www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Klasseføring NT 2020 - LEIRDUE.NET
2020

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 577
Navn Klubb Klasse
Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
Aina Halldén Ullensaker J.F.F V55
Aleksander Hoksrud Kroken J.F.F C
Alexander Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F B
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden U
Alexander Tønnessen Lindesnes J.F.F J
Alexsander Stausland Songdalen L.K. J
Alf E Handeland Songdalen L.K. V55
Alf J Jørgensen Songdalen L.K. V55
Alf Jr. Buksholt Lindesnes J.F.F B
Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
Alf Gjengstø Nordvestlandet L.K. V73
Ali Keser Skien J.F.F C
Alrik Methi Varanger S.S.K V73
Amalie Hagen Onsøy J.F.F U
Anastasios Kaliafas Nedre Glomma S.S.K V55
Anders Førland Noddeland Songdalen L.K. J
Anders Karlsson Nidaros S.K. C
Anders Opheim Trøgstad J.F.F U
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Andor Helgheim Hardanger S.S.K V55
Andreas Ruud Nøkleby Krødsherad J.F.F J
Andreas Stausland Songdalen L.K. A
Anita Thøgersen Ullensaker J.F.F V65
Ann Jeanette Tornsberg Nedre Glomma S.S.K K2
Anne Beate Andersen Hætta Kautokeino J.F.F J
Annelin Hammerstad Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F K2
Arild Kristian Pettersen Kismul S.S.K V55
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
Arild Gangdal Askvoll og Holmedal L.K. A
Arild Grytten Askvoll og Holmedal L.K. A
Arild Johansen Askvoll og Holmedal L.K. B
Arild Rasmussen Songdalen L.K. V55
Arild Øvredal Samnanger S.S.L V73
Arne August Brøvig Songdalen L.K. J
Arne Christian Eriksen Enebakk J.F.F A
Arne Heggem Bæverdalen P.K. A
Arne Hjelmeseter Songdalen L.K. B
Arne Stensland (ingen klubb) C
Arnfinn Berg (ingen klubb) V55
Arnold Klokseth Bergen L.K. C
Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F J
Arve Kammen Nordvestlandet L.K. A
Arvid Simonsen Alta J.F.F B
Aslak Tønneberg (ingen klubb) B
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F C
Audun Aamodt Svinndal J.F.F V55
Audun Vevle Bergen L.K. V65
Axel Nielsen Askvoll og Holmedal L.K. V55
Axel Petersheim Enebakk J.F.F C
Bastian Hagen Onsøy J.F.F J
Beate Abrahamsen Neiden og Omegn J.F.F K2
Bengt-Rune Rydheim Kismul S.S.K A
Bent A. Døving Nordvestlandet L.K. A
Bente Troye Askvoll og Holmedal L.K. V65
Bent Øverhagen Lørenskog S.S. V65
Bergsvein Flemmen Nordvestlandet L.K. A
Bernt Breistøl Songdalen L.K. V55
Birger Aurebekk Songdalen L.K. C
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F K2
Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F V65
Bjarne Sagebakken Samnanger S.S.L V73
Bjarte Linga Samnanger S.S.L A
Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K B
Bjørn Håvard Vollebekk Eidsberg J.F.F B
Bjørn Olav Lein Gaula S.S.K V73
Bjørn Roald Langnes (ingen klubb) B
Bjørn Wiggo Bergum Vestre Toten J.F.F B
Bjørn Haug Enebakk J.F.F V73
Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Bjørn Moe (ingen klubb) B
Bjørnar Aas Ullensaker J.F.F C
Bjørnar Jensås Nidaros S.K. A
Camilla Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F J
Carina Christiansen Kismul S.S.K K2
Carl Robert Olsen Nedre Glomma S.S.K C
Cato Fjeld Andersen Enebakk J.F.F V55
Christer J Ulriksen Bodø J.F.F A
Christian Ekstrøm Romerike S.S.K C
Christoffer Førland Noddeland Songdalen L.K. J
Christoffer Eidstø Songdalen L.K. C
Christopher Store Varanger S.S.K C
Dag Hugo Karlsen Lindesnes J.F.F B
Dag Rune Egge Løiten S.S. V65
Dagny A Yrkje Haugesund L.S.K K2
Dag Østrem Lindesnes J.F.F V55
Dan Martin Nordeng Nedre Glomma S.S.K A
Dan Randa Alta J.F.F C
Daniel Mikal Oskal Kautokeino J.F.F V73
Ebel Aslaksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V73
Eirik Andreassen Nedre Glomma S.S.K C
Eirik Leknes Askvoll og Holmedal L.K. A
Elise Larsen Fauske og Sørfold S.S.K J
Else-Brit Jensen Nedre Glomma S.S.K V55
Emma Rønning Kroken J.F.F U
Endre Werner Grimslia Tvedestrand J.F.F C
Endre Kosberg Gaula S.S.K A
Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F A
Erik Sydbøge Biri J.F.F V55
Espen Luka Nordvestlandet L.K. A
Espen Noddeland Songdalen L.K. B
Esteban Dios Nidaros S.K. B
Eva Cathrine Nilsen Alta J.F.F K2
Eva Kristin Knudsen Nidaros S.K. K1
Even André Kammen Nordvestlandet L.K. A
Even Jostad Solbakken Biri J.F.F C
Even Ødegård Auråen Sannidal Trap B
Filip Rasmussen Nedre Glomma S.S.K A
Filip Østensen Bodø J.F.F J
Finn Øvredal Samnanger S.S.L V73
Frank Ole Vars (ingen klubb) B
Frank Cascampas Songdalen L.K. V55
Frank Fossum Eidsberg J.F.F V55
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Frank Våden Gaula S.S.K A
Fredrick Sæterdal Kismul S.S.K B
Fredrik Fiskerud Trøgstad J.F.F U
Frode Bjervamoen Skien J.F.F B
Frode Johansen Neiden og Omegn J.F.F B
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
Frode Skinstad (ingen klubb) B
Frode Stenehjem Kroken J.F.F C
Gaute Gravdahl Vestre Toten J.F.F V65
Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F B
Geir Andersen Kristiansand S J.F.F C
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F V55
Geir Hammer Nordvestlandet L.K. V55
Geir Lindem Nedre Glomma S.S.K A
Geir Milsteinhaugen Kvam S.S.K B
Geir Tidemandsen Åmot J.F.F B
Geirr Botnmark Team Hagleskyting V55
Geir Østrem Lindesnes J.F.F V55
Gjermund Aas Ullensaker J.F.F A
Glenn Berntsen Enebakk J.F.F V55
Grete Skum Haldorsen Alta J.F.F K2
Grete-Kaisa Olsen Alta J.F.F K2
Gro Stene Eidsberg J.F.F V55
Gry Helander Våga Varanger S.S.K C
Gudmund Kalvik Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K V55
Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V55
Gunnar Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Gunnar Leknes Askvoll og Holmedal L.K. V55
Gunnar Pedersen Romerike S.S.K V73
Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. V55
Gøran Dreyer Øksnes S.K. B
Gøran Mortensen Øksnes S.K. B
Halvor Strandene Tvedestrand J.F.F V73
Hanne Dalen Kroken J.F.F K1
Hans Henry Eriksen Nedre Glomma S.S.K V65
Hans Pedersen Frogn J.F.F V73
Harald Ekli Nidaros S.K. V73
Harald Flaen Lindesnes J.F.F V55
Harald Haugom Sannidal Trap V55
Harald Johansen Haugesund og Omegn L.K. V65
Harald Roheim Skien J.F.F V55
Hartly Brummenæs Haugesund L.S.K A
Haso Music Kismul S.S.K B
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F A
Hege Grytten Askvoll og Holmedal L.K. K2
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K1
Heidi Birkeland Askvoll og Holmedal L.K. K2
Heidi Bråten Lørenskog S.S. K1
Helene Louise Mathisen Guldhaug Onsøy J.F.F K2
Helge Alfinn Østlie Ullensaker J.F.F B
Helge Grimestad Lindesnes J.F.F V65
Helge Mikalsen Songdalen L.K. V55
Henning Ihleby Råde J.F.F B
Henning Kjærvik Askvoll og Holmedal L.K. J
Henning Løkken Tynset J.F.F B
Henning Øygarden Kroken J.F.F A
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F V55
Håkon Ekornrud Askvoll og Holmedal L.K. C
Håvard Gaski Brevik Varanger S.S.K C
Håvard Øygarden Kroken J.F.F U
Ida Sofie Ekornrud Askvoll og Holmedal L.K. J
Ina Marie Hemstad Sarpsborg og Omegn J.F.F K2
Ingar Solberg Nordvestlandet L.K. C
Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F C
Isabell Spilling Grimestad Lindesnes J.F.F K2
Isak Mikael Triumf Kautokeino J.F.F J
Isak N Triumf Nedre Glomma S.S.K B
Isak Magga Neiden og Omegn J.F.F U
Ivar Hansen Korgen S.S.K V55
Ivar Heitmann Alta J.F.F V55
Ivar Hopsdal Kismul S.S.K C
Jakob Eirik Mjelde Lindesnes P.K. V65
Jan Arild Sand Kroken J.F.F C
Jan Arne Johansen Målselv S.S.K C
Jan Erik Carlsen Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
Jan Erik Christensen Lindesnes J.F.F J
Jan Kåre H. Tveter Sør-Odal P.K. C
Jan Marius Larsen Tvedestrand J.F.F A
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F B
Jan Olav Monsbakken Vestre Toten J.F.F A
Jan Roar Stølan Nordvestlandet L.K. V55
Jan Sigurd Foss Oslo Sportsskyttere V73
Jan Tore Tønsberg Eidsberg J.F.F C
Jan Åge Borgen Nordvestlandet L.K. C
Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F V55
Jan-Ove Humlevåg Askvoll og Holmedal L.K. V55
Jan Bålerud Grasåsen S.S. B
Jan Hofseth Varanger S.S.K V55
Jarle Isetorp Trøgstad J.F.F B
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden V55
Jens Andreas Røhme Myhr Nidaros S.K. A
Jens Kristian Baustad Neiden og Omegn J.F.F A
Jens Andreassen Alta J.F.F V55
Jette Marie Grimestad Buksholt Lindesnes J.F.F J
Jim Pedersen Øksnes S.K. A
Joacim Schistad Neiden og Omegn J.F.F B
Joakim Hellermyr Sannidal Trap A
Joakim Langeteig Askvoll og Holmedal L.K. B
Johan Nikolai Triumf Kautokeino J.F.F J
Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F C
Johan Harstad Nordvestlandet L.K. A
Johan Sikkeland Rakkestad og Degernes J.F.F V65
Johan Skogsrud Løiten S.S. V65
John Egil Stanes Eidsberg J.F.F V65
John Takle Terjesen Skien J.F.F B
John Øivind Vigsnes Kristiansand S J.F.F V55
John-Aage Torgersen Team Hagleskyting C
John-Ole Elseth Nordskog Siljan S.S. B
John Aamodt-Haug Svinndal J.F.F C
John Eriksen Trøgstad J.F.F C
John Solbakken Biri J.F.F A
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F V55
Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
Jon A. Nesland Kroken J.F.F V65
Jon Anders Møklegård Svinndal J.F.F C
Jon Anders Tornensis Kautokeino J.F.F C
Jon Arne Astad Nordvestlandet L.K. A
Jon Fredrik Vesteng Trøgstad J.F.F J
Jon Inge Nepås Brønnøy J.F.F B
Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F U
Jon Martin Christensen Kroken J.F.F J
Jon Tore Gravdal Eidsberg J.F.F V65
Jonas Gjernes Sannidal Trap C
Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F A
Jonas Kvam Brønnøy J.F.F A
Jonny Meier Gaula S.S.K V65
Jostein Isaksen Skien J.F.F B
Jostein Skjelin Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Julian Svendsen Eidsberg J.F.F U
Jøran Røsaker (ingen klubb) C
Jørgen Bjørklund Neiden og Omegn J.F.F A
Jørgen Dreyer Moe Brønnøy J.F.F B
Jørgen Kristoffersen Nedre Glomma S.S.K B
Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F U
Jørn Vidar Sukke Svinndal J.F.F C
Kai Børge Amdal (ingen klubb) B
Kenneth G Mjåland Tvedestrand J.F.F B
Kenneth Aabel Songdalen L.K. C
Kenneth Espeseth Nordvestlandet L.K. B
Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. B
Kenneth Styve Kismul S.S.K A
Kjell Arne Haugland Nedre Glomma S.S.K V65
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F A
Kjell Gunnar Kristiansen Sannidal Trap B
Kjell Magne Haukås Nordvestlandet L.K. B
Kjell-Arne Kello Nedre Glomma S.S.K A
Kjell Axelsen Songdalen L.K. V55
Kjell Solhaug Råde J.F.F V65
Kjell Wattum Enebakk J.F.F V73
Kjersti Therese Hangeland Øvergård Målselv S.S.K K2
Kjetil André Hviding Lyngsalpene P.K. C
Kjetil Roos Nedre Glomma S.S.K C
Klas Inge Elisenberg Løiten S.S. B
Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
Knut Asbjørn Lia Kroken J.F.F V55
Knut Erik Bergum Sannidal Trap A
Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
Knut Erland Hansen Eidsberg J.F.F V55
Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Knut Olav Vrålstad Kroken J.F.F U
Knut Raymond Uglebakken Alta J.F.F A
Knut Saxe Kjeldsberg Alta J.F.F V73
Knut Haugen Svinndal J.F.F B
Knut Hovland Krødsherad J.F.F V55
Knut Leer Krødsherad J.F.F V55
Krisander Barka Songdalen L.K. B
Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F A
Kristian Ingvar Raaen Krødsherad J.F.F B
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
Kristian Ruud Nøkleby Krødsherad J.F.F J
Kristian Natvik Askvoll og Holmedal L.K. C
Kristian Thomassen Songdalen L.K. C
Kristian Tolaas Lillevik Nordvestlandet L.K. B
Kristin Mortensen Neiden og Omegn J.F.F K2
Kristoffer Metlid Skjelbred Nidaros S.K. B
Kristoffer Wremer Lindesnes J.F.F B
Kurt Arild Kaspersen Neiden og Omegn J.F.F V55
Kurt Solvik Songdalen L.K. V55
Kåre Steinar Leknes Askvoll og Holmedal L.K. C
Kåre Andersen Ringerike P.K. V73
Laila K. Grønbeck Lillerud Ullensaker J.F.F K2
Lars Emil Sukuvara Varanger S.S.K C
Lars Erik Espe Askvoll og Holmedal L.K. A
Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F V65
Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F V55
Lars Gunnar Akselsen Hvaler S.S. B
Lars Gunnar Larsen Nordvestlandet L.K. B
Lars-Ivar Græsli Tynset J.F.F B
Lasse Lier Onsøy J.F.F V55
Laura Haugland Nedre Glomma S.S.K K1
Leif Henry Klokset Løiten S.S. A
Leif Rune Lorang Jasper Nedre Glomma S.S.K A
Leif Nordhagen Enebakk J.F.F V73
Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn L.K. V55
Lena Reppe Romerike S.S.K K2
Lene Marie Guldhaug Onsøy J.F.F K2
Lennart Larsen Fauske og Sørfold S.S.K V55
Linda Beate Heitmann Alta J.F.F K2
Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F K2
Line Våden Nidaros S.K. K1
Lisbeth Henriksen Alta J.F.F K2
Lise Kristin Haugland Nedre Glomma S.S.K V55
Lise Wold Enebakk J.F.F V65
Loyd Petter Mandelid Askvoll og Holmedal L.K. A
Lukas-Alexander Akselsen Hvaler S.S. U
Madeleine Knappskog Kismul S.S.K K2
Mads-Åge Karikoski Neiden og Omegn J.F.F B
Magnar Terje Leknes Askvoll og Holmedal L.K. A
Magne Roy Astad (ingen klubb) C
Magne Bakken Nordvestlandet L.K. V65
Magne Ettestad (ingen klubb) B
Magne Hansen Varanger S.S.K C
Magnus Auglænd Vilhelmsen Kismul S.S.K C
Maren Alice Grimslia Tvedestrand J.F.F K2
Marius Opdal Nidaros S.K. B
Marius Riiser Enebakk J.F.F -
Markus Sjøholt Eidsberg J.F.F U
Martin Bråten Granøien Gaula S.S.K J
Martin Grefslie Eidsberg J.F.F U
Martin Røsaker Skien J.F.F J
Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F J
Mats Rosaas Songdalen L.K. C
Mette Mælen Bakker Tynset J.F.F V55
Mette Syvertsen Skien J.F.F V55
Michael Eilertsen Neiden og Omegn J.F.F B
Michael Tanguy Nordvestlandet L.K. C
Mihkkal Ante Oskal (ingen klubb) C
Mikael Østensen Bodø J.F.F A
Monica Kippernes Rånes Trondheim J.F.F K1
Monica Skår Løiten S.S. K1
Monica Vennevik Gaula S.S.K K1
Monrad Uvaag Askim og Omegn J.F.F C
Morgan Lee Lehne Lindesnes J.F.F A
Morten Laukli Johnsen Kautokeino J.F.F B
Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Morten Berg Romerike S.S.K B
Morten Grefslie Eidsberg J.F.F V55
Morten Larsen Sannidal Trap C
Morten Olsen Svinndal J.F.F V55
Morten Vikvald Gaula S.S.K A
Nils Asbjørn Holten Nordvestlandet L.K. V55
Nils Mathis Eira (ingen klubb) V73
Nils Peder Tornensis Kautokeino J.F.F V55
Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F A
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B
Odd Egil Larsen Eidsberg J.F.F A
Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K V55
Odd Ivar Kjøniksen Sarpsborg og Omegn J.F.F V55
Odd Kristian Sukuvara Varanger S.S.K C
Odd M Hætta Kautokeino J.F.F V55
Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K V55
Oddbjørn Rosset (ingen klubb) V73
Oddvar Rogneby Krødsherad J.F.F V73
Olafur Halldorsson (ingen klubb) V55
Olav Gaptjern Krødsherad J.F.F U
Olav Knai Ullensaker J.F.F C
Olav Løvåsdal Kroken J.F.F V65
Ole Gunnar Fossum Rakkestad og Degernes J.F.F V55
Ole Johan Sæternes Skien J.F.F A
Ole Johan Triumf Skien J.F.F A
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Ole Kristian Stene Falch Brønnøy J.F.F A
Ole Martin Hætta (ingen klubb) C
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Ole Petter Nordli Moss og Omegn J.F.F A
Ole Petter Wraalsen Skien J.F.F V65
Ole-Martin Berg Rørvik Askvoll og Holmedal L.K. J
Ole Bjerkeland Enebakk J.F.F V55
Ole Johansson Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Oliver Schröder Kismul S.S.K J
Otto Edvin Roaldsøy Nordvestlandet L.K. A
Ove Løberg Gaula S.S.K B
Panagiotis Kalogerakis Nedre Glomma S.S.K A
Patrik Hedman (ingen klubb) C
Paul Hofseth Varanger S.S.K V55
Peer Aasarød (ingen klubb) V65
Per Arne Benjaminsen Kroken J.F.F V65
Per Erling Aune Hansen Alta J.F.F V55
Per Ivar Søvik Nordvestlandet L.K. V55
Per Johannes Mjærum Ullensaker J.F.F B
Per Johnny Sara Alta J.F.F A
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
Per Steinar Nesland Sannidal Trap B
Peter Fåland Enebakk J.F.F C
Piotr Stebelski Sollihøgda J.F.F Int. L.K. C
Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F A
Pål Roy Rolland Songdalen L.K. V55
Pål Høines Nedre Glomma S.S.K A
Pål Sidhu Vestre Toten J.F.F C
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F V55
Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F J
Raymond Eggesvik Svinndal J.F.F B
Raymond Johansson Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
Raymond Price Ullensaker J.F.F V65
Raymond Skaar Bergen L.K. B
Rebekka Grimestad Lindesnes J.F.F K2
Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V55
Reidar Johansen Vefsn P.K. V55
Reidar Karlsen Alta J.F.F V65
Reiner Ristimets Kismul S.S.K B
Rikke Alina Haugland Nedre Glomma S.S.K K2
Roar Blakstad Helle Målselv S.S.K B
Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F B
Roar Njærheim Time S.S.K B
Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F V65
Robert Helmo Gaula S.S.K A
Robert Jensvoll Kvam S.S.K A
Roger Halvari Varanger S.S.K V73
Roger Pedersen Rana J.F.F V55
Roger Strømeng Alta J.F.F A
Rokas Abazorius Lørenskog S.S. B
Rolf Arthur Ingvartsen Samnanger S.S.L V55
Rolf Inge Haugholt Sannidal Trap C
Rolf Johan Heitmann Alta J.F.F A
Rolf Kristian Eilertsen Ullensaker J.F.F V55
Rolf Tore Berntsen Biri J.F.F V65
Rolf Kvisvik Nordvestlandet L.K. V55
Rolf Wiig Songdalen L.K. V65
Ronny Hafsrød Halden og Omegn J.F.F C
Ronny Lund Eidsberg J.F.F A
Ronny Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F V73
Roy Gunnar Havikhagen Krødsherad J.F.F C
Roy Helge Haug Samnanger S.S.L A
Roy Vidar Nilsen Tvedestrand J.F.F V55
Roy Helli Biri J.F.F A
Roy Zakariassen Svinndal J.F.F V65
Runar T. Skaug Enebakk J.F.F B
Rune Aukland Eidsberg J.F.F A
Rune Eggen Målselv S.S.K V55
Rune Gulbrandsen Skien J.F.F C
Rune Hagen Skien J.F.F B
Rune Knappskog Kismul S.S.K C
Rune Moeggen Målselv S.S.K B
Rune Torsetnes Kismul S.S.K B
Sander Havikhagen Krødsherad J.F.F J
Signe Marie Drabløs Myrvold Ullensaker J.F.F K2
Sigurd Magnor Strand Nordvestlandet L.K. V55
Silje Merete Vidme Krødsherad J.F.F K2
Simen Sjøstrøm Andersen Skien J.F.F B
Simen Randem Enebakk J.F.F B
Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K B
Simon Åsheim (ingen klubb) C
Siren Kvamme Kismul S.S.K K2
Siri Marlen Hemstad Sarpsborg og Omegn J.F.F K1
Siv Helen Eriksen Råde J.F.F K2
Sofie Flaterås Kismul S.S.K J
Solveig Walaker Romerike S.S.K V55
Sondre Bang Grimestad Lindesnes J.F.F A
Sondre Bohlin Skien J.F.F A
Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
Steffen Svenstad Nordre Land J.S.K B
Steffen Vik Kismul S.S.K B
Stein Arne Bergsland Nedre Glomma S.S.K V55
Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F A
Steinar Gjerde Samnanger S.S.L A
Sten Are Uglebakken Alta J.F.F V55
Sten-Arild Pettersen Råde J.F.F V65
Stian Bekkeheien Time S.S.K B
Stian Hoff Lørenskog S.S. A
Stian Johansen Skien J.F.F B
Stian Ulfstein Nordvestlandet L.K. C
Stig Endre Smerud Biri J.F.F B
Stig Erling Talgø Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Stig Ivan Barka Songdalen L.K. V55
Stig Rune Nørbech Nordvestlandet L.K. B
Stig Berntsen Målselv S.S.K B
Stig Zachariassen Narvik P.K. V55
Sturla Pedersen Neiden og Omegn J.F.F B
Ståle Midtlid Nordvestlandet L.K. V65
Sunniva Lillesund Eplerød S.S. K2
Susanne Valhovd Andersen Skien J.F.F J
Svein Arild Christensen Lindesnes J.F.F U
Svein Erik Yrkje Haugesund L.S.K A
Svein Ole Sandvik Kautokeino J.F.F V55
Svein Ove Brændhagen Ullensaker J.F.F V55
Svein Tore Nordgaard Nordvestlandet L.K. A
Svein Brødsjø Kroken J.F.F V55
Svein Gislerud Krødsherad J.F.F C
Svein Granøien Gaula S.S.K V55
Svein Hansen Krødsherad J.F.F V65
Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F A
Sveinung Lien Nordvegen L.K. C
Sverre A. Meisingseth Åmot J.F.F V55
Sverre Eriksen Lindesnes J.F.F V73
Sverre Svendsen Brønnøy J.F.F C
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F J
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
Terje Ingolf Hilmarsen Målselv S.S.K A
Terje Flemmen (ingen klubb) C
Terje Hansen Nedre Glomma S.S.K B
Terje Valhovd Andersen Skien J.F.F C
Therese Nesseth Tørlen Lørenskog S.S. K2
Thobias Hansen Målselv S.S.K J
Thomas Adriaan Morel Kismul S.S.K A
Thomas Keidel Biri J.F.F C
Thomas Knudsen Svinndal J.F.F C
Thomas Lien Nordvegen L.K. J
Thor-Anders Gjulem Eidsberg J.F.F V65
Thorbjørn Cato Jokstad Enebakk J.F.F V65
Thorfinn Eskild Tvedestrand J.F.F V73
Thorvid Skjelle Krødsherad J.F.F V55
Tom Are Mohaug (ingen klubb) C
Tom Atle Holthe Biri J.F.F C
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F C
Tom Håkonsen Løiten S.S. V73
Tom Thorvaldsen Rakkestad og Degernes J.F.F B
Tommy M Mortensen Målselv S.S.K B
Tommy Andersen Siljan S.S. A
Tommy Bergane Sannidal Trap C
Tommy Grønlie Ullensaker J.F.F B
Tommy Hadland Time S.S.K A
Tommy Jakobsen Grimstad S.S. V65
Tommy Ulriksen Onsøy J.F.F V55
Tor Asbjørn Næstby (ingen klubb) C
Tor Egil Rundberg Nidaros S.K. A
Tor Einar Ødegård Bjørk Askvoll og Holmedal L.K. A
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F A
Tor Morten Larsen Nedre Glomma S.S.K B
Tor-Erik Sandhell (ingen klubb) V55
Torbjørn Gautefald Sannidal Trap C
Torbjørn Leknes Askvoll og Holmedal L.K. V55
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tore Herman Teien Enebakk J.F.F V73
Tore Dalen Ullensaker J.F.F V65
Tore Eriksen Nedre Glomma S.S.K B
Tore Moen Krødsherad J.F.F V73
Tore Paulsen Eidsberg J.F.F V65
Torgeir Eikhaugen Kroken J.F.F A
Torgeir Sletthaug Varanger S.S.K C
Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F B
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U
Torjus Aurebekk Songdalen L.K. U
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap A
Torstein Røysland Kristiansand S J.F.F C
Tove Solheim Skien J.F.F K2
Trine Kjøniksen Nedre Glomma S.S.K K2
Trond Henning Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Trond Haugholt Sannidal Trap V65
Trond Olsen Kismul S.S.K C
Truls Fredriksen Eidsberg J.F.F U
Trygve Henning Holthe Biri J.F.F V73
Ulf Boger Målselv S.S.K V55
Ulrik Østrem Lindesnes J.F.F U
Vegard Bjørkkjær Sannidal Trap B
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Vicky Maria Solvang Skien J.F.F V55
Vidar Stein Andersen Sannidal Trap V65
Vidar Ringstad Romerike S.S.K V55
Vidar Tors Skien J.F.F V73
Vilde Kartveit Bergen L.K. K1
William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F U
Yngve Bakker Tynset J.F.F V55
Yngve Kartveit Bergen L.K. V55
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V73
Åge Olstad Krødsherad J.F.F V65
Åsmund Blindheim Lørenskog S.S. C
Øistein Olsen Ullensaker J.F.F V65
Øystein Kongsli Jensvoll Kvam S.S.K B
Øyvind Johansen Skien J.F.F C
Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)