www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes S.S.
 
NM FITASC Sporting 2019 - Brunlanes S.S.
21. til 22. september 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 103
Navn Klubb Klasse
Amund Hiksdal Nordvegen L.K. V55
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anette Storeskar Glåmdal L.S. K1
Anja Dramstad Glåmdal L.S. K1
Antti Heikkilä (ingen klubb) C
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F B
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bjørn Aatangen Team Hagleskyting V55
Bjørn Trydal Trysil S.S. B
Caroline Waller Brunlanes S.S. K1
Edvart Skogli Moss og Omegn J.F.F C
Elling Tryterud Sokna L.K. B
Even Georg Berntsen Frogn J.F.F C
Even Smedstad Glåmdal L.S. B
Frank Sparby Glåmdal L.S. B
Frode Kristoffersen Sokna L.K. C
Geir Otto Kristiansen Glåmdal L.S. A
Geir Ståle Vie Brunlanes S.S. V55
Geir Hole Buskerud J.F.F C
Geir Kvilhaugsvik Stavanger L.K. B
Geir Walland Stavanger L.K. V55
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Gro Anita Ynnesdal Bømlo S.S.K K1
Gunnar Gusland Brunlanes S.S. V65
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
Hallvar Næss Team Hagleskyting C
Hans Christian Jordan Sokna L.K. B
Henning Solem Siljan S.S. V55
Henrik Alstad Team Hagleskyting V55
Håkon Bøhmer Team Hagleskyting V55
Isac Ynnesdal Bømlo S.S.K U
Jan Fredrik Ørmen Buskerud J.F.F V55
Jan Gunnar Skahjem Team Hagleskyting A
Jan Hallvard Myhren Team Hagleskyting B
Jan Olav Halvorsen Grimstad S.S. A
Jan-Didrik Ørmen Buskerud J.F.F B
Jan Aanes Sandefjord L.S. V73
Jesper Maj Larsen Grasåsen S.S. C
Jimmy Lungström Bømlo S.S.K A
Jon Salve Håkedal Team Hagleskyting V55
Jon-Ulrik Ørmen Buskerud J.F.F C
Jon Kvilhaugsvik Stavanger L.K. V73
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F C
Jørn Harkjær Kroken J.F.F B
Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
Kenneth Lilleødegård Brunlanes S.S. A
Kim Andre Hjalmarsen Glåmdal L.S. B
Kjell Skoglund Kroken J.F.F V55
Knut Andre Holøien Glåmdal L.S. C
Knut Olav Gjerstad Østlandske S.S. B
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F V55
Kristian Anvik Brunlanes S.S. U
Lene Storbæk Trysil S.S. K1
Ludvig Løvall Brunlanes S.S. U
Magne Gusland Brunlanes S.S. A
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes S.S. J
Magnus Darbo Sokna L.K. A
Malene Nygaard Kroken J.F.F K1
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. J
Martin Palmgren Siljan S.S. B
Nicolai Wagner Team Hagleskyting J
Nicolai Ynnesdal Bømlo S.S.K J
Oddgeir Skogly Asker J.F.F V55
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F J
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskerud J.F.F A
Oskar Næss Moss og Omegn J.F.F A
Per Magnus Pedersen Sokna L.K. A
Roar Olsen Grasåsen S.S. A
Roger Hansen Buskerud J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Glåmdal L.S. B
Rune Dalsjø Glåmdal L.S. B
Simen Høgberg Slaastad Glåmdal L.S. J
Simen Torgersen Tvedestrand J.F.F B
Simon Sommerfeld Bergen L.K. C
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
Sondre Haugland Kroken J.F.F B
Staale Vangsnes Rasmussen Nordvegen L.K. C
Stein Anders Aarum Moss og Omegn J.F.F C
Stian Bjørklund Lørenskog S.S. C
Svein-Martin Tyreng Moss og Omegn J.F.F A
Tarald Huse Moss og Omegn J.F.F A
Terje Gravklev Siljan S.S. A
Thomas Lien Nordvegen L.K. J
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thor Hjalmarsen Glåmdal L.S. V55
Tom Nalum Brunlanes S.S. A
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F B
Tore Brovold Østlandske S.S. A
Tore Skjønhaug Rakkestad og Degernes J.F.F V55
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L K1
Trond Arild Bråten Glåmdal L.S. B
Trond Arne Grinder Glåmdal L.S. B
Trygve Larssen Ski J.F.F V55
Valeria Lindvåg Brunlanes S.S. K1
Veronica Lilleødegård Brunlanes S.S. K1
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F K1
Øivind Steinsholt Brunlanes S.S. V65
Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F A
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F V55


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)