www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Nyttårsstevne 2019 - Brunlanes J.F.F
28. desember 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 10:00
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
2 Hallvar Næss Andebu J.F.F B
3 Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
4 Mantas Maciunskas Andebu J.F.F C
5 Kim Erik Tanglien Sandefjord J.F.F C
6 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
 
Lag 2 Kl: 10:15
1 Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
2 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
3 Henning Solem Hedrum J.F.L A
4 Kjetil Pedersen Tjølling J.F.F B
5 Henning Haugen Hedrum J.F.L A
6 Svein Hildenes Hedrum J.F.L C
 
Lag 3 Kl: 10:30
1 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
2 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
3 Rune Waller Nes J.F.F E1
4 Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
5 Caroline Waller Brunlanes J.F.F F
6 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 4 Kl: 10:45
1 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
2 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
3 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
4 Edvart Skogli Frogn J.F.F B
5 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
6 Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
 
Lag 5 Kl: 11:00
1 Arvid Agnor Ås J.F.F A
2 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
3 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
4 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
5 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
6 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F C
 
Lag 6 Kl: 11:15
1 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
2 Trygve Larssen Ås J.F.F A
3 Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
4 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
5 Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
6 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
 
Lag 7 Kl: 11:30
1 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
2 Rolf Andresen Asker J.F.F E1
3 Terje Kristian Karlsen Asker J.F.F E2
4 Trond Sørensen Ski J.F.F B
5 Geier Barlie Ski J.F.F A
6 Marius Sørengen Ski J.F.F A
 
Lag 8 Kl: 11:45
1 Even Smedstad Skogen J.S.K A
2 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
3 Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
4 Steinar Lillesund Holmestrand S.P.S.J.F E1
5 Bjørnar Lillesund Holmestrand S.P.S.J.F C
6 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
 
Lag 9 Kl: 12:00
1 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
2 Eirik Kjølås Holmestrand S.P.S.J.F D2
3 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
4 Bjørn Johansen Rana J.F.F B
5 Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
6 Vegard Utne Hedrum J.F.L B
 
Lag 10 Kl: 12:15
1 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
2 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
3 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
4 Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
5 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
6 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
 
Lag 11 Kl: 12:30
1 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
2 Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
3 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
4 Gisle Nesbakk Ski J.F.F C
5 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
6 Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
 
Lag 12 Kl: 12:45
1 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
2 Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F C
3 John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
4 Anders Amundsen Brunlanes J.F.F C
5 Alexander Støtvig Brunlanes J.F.F B
6 Stian Rødbøl (ingen klubb) Gjest
 
Lag 13 Kl: 13:00
1 Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) A
2 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
3 Tom Roar Bach Brunlanes J.F.F B
4 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
5 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
6 Lisa Jensen (ingen klubb) Gjest
 
Lag 14 Kl: 13:15
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 13:30
1 Bjørn Nicolaysen Kroken J.F.F A
2 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
3 Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
4 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
5 Rayner Pedersen Brunlanes J.F.F C
6      
 
Lag 20 Reservert arrangørKl: 14:45
1 Tormod Gusland Brunlanes J.F.F C
2      
3      
4      
5      
6      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)