K S
Rune Lauritzen Eidanger J.F.L V55
Rune Moeggen Målselv S.S.K S
Sander Bergesen Samnanger S.S.L S
Sander Havikhagen Krødsherad J.F.F J
Sigurd Magnor Strand Nordvestlandet L.K. V55
Sigve Lervik Haugesund og Omegn L.K. S
Silje Bjørnstad Steen Bergen L.K. K
Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K
Simen Randem Enebakk J.F.F S
Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K S
Siren Kvamme Kismul S.S.K K
Siri Marlen Hemstad Sarpsborg og Omegn J.F.F K
Siv Helen Eriksen Råde J.F.F K
Solveig Walaker Romerike S.S.K K
Sondre Bang Grimestad Lindesnes J.F.F S
Sondre Bohlin Skien J.F.F S
Sondre Johnsen Kroken J.F.F S
Sondre Sannesmoen Skien J.F.F S
Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. S
Steffen Svenstad Nordre Land J.S.K S
Steffen Vik Kismul S.S.K S
Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F S
Sten Are Uglebakken Alta J.F.F V55
Stian Bekkeheien Time S.S.K S
Stian Eikåsen Time S.S.K S
Stian Hoff Lørenskog S.S. S
Stian Johansen Skien J.F.F S
Stian Rolstad (ingen klubb) S
Stian Røed Kroken J.F.F S
Stig Ivan Barka Songdalen L.K. V55
Stig Zachariassen Narvik P.K. V55
Ståle Midtlid Nordvestlandet L.K. V65
Ståle Myklebust Bergen L.K. V65
Sunniva Lillesund Eplerød S.S. K
Svein Arild Christensen Lindesnes J.F.F J
Svein L Apeland Haugesund og Omegn L.K. S
Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F V55
Svein Ove Brændhagen Ullensaker J.F.F V55
Svein Granøien Gaula S.S.K V55
Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F S
Sveinung Lien Nordvegen L.K. S
Tarjei Vestjord Målselv S.S.K J
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F S
Terje Ingolf Hilmarsen Målselv S.S.K S
Terje Arnseth (ingen klubb) S
Terje Hansen Nedre Glomma S.S.K S
Terje Johansen Askvoll og Holmedal L.K. S
Therese Nesseth Tørlen Lørenskog S.S. K
Therese Dalen Ullensaker J.F.F K
Thomas Adriaan Morel Kismul S.S.K S
Thomas Andre Benonisen (ingen klubb) S
Thomas Andersen Arbeidernes J.F.F Halden S
Thomas Knudsen Svinndal J.F.F S
Thomas Lien Nordvegen L.K. J
Thomas Osjord Stavanger L.K. S
Thorfinn Eskild Tvedestrand J.F.F V73
Thorstein Bjørnstad (ingen klubb) S
Tobias Granly Tønnesen Songdalen L.K. J
Tom Are Mohaug (ingen klubb) S
Tom Atle Holthe Biri J.F.F S
Tommy M Mortensen Målselv S.S.K S
Tommy Bergane Sannidal Trap S
Tommy Grønlie Ullensaker J.F.F S
Tommy Hadland Time S.S.K S
Tommy Jakobsen Grimstad S.S. V65
Tor Asbjørn Næstby (ingen klubb) S
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F S
Tor Morten Larsen Nedre Glomma S.S.K S
Tor-Erik Sandhell (ingen klubb) V55
Torbjørn Gautefald Sannidal Trap S
Torbjørn Leknes Askvoll og Holmedal L.K. V55
Tore Herman Teien Enebakk J.F.F V73
Tore Kristian Storvoll Korgen S.S.K S
Tore Eriksen Nedre Glomma S.S.K S
Tore Moen Krødsherad J.F.F V73
Tore Paulsen Eidsberg J.F.F V65
Torgeir Eikhaugen Kroken J.F.F S
Torgeir Sundby Haugesund og Omegn L.K. S
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F J
Torjus Aurebekk Songdalen L.K. J
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap S
Tove Solheim Skien J.F.F K
Trine Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K K
Trond Henning Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Trond Eklund (ingen klubb) S
Trond Haugholt Sannidal Trap V65
Trygve Henning Holthe Biri J.F.F V73
Ulf Boger Målselv S.S.K S
Unni Knutsen Haugesund og Omegn L.K. K
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F S
Vicky Maria Solvang Skien J.F.F K
Vidar Stein Andersen Sannidal Trap V65
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F J
Yngve Bakker Tynset J.F.F V55
Yngve Kartveit Bergen L.K. V55
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V73
Åge Olstad Krødsherad J.F.F V65
Åsmund Blindheim Lørenskog S.S. S
Øystein Kongsli Jensvoll Kvam S.S.K S
Øyvind Nøst Rana J.F.F S
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F S
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)