20. juni 2020
Navn |
Klubb |
Klasse |
Agnete Arnesveen |
Løiten J.F.F |
B |
Alf Dennis Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
Anders Quist Jensen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
A |
Anders Frorud |
Råde J.F.F |
A |
Anders Presterud |
Aurskog J.F.F |
C |
Anders Rånes Jensen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
A |
Anders Støp |
Kongsvinger J.F.F |
C |
André Grøtli |
Aurskog J.F.F |
C |
Anette Storeskar |
Eidskog J.F.F |
A |
Anja Dramstad |
Løiten J.F.F |
B |
Anne-Ragnhild Bjørge |
Eidskog J.F.F |
F |
Arild Hemli |
Kvam J.F.F |
A |
Arnfinn Mo |
Åmot J.F.F |
B |
Arvid Agnor |
Ås J.F.F |
A |
Atle Haugenes |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Bendik Herje |
Levanger J.F.L |
B |
Bente Bergheim |
Buskeruds J.F.F |
F |
Bjørn Erik Jensen |
Asker J.F.F |
B |
Bjørn Aaland |
Kongsvinger J.F.F |
E1 |
Bjørn Aatangen |
Andebu J.F.F |
E1 |
Bjørn Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
B |
Bjørn Trydal |
Øvre Rendal J.S.K |
A |
Brede Ensrud |
Løiten J.F.F |
A |
Bård Thuve |
Løiten J.F.F |
A |
Carl Henrik Ekhaugen |
Ski J.F.F |
B |
Caroline Waller Gusland |
Brunlanes J.F.F |
B |
Cato Wang |
Løiten J.F.F |
B |
Christer Tollefsen |
Åmot J.F.F |
B |
Christian Rød Karlsen |
Eidanger J.F.L |
D2 |
Christine Bringa Gravklev |
Løiten J.F.F |
F |
Dag Løvall |
Brunlanes J.F.F |
C |
Dag Thu |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Daniël Gijsbertus Van`t Geijn |
Osen J.F.L |
C |
Edvart Skogli |
Frogn J.F.F |
A |
Eilert Westlie |
Åmot J.F.F |
E1 |
Eirik Andreassen |
Oslo J.F.F |
B |
Eirik Skogli |
Østby J.F.F |
B |
Eirik Tanum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Eirik Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Emil Berg |
Bjørkelangen J.F.F |
- |
Erik Beier Jensen |
Asker J.F.F |
C |
Erik Watndal |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Erlend Våga Fløttum |
Melhus J.F.F |
B |
Espen Harbosen |
Åsnes J.F.F |
B |
Espen Nordseth |
Nordre Elverum J.F.G.F |
B |
Espen Teppdalen Nordsveen |
Løiten J.F.F |
D2 |
Eva Theresa Fekete |
Sandefjord J.F.F |
B |
Even Georg Berntsen |
Frogn J.F.F |
B |
Even Hansen Smedbak |
Åsnes J.F.F |
C |
Even Smedstad |
Skogen J.S.K |
A |
Frank Sparby |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Frank Valhovd Andersen |
Skien J.F.F |
B |
Fredrik Andersen |
Andebu J.F.F |
C |
Frode Sneve Strand |
Frogn J.F.F |
B |
Frode-Johny Johansen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Frode Kristoffersen |
Sokna J.F.F |
A |
Gabriella Anna Maiju Strandberg |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
Geier Barlie |
Ski J.F.F |
A |
Geir Asle Rønningen |
Gausdal J.F.F |
B |
Geir Ståle Vie |
Førde J.F.L |
E1 |
Geir Linnerud |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Geir Lyngvær |
Smøla J.F.F |
A |
Geir Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
B |
Georg Lundeby |
Moss og Omegn J.F.F |
A |
Gisle Nesbakk |
Ski J.F.F |
B |
Gro Anita Ynnesdal |
Bømlo J.F.L |
B |
Hakan Ucarli |
Frogn J.F.F |
A |
Hans Christian Jordan |
Sokna J.F.F |
A |
Hans Petter Kirkerød |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
A |
Hans-Marius Myrvang |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Helge Rønning |
Tynset J.F.F |
B |
Henning Løkken |
Alvdal J.F.F |
C |
Henning Mathisen |
Blaker J.F.F |
A |
Henning Solem |
Sandefjord J.F.F |
A |
Henrik Alstad |
Levanger J.F.L |
E1 |
Håkon Bøhmer |
Stokke J.F.L |
E1 |
Håkon Østby |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
Håvard Lutdal |
Levanger J.F.L |
B |
Håvard Thoresen |
Ådal J.F.F |
D1 |
Idar Bølgenhaugen |
Ådal J.F.F |
A |
Ina Mari Alterhaug Tverrå |
Skogen J.S.K |
F |
Ina Marie Hemstad |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
F |
Isac Ynnesdal |
Bømlo J.F.L |
D1 |
Iselin Aafloen |
Skogen J.S.K |
F |
Jan Christian Thoresen |
Ådal J.F.F |
A |
Jan Erik Skaar |
Råde J.F.F |
B |
Jan Olav Bakken |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Jan Olav Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Jan Ove Fuglebrenden |
Løiten J.F.F |
B |
Jan Ragnar Enerhaugen |
Ringerike J.F.F |
B |
Jan Aanes |
Tjølling J.F.F |
E2 |
Jane Ludvigsen |
Ski J.F.F |
F |
Jarle Nymoen |
Ådal J.F.F |
A |
Jens Lavik Sander |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Jens Magne Stavland |
Bømlo J.F.L |
A |
Jesper Engel |
Åmot J.F.F |
C |
Jesper Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
A |
John Arne Torp |
Skogen J.S.K |
D2 |
Jokaim Hareton |
Aurskog J.F.F |
C |
Jon Anders Finnerud |
Blaker J.F.F |
A |
Jon Kristoffer Skaret |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Jon Vetle Ness |
Vang J.F.F |
C |
Jonas Filtvedt |
Åmot J.F.F |
A |
Jonny Løkken |
Nordre Elverum J.F.G.F |
B |
Jostein Bråthen |
Eidskog J.F.F |
A |
Jørgen Bredmo Syversen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
D2 |
Jørn Harkjær |
Kroken J.F.F |
A |
Jørn Heggbrenna |
Jordet J.F.F |
A |
Kari-Matti Granholm |
Høland J.F.F |
B |
Karl Egil Nylén |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Karl Emil Myrvold |
Åmot J.F.F |
B |
Ken Erik Wielecki |
Bjørkelangen J.F.F |
C |
Kim Andre Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
A |
Kim Sletner |
Aurskog J.F.F |
C |
Knut Andre Holøien |
Eidskog J.F.F |
A |
Knut Harald Fredriksen |
Brunlanes J.F.F |
E2 |
Knut Olav Gjerstad |
Løiten J.F.F |
A |
Knut-Magne Bjørnstad |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
B |
Knut Bentzen |
Levanger J.F.L |
E1 |
Knut Nordli |
Løiten J.F.F |
A |
Knut Rustad |
Åmot J.F.F |
A |
Kristian Juel Grimslia |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Kristoffer Metlid Skjelbred |
Nidaros J.S.K |
B |
Lars-Ivar Græsli |
Tynset J.F.F |
C |
Lars Iversen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Lars Nilsen |
Sollihøgda J.F.F |
A |
Leif Henry Klokset |
Skåla J.F.F |
B |
Lene Storbæk |
Trysil J.F.F |
B |
Lennart Skoglund |
Kroken J.F.F |
E1 |
Ludvig Løvall |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Mads Reinhold Nordensgaard |
Bjørkelangen J.F.F |
B |
Mads Hovland |
Lunner J.F.F |
B |
Magdalena Maj Larsen |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
Magne Gusland |
Brunlanes J.F.F |
A |
Magne Gåsvand |
Rindal J.F.L |
B |
Magnus Stenbrenden |
Jordet J.F.F |
A |
Malene Nygaard |
Kroken J.F.F |
A |
Malene Sigvartsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
Malin Emilie Hoel Wang |
Løiten J.F.F |
D2 |
Malin Farsjø |
Sannidal J.F.F |
F |
Mantas Maciunskas |
Andebu J.F.F |
C |
Marcus Langmyr |
Kroken J.F.F |
B |
Marie Kathrin Grinder |
Skogen J.S.K |
B |
Marius Bentzen Haugen |
Ådal J.F.F |
B |
Marius Opdal |
Nidaros J.S.K |
C |
Marius Sørengen |
Ski J.F.F |
A |
Marius Sørensen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Martin Hugubakken Nesseth |
Tynset J.F.F |
C |
Martin Røsrud Graven |
Brunlanes J.F.F |
A |
Martin Eriksen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Martin Haga Jensen |
Brunlanes J.F.F |
B |
Martin Schanke |
Nidaros J.S.K |
C |
Mathias Brennhaug |
Tynset J.F.F |
B |
Mathilde Elvegård |
Ski J.F.F |
B |
Merete Bjørnson |
Vestsiden J.F.F |
F |
Milo Stanisic Waagaard |
Sokna J.F.F |
A |
Morten Berglie |
Høland J.F.F |
C |
Morten Myrvang |
Andebu J.F.F |
B |
Mortén Resell |
Tynset J.F.F |
B |
Nicolai Lungström |
Bømlo J.F.L |
D2 |
Nicolai Wagner |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Nikolai Torp |
Skogen J.S.K |
A |
Nina Bentzen |
Levanger J.F.L |
F |
Oddgeir Skogly |
Asker J.F.F |
A |
Oddvar Hansen |
Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn |
E1 |
Oddvar Tidemandsen |
Åmot J.F.F |
E2 |
Ola Eirik Bolme |
Rindal J.F.L |
B |
Ole Henrik Sand Bråthen |
Moss og Omegn J.F.F |
D2 |
Ole Henrik Gusland |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Ole Ivar Iversen |
Ringerike J.F.F |
A |
Ole Kristian Skavås |
Ski J.F.F |
C |
Ole Martin Jensen |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
A |
Ole Wilhelm Gulbrandsen |
Buskeruds J.F.F |
B |
Ole-Andreas Hansen Bjørndalen |
Blaker J.F.F |
B |
Ole Bråteseter |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Panagiotis Kalogerakis |
Oslo J.F.F |
B |
Per Jørgen Eskeland |
Gjerstad J.F.F |
E1 |
Per Kristian Kleven |
Trysil J.F.F |
B |
Per Magnus Pedersen |
Sokna J.F.F |
A |
Per-Kristian Skinne |
Sarpsborg og Omegn J.F.F |
A |
Per Bunes |
Rælingen J.F.F |
E2 |
Per Fleischmann |
Åmot J.F.F |
A |
Per Østigård |
Tynset J.F.F |
E1 |
Petter Anvik |
Brunlanes J.F.F |
D2 |
Petter Martinsen |
Stange J.F.F |
A |
Preben Krogsrud Stensrud |
Skien J.F.F |
A |
Pål Gundersen |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
Raymond Haugen Larsen |
Fenstad J.F.F |
B |
Renate Sætherø |
Moss og Omegn J.F.F |
F |
Rikard Østmoe |
Østby J.F.F |
E1 |
Robert Syversen |
Åmot J.F.F |
B |
Roger Buvald |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Roger Granli |
Stange J.F.F |
A |
Roger Nygård |
Lørenskog S.S. |
A |
Rolf Anders Ensrud |
Lillehammer J.F.F |
A |
Ronny Fjeldvang |
Løiten J.F.F |
A |
Ronny Hokåsmoen |
Løiten J.F.F |
A |
Ronny Olafsen |
Løiten J.F.F |
A |
Roy Vinje |
Lørenskog S.S. |
C |
Rune Dalsjø |
Eidskog J.F.F |
A |
Rune Wischmann |
Sollihøgda J.F.F |
B |
Saeed Moradi |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Severin Larsen |
Stange J.F.F |
A |
Sigrunn Gullaksen |
Øystre Slidre J.F.F |
B |
Simen Høgberg Slaastad |
Eidskog J.F.F |
D2 |
Sindre Bråten Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Sindre Krågsrud |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
A |
Sindre Mesna |
Bjørkelangen J.F.F |
D2 |
Siv Zachariassen |
Østby J.F.F |
F |
Stein Anders Aarum |
Frogn J.F.F |
B |
Stein H Gundersen |
Sandefjord J.F.F |
B |
Steinar Wiik |
Åmot J.F.F |
B |
Stian Berglie Zachariassen |
Østby J.F.F |
C |
Stian Bjørklund |
Holter J.F.F |
A |
Stian Tollefsen |
Åmot J.F.F |
A |
Stig Børre Elvegård |
Ski J.F.F |
C |
Stig Thoresen |
Aurskog J.F.F |
C |
Stine Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
Ståle Jacobsen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Svein-Martin Tyreng |
Frogn J.F.F |
A |
Tarjei Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
D2 |
Terje Gravklev |
Eidanger J.F.L |
A |
Terje Stabu |
Ski J.F.F |
C |
Thea Vestli |
Eidskog J.F.F |
B |
Thomas K. Bredesen |
Kongsvinger J.F.F |
B |
Thomas Ove Nilsen |
Aurskog J.F.F |
B |
Thomas Michaelsen |
Skogen J.S.K |
C |
Thomas Nyberget |
Løiten J.F.F |
A |
Thor Håkon Bergan |
Buskeruds J.F.F |
B |
Thor Hjalmarsen |
Skogen J.S.K |
E1 |
Thore Grinden |
Løiten J.F.F |
A |
Tom Grønneberg Sørensen |
Asker J.F.F |
E2 |
Tom Johnny Myrvold |
Åmot J.F.F |
A |
Tom Nalum |
Brunlanes J.F.F |
A |
Tommy Bakken |
Sør-Odal J.F.F |
B |
Tone Skjellestad |
Bjørkelangen J.F.F |
F |
Tonje Fuglås Kvendbø |
Surnadal J.F.F |
B |
Tor Anders Bjørkvist |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
Tor Håkon Martinsen |
Sørskogbygda J.S.K |
C |
Torbjørn Nesland |
Kroken J.F.F |
A |
Tore Harry Halvorsen |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Tore Håkonsrud |
Buskeruds J.F.F |
B |
Tore Reboli |
Øystre Slidre J.F.F |
A |
Tore Skjønhaug |
Rakkestad og Degernes J.F.F |
E1 |
Torgeir Myhre |
Levanger J.F.L |
C |
Torjus Tellefsen Haugland |
Kroken J.F.F |
D1 |
Torkil Fjellberg |
Blaker J.F.F |
B |
Tove Glad Aanonsen |
Førde J.F.L |
B |
Trond Arild Bråten |
Kongsvinger J.F.F |
A |
Trond Arne Grinder |
Skogen J.S.K |
A |
Trond Henning Hansen |
Skjeberg og Omegn J.F.F |
B |
Trond Johansson |
Sollihøgda J.F.F |
E1 |
Trude Skjervik |
Moss og Omegn J.F.F |
B |
Trygve Larssen |
Ås J.F.F |
A |
Vegar Rønningen |
Nittedal og Hakadal S.J.F.F |
C |
Vegard Anvik |
Brunlanes J.F.F |
C |
Veronica Lilleødegård |
Tvedestrand J.F.F |
A |
Vibecke Tidemandsen |
Ringebu og Fåvang J.F.F |
F |
Vidar Bakkestuen |
Lillehammer J.F.F |
C |
Vidar Bonnegolt |
Brunlanes J.F.F |
E1 |
Yngve Dahler |
Nes J.F.F |
E2 |
Yngve Kleppang |
Tønsberg og Omegns J.F.F |
A |
Åge-Walter Hansen |
Råde J.F.F |
E2 |
Åshild Camilla Nordli |
Løiten J.F.F |
A |
Ørjan Eriksen |
Ås J.F.F |
A |
Øyvind Braseth |
Ringerike J.F.F |
B |
Øyvind Fjeldstad |
Moss og Omegn J.F.F |
E1 |
Øyvind Skoglund |
Kroken J.F.F |
A |
Øyvind Tollefsen |
Åmot J.F.F |
E1 |