www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes S.S.
 
NM FITASC Sporting 2019 - Brunlanes S.S.
21. til 22. september 2019

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Kl: 12:24 - Bane 3
Kl: 14:48 - Bane 4
11 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
22 Gunnar Gusland Brunlanes S.S. V65
33 Simon Sommerfeld Bergen L.K. C
44 Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A
55 Hallvar Næss Team Hagleskyting C
66 Magnus Darbo Sokna L.K. A
 
Lag 2 Kl: 12:06 - Bane 4
Kl: 14:48 - Bane 3
71 Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F B
82 Rune Dalsjø Glåmdal L.S. B
93 Roger Hansen Buskerud J.F.F A
104 Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
115 Frank Sparby Glåmdal L.S. B
126 Stian Bjørklund Lørenskog S.S. C
 
Lag 3 Kl: 12:06 - Bane 3
Kl: 14:30 - Bane 4
131 Terje Gravklev Siljan S.S. A
142 Martin Palmgren Siljan S.S. B
153 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
164 Geir Hole Buskerud J.F.F C
175 Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. B
186 Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V55
 
Lag 4 Kl: 11:48 - Bane 4
Kl: 14:30 - Bane 3
191 Oddgeir Skogly Asker J.F.F V55
202 Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
213 Jan Hallvard Myhren Team Hagleskyting B
224 Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
235 Geir Otto Kristiansen Glåmdal L.S. A
246 Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K1
 
Lag 5 Kl: 11:48 - Bane 3
Kl: 14:12 - Bane 4
251 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes S.S. J
262 Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
273 Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A
284 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55
295 Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F A
306 Tore Brovold Østlandske S.S. A
 
Lag 6 Kl: 11:30 - Bane 4
Kl: 14:12 - Bane 3
311 Henning Solem Siljan S.S. V55
322 Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F C
333 Bjørn Trydal Trysil S.S. B
344 Valeria Lindvåg Brunlanes S.S. K1
355 Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. B
366 Lene Storbæk Trysil S.S. K1
 
Lag 7 Kl: 11:30 - Bane 3
Kl: 13:54 - Bane 4
371 Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. C
382 Thor Hjalmarsen Glåmdal L.S. V55
393 Tom Nalum Brunlanes S.S. A
404 Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J
415 Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
426 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 8 Kl: 11:12 - Bane 4
Kl: 13:54 - Bane 3
431 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
442 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
453 Magne Gusland Brunlanes S.S. A
464 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
475 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J
486 Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. B
 
Lag 9 Kl: 11:12 - Bane 3
Kl: 13:36 - Bane 4
491 Sondre Haugland Kroken J.F.F B
502 Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K1
513 Henrik Alstad Team Hagleskyting V55
524 Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
535 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F B
546 Roar Olsen Grasåsen S.S. A
 
Lag 10 Kl: 10:54 - Bane 4
Kl: 13:36 - Bane 3
551 Nicolai Wagner Team Hagleskyting J
562 Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55
573 Trygve Larssen Ski J.F.F V55
584 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B
595 Trond Arild Bråten Glåmdal L.S. B
606 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
 
Lag 11 Kl: 10:54 - Bane 3
Kl: 13:18 - Bane 4
611 Elling Tryterud Sokna L.K. B
622 Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B
633 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
644 Anja Dramstad Glåmdal L.S. K1
655 Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K J
666 Even Georg Berntsen Frogn J.F.F C
 
Lag 12 Kl: 10:36 - Bane 4
Kl: 13:18 - Bane 3
671 Geir Kvilhaugsvik Stavanger L.K. B
682 Isac Ynnesdal Bømlo S.S.K U
693 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
704 Jimmy Lungström Bømlo S.S.K A
715 Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
726 Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F C
 
Lag 13 Kl: 10:36 - Bane 3
Kl: 13:00 - Bane 4
731 Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. V55
742 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskerud J.F.F A
753 Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J
764 Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A
775 Kjell Skoglund Kroken J.F.F V55
786 Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F C
 
Lag 14 Kl: 10:18 - Bane 4
Kl: 13:00 - Bane 3
791 Hans Christian Jordan Sokna L.K. B
802 Antti Heikkilä (ingen klubb) C
813 Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. J
824 Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F B
835 Jan Aanes Sandefjord L.S. V73
846 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 15 Kl: 10:18 - Bane 3
Kl: 12:42 - Bane 4
851 Jon Kvilhaugsvik Stavanger L.K. V73
862 Even Smedstad Glåmdal L.S. B
873 Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F B
884 Jan Olav Halvorsen Grimstad S.S. A
895 Jørn Harkjær Kroken J.F.F B
906 Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
 
Lag 16 Kl: 10:00 - Bane 4
Kl: 12:42 - Bane 3
911 Jon-Ulrik Ørmen Buskerud J.F.F C
922 Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
933 Ludvig Løvall Brunlanes S.S. U
944 Jesper Maj Larsen Grasåsen S.S. C
955 Kristian Anvik Brunlanes S.S. U
966      
 
Lag 17 Kl: 10:00 - Bane 3
Kl: 12:24 - Bane 4
971 Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
982 Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
993 Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. C
1004 Frode Kristoffersen Sokna L.K. C
1015 Geir Walland Stavanger L.K. V55
1026 Øivind Steinsholt Brunlanes S.S. V65
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)