www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Sannidal Trap
 
LK Nordisk Trap - Sannidal Trap
18. mai 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1 Hartly Brummenæs Haugesund L.S.K B
2 Stig Ivan Barka Songdalen L.K. V55
3 Sveinung Christensen Lindesnes J.F.F B
4 Lars Erik Skoglund Kroken J.F.F V55
5 John Egil Stanes Eidsberg J.F.F V65
 
Lag 2
1 Ole Kristian Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F A
2 Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F K2
3 Rune Gulbrandsen Telemark J.F.F C
4 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden V55
5 Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F V65
 
Lag 3
1 Øyvind Syvertsen Skien J.F.F V55
2 Joakim Hellermyr Sannidal Trap B
3 Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
4 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F U
5 Svein Arild Christensen Lindesnes J.F.F U
 
Lag 4
1 Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
2 Olav Løvåsdal Kroken J.F.F V65
3 Hanne Dalen Kroken J.F.F K1
4 Torjus Aurebekk Songdalen L.K. U
5 Arnt Sigurd Christensen Lindesnes J.F.F J
 
Lag 5
1 Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F U
2 Ole Johan Sæternes Skien J.F.F A
3 Ronny Lund Eidsberg J.F.F A
4 Stian Johansen Skien J.F.F C
5 Harald Flaen Songdalen L.K. V55
 
Lag 6
1 Reidar Grimestad Lindesnes J.F.F V55
2 Henning Øygarden Kroken J.F.F A
3 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F U
4 Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
5 Jørgen Nybøle Sarpsborg og Omegn J.F.F U
 
Lag 7
1 Tommy Bergane Sannidal Trap C
2 Halvor Strandene Tvedestrand J.F.F V73
3 Per Steinar Nesland Sannidal Trap A
4 Jonas Grimestad Lindesnes J.F.F J
5 Alf Kristian Ellefsen Lindesnes J.F.F A
 
Lag 8
1 Morten Larsen (ingen klubb) C
2 Trond Haugholt Sannidal Trap V55
3 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F J
4 Jostein Skjelin Sarpsborg og Omegn J.F.F B
5 Stein Ørnulf Nilsen Tvedestrand J.F.F B
 
Lag 9
1 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal Trap A
2 Ørjan Torheim (ingen klubb) C
3 Jonas Gjernes Sannidal Trap C
4 Birger Aurebekk Songdalen L.K. C
5 Pål Høines Nedre Glomma S.S.K A
 
Lag 10
1 Knut Erik Skjolden Tvedestrand J.F.F V55
2 Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
3 Harald Haugom Sannidal Trap V55
4 Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F K1
5      
 
Lag 11
1 Torbjørn Gautefald Sannidal Trap C
2 Sondre Bohlin Skien J.F.F A
3 Pål Roy Rolland Songdalen L.K. V55
4 Gunstein Aurebekk Songdalen L.K. B
5      
 
Lag 12
1 Gunnar Grønnerød Kroken J.F.F V55
2 Kjell Gunnar Kristiansen Sannidal Trap B
3 Knut Erik Bergum Sannidal Trap B
4 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F V55
5      
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)