www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
20. juni 2020

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Reservert arrangørKl: 08:00
1 Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
2 Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
3 Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F B
4 Robert Syversen Åmot J.F.F B
5 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
 
Lag 2 Reservert arrangørKl: 08:10
1 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
2 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F A
3 Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F B
4 Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
5 Oscar Iwe Åmot J.F.F D2
 
Lag 3 Reservert arrangørKl: 08:20
1 Malin Farsjø Sannidal J.F.F F
2 Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
3 Stian Tollefsen Åmot J.F.F A
4 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F B
5 Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
 
Lag 4 Kl: 08:30
1 Christer Østgaard Nordre Elverum J.F.G.F C
2 Johnny Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F C
3 Karl Emil Myrvold Åmot J.F.F B
4 Martin Palerud Løiten J.F.F C
5 Jon Vetle Ness (ingen klubb) C
 
Lag 5 Kl: 08:40
1 Øyvind Tollefsen Åmot J.F.F B
2 Christer Tollefsen Åmot J.F.F B
3 Arnfinn Mo Åmot J.F.F B
4 Eilert Westlie Åmot J.F.F E1
5 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
 
Lag 6 Kl: 08:50
1 Morten Berglie Høland J.F.F C
2 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F A
3 Erlend Våga Fløttum Melhus J.F.F B
4 Einar Hoseth Lørenskog S.S. C
5 Ola Eirik Bolme Rindal J.F.L B
 
Lag 7 Kl: 09:00
1 Raymond Haugen Larsen Fenstad J.F.F B
2 Ole-Andreas Hansen Bjørndalen Udnes J.F.F B
3 Torkil Fjellberg Øststranda J.F.F B
4 Jan Ragnar Enerhaugen Ringerike J.F.F B
5 Øyvind Braseth Ringerike J.F.F B
 
Lag 8 Kl: 09:10
1 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
2 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
3 Bjørn Tidemandsen Åmot J.F.F B
4 Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
5 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
 
Lag 9 Kl: 09:20
1 Espen Nordseth Nordre Elverum J.F.G.F B
2 Jonny Løkken Nordre Elverum J.F.G.F B
3 Tor Håkon Martinsen Sørskogbygda J.S.K C
4 Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
5 Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F B
 
Lag 10 Kl: 09:30
1 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
3 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
4 Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
5 Roger Nygård Lørenskog S.S. A
 
Lag 11 Kl: 09:40
1 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
2 Tore Harry Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
3 Yngve Dahler Nes J.F.F E2
4 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
5 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
 
Lag 12 Kl: 09:50
1 Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F B
2 Nikolai Torp Skogen J.S.K A
3 John Arne Torp Skogen J.S.K D2
4 Ole Mathias Fjeldskogen Hemnes J.F.F B
5 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
 
Lag 13 Kl: 10:00
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
3 Espen Teppdalen Nordsveen Åmot J.F.F D2
4 Marius Opdal Nidaros J.S.K C
5 Roger Granli Stange J.F.F A
 
Lag 14 Kl: 10:10
1 Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros J.S.K B
2 Knut Bentzen Levanger J.F.L E1
3 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
4 Henrik Alstad Levanger J.F.L E1
5 Nina Bentzen Levanger J.F.L F
 
Lag 15 Kl: 10:20
1 Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
2 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
3 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F B
4 Ole kristian Skavås Ski J.F.F C
5 Håvard Lutdal Levanger J.F.L B
 
Lag 16 Kl: 10:30
1 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
2 Ronny Fjeldvang Hemnes J.F.F A
3 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
4 Malene Nygaard Kroken J.F.F A
5 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
 
Lag 17 Kl: 10:40
1 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F C
2 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
3 Bendik Øfsti Herje Levanger J.F.L B
4 Bård Thuve Løiten J.F.F A
5 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F B
 
Lag 18 Kl: 10:50
1 Torgeir Myhre Levanger J.F.L C
2 Leif Henry Klokset Løiten J.F.F B
3 Thore Grinden Løiten J.F.F A
4 Cato Wang Løiten J.F.F B
5 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
 
Lag 19 Kl: 11:00
1 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
2 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
3 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F A
5 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
 
Lag 20 Kl: 11:10
1 Martin Haga Jensen Brunlanes J.F.F B
2 Stein H Gundersen Sandefjord J.F.F B
3 Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
4 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
5 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
 
Lag 21 Kl: 11:20
1 Arvid Agnor Ås J.F.F A
2 Henning Solem Hedrum J.F.L A
3 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
4 Kjetil Pedersen Tjølling J.F.F B
5 Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
 
Lag 22 Kl: 11:30
1 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
2 Anja Dramstad Skogen J.S.K B
3 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F A
4 Ørjan Eriksen Ås J.F.F A
5 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 23 Kl: 11:40
1 Stein Anders Aarum Frogn J.F.F B
2 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
3 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
4 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F E1
5 Trond Sørensen Ski J.F.F B
 
Lag 24 Kl: 11:50
1 Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
3 Caroline Waller Brunlanes J.F.F B
4 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
5 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
 
Lag 25 Kl: 12:00
1 Knut Nordli Løiten J.F.F A
2 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F B
3 Geir Lyngvær Gjemnes J.F.F A
4 Mathilde Elvegård Ski J.F.F B
5 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
 
Lag 26 Kl: 12:10
1 Geier Barlie Ski J.F.F A
2 Steinar Wiik Ski J.F.F B
3 Marius Sørengen Ski J.F.F A
4 Terje Stabu Ski J.F.F C
5 Gisle Nesbakk Ski J.F.F B
 
Lag 27 Kl: 12:20
1 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
2 Frode-Johny Johansen Kongsvinger J.F.F B
3 Hans-Marius Myrvang Kongsvinger J.F.F B
4 Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
5 Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F A
 
Lag 28 Kl: 12:30
1 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
2 Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F B
3 Trond Arild Bråten (ingen klubb) A
4 Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
5 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
 
Lag 29 Kl: 12:40
1 Even Smedstad Skogen J.S.K A
2 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
3 Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
4 Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
5 Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
 
Lag 30 Kl: 12:50
1 Bente Helgesen Tynset J.F.F F
2 Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F C
3 Mortén Resell Tynset J.F.F B
4 Per Østigård Tynset J.F.F E1
5 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
 
Lag 31 Reservert arrangørKl: 13:00
1 Utfyller/Reservert arrangør
2 Utfyller/Reservert arrangør
3 Utfyller/Reservert arrangør
4 Utfyller/Reservert arrangør
5 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 32 Kl: 13:10
1 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F A
2 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
3 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
4 Daniel Peter Glomb Tynset J.F.F C
5 Henning Løkken Tynset J.F.F C
 
Lag 33 Kl: 13:20
1 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
2 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F E1
3 Mathias Brennhaug Tynset J.F.F B
4 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
5 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
 
Lag 34 Kl: 13:30
1 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
2 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
3 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
4 Milo Stanisic Waagaard Sokna J.F.F A
5 Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
 
Lag 35 Kl: 13:40
1 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
2 Marius Bentzen Haugen Ådal J.F.F B
3 Jarle Nymoen Ådal J.F.F A
4 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
5 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
 
Lag 36 Kl: 13:50
1 Ole Bråteseter Eidskog J.F.F D2
2 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F B
3 Jane Ludvigsen Onsøy J.F.F F
4 Merete Bjørnson Vestsiden J.F.F F
5 Bente Bergheim Vestsiden J.F.F F
 
Lag 37 Kl: 14:00
1 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
2 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F B
3 Jesper Engel Åmot J.F.F C
4 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F A
5 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 38 Kl: 14:10
1 Rikard Østmoe Østby J.F.F E1
2 Vegard Anvik Brunlanes J.F.F C
3 Petter Anvik Brunlanes J.F.F D2
4 Knut-Magne Bjørnstad Rakkestad og Degernes J.F.F B
5 Hans Petter Kirkerød Aremark J.F.F A
 
Lag 39 Kl: 14:20
1 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
2 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. A
3 Christine Bringa Gravklev Løiten J.F.F F
4 Terje Gravklev Eidanger J.F.L A
5 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 40 Kl: 14:30
1 Emil Berg Bjørkelangen J.F.F -
2 Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F B
3 Oscar Bratlie Bjørkelangen J.F.F D1
4 Sindre Mesna Bjørkelangen J.F.F D2
5 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
 
Lag 41 Kl: 14:40
1 Stefan Mesna Bjørkelangen J.F.F C
2 Christian Larsen Sunndal J.F.F C
3 Gabriella Anna Maiju Strandberg Bjørkelangen J.F.F -
4 Kjell Rune Bratlie Bjørkelangen J.F.F C
5 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F A
 
Lag 42 Kl: 14:50
1 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Ole Martin Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
3 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
4 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
5 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F B
 
Lag 43 Kl: 15:00
1 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
2 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
3 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F B
4 Renate Sætherø Moss og Omegn J.F.F F
5 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 44 Kl: 15:10
1 Eirik Andreassen Oslo J.F.F B
2 Panagiotis Kalogerakis Oslo J.F.F B
3 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
4 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K B
5 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 45 Kl: 15:20
1 Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
2 Thea Vestli Eidskog J.F.F B
3 Thomas Michaelsen Grue J.F.F C
4 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
5 Helge Rønning Tynset J.F.F B
 
Lag 46 Kl: 15:30
1      
2 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
3 Edvart Skogli Frogn J.F.F A
4 Trygve Larssen Ås J.F.F A
5 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
 
Lag 47 Kl: 15:40
1 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F A
2 Frode Sneve Strand Nidaros J.S.K B
3 Espen Harbosen Åsnes J.F.F B
4 Even Hansen Smedbak Åsnes J.F.F C
5 Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L A
 
Lag 48 Kl: 15:50
1 Gro Anita Ynnesdal Bømlo J.F.L B
2 Magne Gåsvand Rindal J.F.L B
3 Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
4 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
5 Saeed Moradi Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
 
Lag 49 Kl: 16:00
1 Bjørn Trydal Øvre Rendal J.S.K A
2 Lene Storbæk Trysil J.F.F B
3 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L B
4 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
5 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
 
Lag 50 Kl: 16:10
1 Anders Presterud Aurskog J.F.F C
2 André Grøtli Aurskog J.F.F C
3 Henrik Killingmo Holtan Aurskog J.F.F C
4 Jokaim Hareton Aurskog J.F.F C
5 Jon Arne Ullerud Aurskog J.F.F C
 
Lag 51 Kl: 16:20
1 Kim Sletner Aurskog J.F.F C
2 Lars Skugstad Aurskog J.F.F C
3 Stig Thoresen Aurskog J.F.F C
4 Thomas Ove Nilsen Aurskog J.F.F B
5 Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
 
Lag 52 Kl: 16:30
1 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
2 Jan Ove Fuglebrenden Løiten J.F.F B
3 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
4 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
5 Vidar Bakkestuen Lillehammer J.F.F C
 
Lag 53 Kl: 16:40
1 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
2 Vegar Rønningen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
3 Erik Watndal Moss og Omegn J.F.F A
4 Roy Vinje Lørenskog S.S. C
5 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. A
 
Lag 54 Kl: 16:50
1 Sindre Krågsrud Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
2 Ståle Jacobsen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
3 Lars Iversen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
4 Martin Eriksen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
5 Mads Hovland Lunner J.F.F B
 
Lag 55 Kl: 17:00
1 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
2 Siv Zachariassen Østby J.F.F F
3 Eirik Skogli Østby J.F.F B
4 Stian Berglie Zachariassen Østby J.F.F C
5 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F C
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)