www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Levanger J.F.L
 
NM Jegertrap - Levanger J.F.L
8. til 13. juli 2019

Lagliste

StartnrSt.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 20 09.07.2019 kl 10:00 - Bane 1
09.07.2019 kl 17:00 - Bane 1
961 Sondre Digene Sørskogbygda J.S.K C
972 Nils Harald Huset Værnes J.S.K B
983 Tore Rønsåsbjørg Værnes J.S.K C
994 Jon Olav Helden Verdal J.F.F D2
1005 Torje Norstrøm Verdal J.F.F D2
 
Lag 21 09.07.2019 kl 10:20 - Bane 1
09.07.2019 kl 17:20 - Bane 1
1011 Thomas Brænne Levanger J.F.L B
1022 Jan Roar Stølan Surnadal J.F.F B
1033 Vidar Almlid Beitstad J.S.K C
1044 Eva Kristin Knudsen Nidaros J.S.K A
1055 Sverre Ekli Nidaros J.S.K E2
 
Lag 22 09.07.2019 kl 10:40 - Bane 1
09.07.2019 kl 17:40 - Bane 1
1061 Heine Dalatun Øystese J.F.L B
1072 Roger Karlsen Mosvik J.F.F C
1083 Håkon Bjøraas (ingen klubb) C
1094 Christoffer Sørheim Øystese J.F.L B
1105 Stian Lassen Mosvik J.F.F B
 
Lag 23 09.07.2019 kl 11:00 - Bane 1
09.07.2019 kl 18:00 - Bane 1
1111 Magnar Dalatun Øystese J.F.L B
1122 Bjørnar Jensås Nidaros J.S.K A
1133 Mikkel Helgesen Øystese J.F.L C
1144 Andor Helgheim Øystese J.F.L B
1155 Kristoffer Jensås Nidaros J.S.K D1
 
Lag 24 09.07.2019 kl 11:20 - Bane 1
09.07.2019 kl 18:20 - Bane 1
1161 Håvard Fossland Verdal J.F.F D2
1172 Jon Arild Willa Åndalsnes og Omegn J.F.F E1
1183 Bjarte Linga Samnanger J.F.L A
1194 Lars Dalatun Øystese J.F.L B
1205 Andreas Saksvoll Levanger J.F.L D2
 
Lag 25 09.07.2019 kl 11:40 - Bane 1
09.07.2019 kl 18:40 - Bane 1
1211 Per Erik Næss Malvik J.F.F D2
1222 Karl Jordan Hamarøy J.F.F E2
1233 Anders Bjørndalen Romedal og Vallset J.F.F E1
1244 Anne Mette E. Rensvik Melhus J.F.F F1
1255 Olav Vidar Melstveit Øystese J.F.L B
 
Lag 26 09.07.2019 kl 12:00 - Bane 1
09.07.2019 kl 19:00 - Bane 1
1261 Jon-Roger Jensen Halden og Omegn J.F.F B
1272 Kristoffer Kjørsvik Aure J.F.F D2
1283 Håvard Vean Aure J.F.F D2
1294 Ronny Hafsrød Halden og Omegn J.F.F C
1305 Ola Stivold Halsa J.F.F D2
 
Lag 27 09.07.2019 kl 12:20 - Bane 1
09.07.2019 kl 19:20 - Bane 1
1311 Espen Nordahl Verdal J.F.F C
1322 Simon Sommerfeld Os J.F.L A
1333 Hilde Kristine Nymoen Verdal J.F.F F
1344 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
1355 Ludvik Eid Hølonda J.F.F D1
 
Lag 28 09.07.2019 kl 12:40 - Bane 1
09.07.2019 kl 19:40 - Bane 1
1361 Roger Rimol Hølonda J.F.F C
1372 Marcus Eid Rimol Hølonda J.F.F D1
1383 Karl Rune Konstad Hølonda J.F.F C
1394 Øyvind Konstad Jr Hølonda J.F.F D2
1405 Aksel Gåsbakk Hølonda J.F.F D1
 
Lag 29 09.07.2019 kl 13:00 - Bane 1
09.07.2019 kl 20:00 - Bane 1
1411 Arnt-Erik Flydahl Åndalsnes og Omegn J.F.F B
1422 Reidun Mellum Vang J.F.F F
1433 Alf Otto Skar Steinkjer J.F.F E2
1444 Arne Jostein Mellum Vang J.F.F E1
1455 Arne Vegard Mellum Vang J.F.F B
 
Lag 30 09.07.2019 kl 13:20 - Bane 1
09.07.2019 kl 20:20 - Bane 1
1461 Jim Pedersen Øksnes J.F.F B
1472 Steinar Gjerde Samnanger J.F.L A
1483 Gunstein Aurebekk Songdalen J.F.F B
1494 Jan-Ole Østensen Bodø J.F.F E1
1505 Jon Kåre Gylland Horg J.F.L E1
 
Lag 31 09.07.2019 kl 13:40 - Bane 1
09.07.2019 kl 20:40 - Bane 1
1511 Torjus Aurebekk Songdalen J.F.F D1
1522 Monica Kippernes Rånes Rennebu J.F.F F1
1533 Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
1544 Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
1555 Ina Marie Hemstad Skjeberg og Omegn J.F.F F1
 
Lag 32 09.07.2019 kl 14:00 - Bane 1
09.07.2019 kl 21:00 - Bane 1
1561 Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F B
1572 Stine Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F F1
1583 Asle Malvik Beitstad J.S.K C
1594 Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F B
1605 Geir Tidemandsen Ringebu og Fåvang J.F.F A
 
Lag 33 09.07.2019 kl 14:20 - Bane 1
09.07.2019 kl 21:20 - Bane 1
1611 Tor Egil Rundberg Hølonda J.F.F A
1622 Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F B
1633 Lars Erik Ruud Ullensaker J.F.F E1
1644 Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
1655 Anders Karlsson Hølonda J.F.F B
 
Lag 34 09.07.2019 kl 14:40 - Bane 1
09.07.2019 kl 21:40 - Bane 1
1661 Jørgen Axelsson Klinga J.F.F C
1672 Trond Henning Hansen Skjeberg og Omegn J.F.F B
1683 Aina Halldén Ullensaker J.F.F B
1694 Terje Midtsand Nidaros J.S.K B
1705      
 
Lag 35 09.07.2019 kl 15:00 - Bane 1
09.07.2019 kl 22:00 - Bane 1
1711 Kjetil Dypvik Levanger J.F.L C
1722      
1733      
1744 Roar Ingve Døving Valldal J.F.F A
1755 Johan Nikolai Triumf Kautokeino J.F.F D2
 
Lag 36 09.07.2019 kl 15:20 - Bane 1
09.07.2019 kl 22:20 - Bane 1
1761 Birger Kristian Fedje Korgen og Hemnes J.F.F C
1772 Sander Kvåle Levanger J.F.L C
1783 Trond Almli Korgen og Hemnes J.F.F C
1794      
1805      
 
Lag 38 09.07.2019 kl 16:00 - Bane 1
09.07.2019 kl 23:00 - Bane 1
1861 Terje Gresdahl Rennebu J.F.F B
1872      
1883 Knut Strand Orkla J.F.F B
1894 Per Øyvind Torvik Meraker J.F.F C
1905 Trond-Brage Kosberg Rennebu J.F.F B
 
Lag 40 09.07.2019 kl 16:40 - Bane 1
09.07.2019 kl 23:40 - Bane 1
1961 Sindre Buan Steinkjer J.F.F C
1972      
1983      
1994      
2005      
 
Lag 43 10.07.2019 kl 09:00 - Bane 1
2111 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F C
2122 Morten Ekeberg Båstad Grunneier J.F.F C
2133 Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
2144 Inge Myklebust Solemskogen J.F.F C
2155 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
 
Lag 44 10.07.2019 kl 09:20 - Bane 1
2161 Filip Østensen Bodø J.F.F D2
2172 Rune Dalsjø Brandval J.F.F C
2183 Adrian Wingquist Dalsjø Brandval J.F.F D2
2194 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F F1
2205 Endre Kosberg Rennebu J.F.F A
 
Lag 45 10.07.2019 kl 09:40 - Bane 1
2211 Helge Arnfinn Eide Eide J.F.F B
2222 Geir Milsteinhaugen Kvam J.F.F B
2233 Elin Hemb Levanger J.F.L F
2244 Sverre Hage Skaun J.F.F C
2255 Geir Walland Karmøy J.F.N.F C
 
Lag 46 10.07.2019 kl 10:00 - Bane 1
2261 Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
2272 Ragnhild Hølmen Milsteinhaugen Skien J.F.F D2
2283 Erlend Konstad Hølonda J.F.F A
2294 Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D1
2305 Martin Eid Hølonda J.F.F B
 
Lag 47 10.07.2019 kl 10:20 - Bane 1
2311 John Egil Stanes Eidsberg J.F.F E1
2322 Stig Rune Nørbech Kristiansund og Nordmøre J.F.F B
2333 Nils Rune Eira Kautokeino J.F.F A
2344 Pål Høines Skien J.F.F A
2355 Annelin Hammerstad Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F F1
 
Lag 48 10.07.2019 kl 10:40 - Bane 1
2361 Frode Sneve Strand Bardu J.F.F B
2372 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
2383 Sverre Andreas Hamre Nes J.F.F B
2394 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
2405 Fredrik Fiskerud Bjørkelangen J.F.F D1
 
Lag 49 10.07.2019 kl 11:00 - Bane 1
2411 Tarjei Lia Kroken J.F.F B
2422 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
2433 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
2444 Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F C
2455 Raymond Skaar Os J.F.L B
 
Lag 50 10.07.2019 kl 11:20 - Bane 1
2461 Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F B
2472 Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
2483 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
2494 John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F B
2505 Knut Arne Antonsen Løiten J.F.F B
 
Lag 51 10.07.2019 kl 11:40 - Bane 1
2511 Adam Klemet Hætta Kautokeino S.S.K E1
2522 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
2533 Ørjan Eriksen Moss og Omegn J.F.F C
2544 Johan Skogsrud Løiten J.F.F E2
2555 Knut Olav Vrålstad Tørdal J.F.F D1
 
Lag 52 10.07.2019 kl 12:00 - Bane 1
2561 Jonas Tronsaune Haltdalen J.F.F D1
2572 Jostein Vibstad Klinga J.F.F E1
2583 Geirr Botnmark Narvik og Omegn J.F.F E1
2594 Pål Malmo Steinkjer J.F.F B
2605 sveinung renbjør Klinga J.F.F E2
 
Lag 53 10.07.2019 kl 12:20 - Bane 1
2611 Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
2622 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
2633 Rolf Tore Berntsen Biri J.F.F E1
2644 Ståle Midtlid Ørskog J.S.S E1
2655 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F A
 
Lag 54 10.07.2019 kl 12:40 - Bane 1
2661 Morten Valhovd Andersen Skien J.F.F A
2672 Øystein Talsnes Haltdalen J.F.F C
2683 Erik Ølmheim Gurholt Skien J.F.F B
2694 Klemet Anders Sara Kautokeino J.F.F A
2705 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F1
 
Lag 55 10.07.2019 kl 13:00 - Bane 1
2711 Torger Bråten Norberg Trondheim J.F.F A
2722 Morten Kjelaas Trondheim J.F.F B
2733 Oddbjørn Rosset Skaun J.F.F E2
2744 Odd Ingvar Myhren Soknedal J.F.F A
2755 Per Morten Aasgård Kristiansund og Nordmøre J.F.F B
 
Lag 56 10.07.2019 kl 13:20 - Bane 1
2761 Lars Gunnar Larsen Herøy og Sande J.F.F B
2772 Sverre A. Meisingseth Gjemnes J.F.F E1
2783 Sander Talsnes Haltdalen J.F.F D2
2794 Gro Stene Eidsberg J.F.F F
2805 Dag Rune Egge Løiten J.F.F E1
 
Lag 57 10.07.2019 kl 13:40 - Bane 1
2811 Tonje Fuglås Kvendbø Surnadal J.F.F F1
2822 Erlend Våga Fløttum Melhus J.F.F B
2833 Rolf Aune Orkla J.F.F B
2844 Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A
2855 Arne Heggem Surnadal J.F.F A
 
Lag 58 10.07.2019 kl 14:00 - Bane 1
2861 Geir Lasse Aune Trondheim J.F.F B
2872 Bjørn Trydal Trysil J.F.F A
2883 Lene Storbæk Trysil J.F.F F
2894 Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F B
2905 Kenth Nilsen Tvedestrand J.F.F C
 
Lag 59 10.07.2019 kl 14:20 - Bane 1
2911 Torbjørn Hermstad Rennebu J.F.F B
2922 Tor Åge Reitan Verdal J.F.F A
2933 Svein Midthjell Støren J.F.F E1
2944 Mikael Østensen Bodø J.F.F A
2955 Line Beate Finskud Fron J.F.F C
 
Lag 60 10.07.2019 kl 14:40 - Bane 1
2961 Johan Hermstad Rennebu J.F.F D2
2972 Roy Arne Jonsen Heidal J.F.F A
2983 Ole Jonas Bråtesveen Heidal J.F.F A
2994 Marius Opdal Nidaros J.S.K B
3005 Zain Rage Stavanger og Rogaland J.F.F C
 
Lag 61 10.07.2019 kl 15:00 - Bane 1
3011 Jens Andreas Røhme Myhr Nidaros J.S.K A
3022 Ola Hegge Steinkjer J.F.F C
3033 Ove Løberg Rennebu J.F.F A
3044 Tore Paulsen Eidsberg J.F.F E1
3055 Anton Mellemsdokken Fron J.F.F A
 
Lag 62 10.07.2019 kl 15:20 - Bane 1
3061 Tore Harry Halvorsen Froland J.F.F A
3072 Ole Smevoll Rindal J.F.L B
3083 Knut Ivar Larsen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
3094 Magne Gåsvand Rindal J.F.L B
3105 Geir Lyngvær Gjemnes J.F.F B
 
Lag 63 10.07.2019 kl 15:40 - Bane 1
3111 Olaf Skarsbø Skåla J.F.F B
3122 Kim Andre Bjørnstad Løiten J.F.F A
3133 Stig Zachariassen Narvik og Omegn J.F.F B
3144 Sverre Røed Holmestrand S.P.S.J.F E2
3155 Jan Magne Bjørnstad Løiten J.F.F B
 
Lag 64 10.07.2019 kl 16:00 - Bane 1
3161 Ole Jonny Vada Steinkjer J.F.F E1
3172 Niels Arvid Sletterød Steinkjer J.F.F E1
3183 Ole Kristian Stene Falch Steinkjer J.F.F A
3194 Stig Bratli Steinkjer J.F.F C
3205 Paul Otto Fredriksen Steinkjer J.F.F C
 
Lag 73 11.07.2019 kl 09:00 - Bane 1
3611 Amund Hiksdal Karmøy J.F.N.F B
3622 Arve Melby Verdal J.F.F E1
3633 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
3644 Mathias Indal Verdal J.F.F D2
3655 Robert Jensvoll Kvam J.F.F B
 
Lag 74 11.07.2019 kl 09:20 - Bane 1
3661 Stig Kåre Dørum Opdal J.F.L E1
3672 Bjørn Olav Lein Melhus J.F.F E2
3683 Terje Flemmen Gjemnes J.F.F B
3694 Johan Harstad Gjemnes J.F.F A
3705 Jon Are Sæther Åsnes J.F.F E1
 
Lag 75 11.07.2019 kl 09:40 - Bane 1
3711 Ronny Olafsen Løiten J.F.F A
3722 Mats Martin Johannes Emilsson Jæren J.F.L C
3733 Eirik Nordbø Karmøy J.F.N.F C
3744 Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F A
3755 Jon Tore Gravdal Trøgstad J.F.F E2
 
Lag 76 11.07.2019 kl 10:00 - Bane 1
3761 Robert Helmo Rennebu J.F.F A
3772 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
3783 Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F B
3794 Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F A
3805 Bjørn Tandberg Sokna J.F.F B
 
Lag 77 11.07.2019 kl 10:20 - Bane 1
3811 Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F C
3822 Sindre Astad Gjemnes J.F.F D2
3833 Vegard Bjørkkjær Levangsheia J.F.F B
3844 Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F F1
3855 Thomas Astad Gjemnes J.F.F D2
 
Lag 78 11.07.2019 kl 10:40 - Bane 1
3861 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
3872 Monica Vennevik Rennebu J.F.F B
3883 Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F B
3894 Arve Kammen Gjemnes J.F.F A
3905 Karl Egil Nylén Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 79 11.07.2019 kl 11:00 - Bane 1
3911 Hans Lindvard Tryterud Sokna J.F.F C
3922 Tommy Andersen Siljan J.F.F A
3933 Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F B
3944 Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F D1
3955 Johannes Nordnes Verdal J.F.F E2
 
Lag 80 11.07.2019 kl 11:20 - Bane 1
3961 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
3972 Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog J.F.F F1
3983 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
3994 Tage Billingsø Eidskog J.F.F E1
4005 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 81 11.07.2019 kl 11:40 - Bane 1
4011 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
4022 Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
4033 Harald Haugom Sannidal J.F.F A
4044 Frank Våden Rennebu J.F.F A
4055 Henning Solem Hedrum J.F.L B
 
Lag 82 11.07.2019 kl 12:00 - Bane 1
4061 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F B
4072 Ulf Boger Målselv J.F.F A
4083 Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
4094 Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F B
4105 Thea Vestli Eidskog J.F.F F1
 
Lag 83 11.07.2019 kl 12:20 - Bane 1
4111 Rolf Inge Haugholt Sannidal J.F.F B
4122 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
4133 Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F A
4144 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F A
4155 Even André Kammen Gjemnes J.F.F A
 
Lag 84 11.07.2019 kl 12:40 - Bane 1
4161 Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
4172 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
4183 Jo Terje Sagmo Rennebu J.F.F A
4194 Bergsvein Flemmen Gjemnes J.F.F A
4205 Anders Bjørkli Kongsvinger J.F.F B
 
Lag 85 11.07.2019 kl 13:00 - Bane 1
4211 Tor Kristian Bratberg Bodø J.F.F B
4222 Bjørn Roald Langnes Eide J.F.F B
4233 Sverre Svendsen Brønnøy J.F.F B
4244 Tommy M Mortensen Målselv J.F.F B
4255 Harald Ekli Nidaros J.S.K E2
 
Lag 86 11.07.2019 kl 13:20 - Bane 1
4261 Henning Øygarden Kroken J.F.F A
4272 Svein Tore Nordgaard Gjemnes J.F.F A
4283 Yngve Bakker Tynset J.F.F B
4294 Jonny Meier Rennebu J.F.F E1
4305 Mette Mælen Bakker Tynset J.F.F B
 
Lag 87 11.07.2019 kl 13:40 - Bane 1
4311 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F B
4322 Severin Larsen Stange J.F.F B
4333 Håvard Øygarden Kroken J.F.F D1
4344 Knut Erik Bergum Sannidal J.F.F B
4355 Roger Granli Stange J.F.F B
 
Lag 88 11.07.2019 kl 14:00 - Bane 1
4361 Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F B
4372 Joar Glomsvoll Tynset J.F.F B
4383 Øyvind Skoglund Kroken J.F.F A
4394 Helge Rønning Tynset J.F.F B
4405 Per Østigård Tynset J.F.F E1
 
Lag 89 11.07.2019 kl 14:20 - Bane 1
4411 Thomas Lien Etne J.F.F D2
4422 Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F F1
4433 Knut Asbjørn Lia Kroken J.F.F B
4444 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
4455 Sveinung Lien Etne J.F.F B
 
Lag 90 11.07.2019 kl 14:40 - Bane 1
4461 Preben Krogsrud Stensrud Skien J.F.F B
4472 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
4483 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
4494 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
4505 Elise Larsen Fauske og Sørfold J.F.F D2
 
Lag 91 11.07.2019 kl 15:00 - Bane 1
4511 Arne Johannesen Stavanger og Rogaland J.F.F E1
4522 Erik Larsen Tynset J.F.F E1
4533 Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
4544 Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
4555 Line Søiland Jæren J.F.L F
 
Lag 92 11.07.2019 kl 15:20 - Bane 1
4561 Annar Dragmyrhaug Ålen J.F.F C
4572 Bjarte Mittet Åndalsnes og Omegn J.F.F A
4583 Stian Eikåsen Jæren J.F.L A
4594 Robert Harald Flatli Neiden og Omegn J.F.F E1
4605 Rolf Kvisvik Averøy J.F.F B
 
Lag 93 11.07.2019 kl 15:40 - Bane 1
4611 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
4622 Bjørnar Melby Verdal J.F.F A
4633 Vidar Nilsen Buskeruds J.F.F B
4644 John Aamodt-Haug Svinndal J.F.F A
4655 Lennart Larsen Fauske og Sørfold J.F.F A
 
Lag 94 11.07.2019 kl 16:00 - Bane 1
4661 Kristian Tolaas Lillevik Skåla J.F.F A
4672 Espen Luka Ørskog J.S.S A
4683 Morten Grefslie Eidsberg J.F.F B
4694 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
4705 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
 
Lag 103 12.07.2019 kl 09:00 - Bane 1
5111 Jørgen Bjørklund Sør-Varanger J.F.F A
5122 Robin Jensvoll Kvam J.F.F D1
5133 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
5144 Ole Johan Kvendbø Surnadal J.F.F E1
5155 Geir Enok Thrane Neiden og Omegn J.F.F A
 
Lag 104 12.07.2019 kl 09:20 - Bane 1
5161 Ole Morten Aakre Kroken J.F.F A
5172 Fredrik Høgset Tolaas Skåla J.F.F D1
5183 Hans Pedersen Frogn J.F.F E2
5194 Mathias Hagane Johnsen Kroken J.F.F D2
5205 Magne Steinehaugen Heidal J.F.F A
 
Lag 105 12.07.2019 kl 09:40 - Bane 1
5211 Anette Storeskar Eidskog J.F.F F1
5222 Børre Børresen Tynset J.F.F E2
5233 Jens Kristian Baustad Sør-Varanger J.F.F A
5244 Bjørn Børresen Tynset J.F.F B
5255 Jon Isak Moe Nesland Kroken J.F.F D1
 
Lag 106 12.07.2019 kl 10:00 - Bane 1
5261 Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
5272 Jon A. Nesland Kroken J.F.F E1
5283 Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F B
5294 Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F1
5305 Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
 
Lag 107 12.07.2019 kl 10:20 - Bane 1
5311 Sondre Johnsen Kroken J.F.F A
5322 Abraham Jostein Nesland Kroken J.F.F A
5333 Hanne Dalen Kroken J.F.F A
5344 Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
5355 William Mobekk Skoglund Kroken J.F.F D1
 
Lag 108 12.07.2019 kl 10:40 - Bane 1
5361 Nikolai Torp Skogen J.S.K A
5372 John Arne Torp Skogen J.S.K D2
5383 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
5394 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K C
5405 Johnny Skoglund Kroken J.F.F A
 
Lag 109 12.07.2019 kl 11:00 - Bane 1
5411 Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn J.F.F E1
5422 Vegar Kveum Sel J.F.F B
5433 Harald Johansen Haugesund og Omegn J.F.F E1
5444 Marius Riaunet Melhus J.F.F A
5455 Arnfinn Berg Skåla J.F.F A
 
Lag 110 12.07.2019 kl 11:20 - Bane 1
5461 Even Smedstad Skogen J.S.K B
5472 Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
5483 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F B
5494 Geir Hammer Sunndal J.F.F B
5505 Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
 
Lag 111 12.07.2019 kl 11:40 - Bane 1
5511 Terje Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E1
5522 Tormod Hansen Romedal og Vallset J.F.F B
5533 Steinar Høibraaten Nord-Aurdal J.F.F E1
5544 Vidar Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E1
5555 Bård Grøtting Alvdal J.F.F B
 
Lag 112 12.07.2019 kl 12:00 - Bane 1
5561 Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F B
5572 Håkon Kveum Sel J.F.F A
5583 Mette Syvertsen Nome J.F.F F
5594 Martin Røsaker Skien J.F.F D2
5605 Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1
 
Lag 113 12.07.2019 kl 12:20 - Bane 1
5611 Bård Thuve Løiten J.F.F B
5622 Leif Jostein Konstad Hølonda J.F.F E1
5633 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
5644 Jens Chr. Gulbrandsen Nord-Aurdal J.F.F A
5655 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
 
Lag 114 12.07.2019 kl 12:40 - Bane 1
5661 Per Arne Ånonli Korgen og Hemnes J.F.F B
5672 Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F B
5683 Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen Nord-Aurdal J.F.F A
5694 Henning Løkken Alvdal J.F.F B
5705 Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
 
Lag 115 12.07.2019 kl 13:00 - Bane 1
5711 Kai Arne Skreden Fron J.F.F A
5722 Hege Kveum Sel J.F.F A
5733 Sondre Bohlin Skien J.F.F A
5744 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F B
5755 Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
 
Lag 116 12.07.2019 kl 13:20 - Bane 1
5761 Kasper Slettan Tynset J.F.F B
5772 Lars Erik Jensen Fauske og Sørfold J.F.F B
5783 Tom Are Mohaug Fauske og Sørfold J.F.F A
5794 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
5805 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
 
Lag 117 12.07.2019 kl 13:40 - Bane 1
5811 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F A
5822 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
5833 Aleksander Sagmo Levanger J.F.L B
5844 Stefan Vågseter Skåla J.F.F A
5855 Ole Furu Sunndal J.F.F B
 
Lag 118 12.07.2019 kl 14:00 - Bane 1
5861 Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F A
5872 Mathias Brennhaug Tynset J.F.F B
5883 Jan Kåre H. Tveter Mo J.F.F Nord-Odal B
5894 Roger Pedersen Rana J.F.F E1
5905 Harald Hindrumsen Korgen og Hemnes J.F.F E1
 
Lag 119 12.07.2019 kl 14:20 - Bane 1
5911 Roger Trøftmoen Mo J.F.F Nord-Odal B
5922 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
5933 John Solbakken Biri J.F.F B
5944 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
5955 Jan Alseth Melhus J.F.F E1
 
Lag 120 12.07.2019 kl 14:40 - Bane 1
5961 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F B
5972 Henning Haugen Hedrum J.F.L B
5983 Ivan K Kleven Fauske og Sørfold J.F.F B
5994 Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F B
6005 Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
 
Lag 121 12.07.2019 kl 15:00 - Bane 1
6011 Helge Alfinn Østlie Mo J.F.F Nord-Odal A
6022 Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F A
6033 Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
6044 Morten Vikvald Melhus J.F.F A
6055 Rolf Kristian Eilertsen Biri J.F.F B
 
Lag 122 12.07.2019 kl 15:20 - Bane 1
6061 Christian Sagmo Overhalla J.F.F B
6072 Ken-Are Olafsen Fron J.F.F A
6083 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K B
6094 Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
6105 Heidi Birkeland Førde J.F.L F
 
Lag 123 12.07.2019 kl 15:40 - Bane 1
6111 Thomas Osjord Stavanger og Rogaland J.F.F B
6122 Geir Lindem Råde J.F.F A
6133 Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
6144 Klas Inge Elisenberg Løiten J.F.F A
6155 Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F A
 
Lag 124 12.07.2019 kl 16:00 - Bane 1
6161 Arild Johansen Askvoll J.F.L A
6172 Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B
6183 Bjørn Moe Mo J.F.F Nord-Odal A
6194 Jonn Kirkvoll Trondheim J.F.F E2
6205 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)