www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Nyttårsstevne 2019 - Brunlanes J.F.F
28. desember 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 84
Navn Klubb Klasse
Alexander Støtvig Brunlanes J.F.F B
Anders Amundsen Brunlanes J.F.F C
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L A
Bjarte Olav Grimen Brunlanes J.F.F A
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
Bjørn Johansen Rana J.F.F B
Bjørn Nicolaysen Kroken J.F.F A
Bjørnar Lillesund Holmestrand S.P.S.J.F C
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Caroline Waller Brunlanes J.F.F F
Christian Rød Karlsen Brunlanes J.F.F D2
Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
Edvart Skogli Frogn J.F.F B
Eirik Kjølås Holmestrand S.P.S.J.F D2
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F C
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Geier Barlie Ski J.F.F A
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Gisle Nesbakk Ski J.F.F C
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
Hallvar Næss Andebu J.F.F B
Henning Haugen Hedrum J.F.L A
Henning Solem Hedrum J.F.L A
Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F B
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Håkon Færvik Brunlanes J.F.F C
Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
Jan Erik Skaar Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Gunnar Skahjem (ingen klubb) A
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kim Erik Tanglien Sandefjord J.F.F C
Kjetil Pedersen Tjølling J.F.F B
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Lisa Jensen (ingen klubb) Gjest
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
Magne Gusland Brunlanes J.F.F A
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
Mantas Maciunskas Andebu J.F.F C
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
Morten Myrvang Hedrum J.F.L B
Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Rayner Pedersen Brunlanes J.F.F C
Rolf Andresen Asker J.F.F E1
Rune Waller Nes J.F.F E1
Steinar Lillesund Holmestrand S.P.S.J.F E1
Stian Rødbøl (ingen klubb) Gjest
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
Svein Hildenes Hedrum J.F.L C
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F B
Terje Kristian Karlsen Asker J.F.F E2
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Tom Roar Bach Brunlanes J.F.F B
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Tormod Gusland Brunlanes J.F.F C
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
Trond Sørensen Ski J.F.F B
Trygve Larssen Ås J.F.F A
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
Vegard Utne Hedrum J.F.L B
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)