www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Levanger J.F.L
 
NM Jegertrap - Levanger J.F.L
8. til 13. juli 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 21 09.07.2019 kl 10:20 - Bane 1
09.07.2019 kl 17:20 - Bane 1
1      
2 Jan Roar Stølan Surnadal J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 46 10.07.2019 kl 10:00 - Bane 1
1 Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
2      
3      
4      
5      
 
Lag 49 10.07.2019 kl 11:00 - Bane 1
1      
2      
3 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
4 Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F C
5      
 
Lag 50 10.07.2019 kl 11:20 - Bane 1
1      
2      
3 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
4      
5      
 
Lag 51 10.07.2019 kl 11:40 - Bane 1
1 Adam Klemet Hætta Kautokeino S.S.K E1
2      
3      
4      
5      
 
Lag 52 10.07.2019 kl 12:00 - Bane 1
1      
2 Jostein Vibstad Klinga J.F.F E1
3      
4      
5      
 
Lag 54 10.07.2019 kl 12:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4      
5 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F1
 
Lag 55 10.07.2019 kl 13:00 - Bane 1
1      
2      
3 Oddbjørn Rosset Skaun J.F.F E2
4      
5      
 
Lag 74 11.07.2019 kl 09:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Johan Harstad Gjemnes J.F.F A
5 Jon Are Sæther Åsnes J.F.F E1
 
Lag 76 11.07.2019 kl 10:00 - Bane 1
1 Robert Helmo Rennebu J.F.F A
2 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
3 Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F B
4 Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F A
5      
 
Lag 77 11.07.2019 kl 10:20 - Bane 1
1 Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F C
2 Sindre Astad Gjemnes J.F.F D2
3 Vegard Bjørkkjær Levangsheia J.F.F B
4 Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F F1
5 Thomas Astad Gjemnes J.F.F D2
 
Lag 78 11.07.2019 kl 10:40 - Bane 1
1      
2      
3 Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F B
4 Arve Kammen Gjemnes J.F.F A
5      
 
Lag 79 11.07.2019 kl 11:00 - Bane 1
1 Hans Lindvard Tryterud Sokna J.F.F C
2 Tommy Andersen Siljan J.F.F A
3 Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F B
4 Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F D1
5 Johannes Nordnes Verdal J.F.F E2
 
Lag 80 11.07.2019 kl 11:20 - Bane 1
1 Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
2 Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog J.F.F F1
3 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
4 Tage Billingsø Eidskog J.F.F E1
5      
 
Lag 81 11.07.2019 kl 11:40 - Bane 1
1 Elling Tryterud Sokna J.F.F A
2 Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
3      
4 Frank Våden Rennebu J.F.F A
5      
 
Lag 82 11.07.2019 kl 12:00 - Bane 1
1 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F B
2 Ulf Boger Målselv J.F.F A
3 Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
4 Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F B
5 Thea Vestli Eidskog J.F.F F1
 
Lag 83 11.07.2019 kl 12:20 - Bane 1
1      
2 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
3 Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F A
4 Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F A
5 Even André Kammen Gjemnes J.F.F A
 
Lag 84 11.07.2019 kl 12:40 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Bergsvein Flemmen Gjemnes J.F.F A
5 Anders Bjørkli Kongsvinger J.F.F B
 
Lag 85 11.07.2019 kl 13:00 - Bane 1
1 Tor Kristian Bratberg Bodø J.F.F B
2 Bjørn Roald Langnes Eide J.F.F B
3 Sverre Svendsen Brønnøy J.F.F B
4      
5      
 
Lag 86 11.07.2019 kl 13:20 - Bane 1
1      
2 Svein Tore Nordgaard Gjemnes J.F.F A
3      
4 Jonny Meier Rennebu J.F.F E1
5      
 
Lag 87 11.07.2019 kl 13:40 - Bane 1
1 Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F B
2 Severin Larsen Stange J.F.F B
3      
4      
5 Roger Granli Stange J.F.F B
 
Lag 88 11.07.2019 kl 14:00 - Bane 1
1 Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F B
2 Joar Glomsvoll Tynset J.F.F B
3      
4      
5      
 
Lag 89 11.07.2019 kl 14:20 - Bane 1
1      
2 Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F F1
3 Knut Asbjørn Lia Kroken J.F.F B
4 Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
5      
 
Lag 90 11.07.2019 kl 14:40 - Bane 1
1      
2      
3 Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
4 Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
5      
 
Lag 91 11.07.2019 kl 15:00 - Bane 1
1 Arne Johannesen Stavanger og Rogaland J.F.F E1
2      
3 Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
4 Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
5      
 
Lag 94 11.07.2019 kl 16:00 - Bane 1
1      
2 Espen Luka Ørskog J.S.S A
3      
4      
5      
 
Lag 103 12.07.2019 kl 09:00 - Bane 1
1      
2 Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
3      
4      
5      
 
Lag 105 12.07.2019 kl 09:40 - Bane 1
1 Anette Storeskar Eidskog J.F.F F1
2      
3      
4      
5      
 
Lag 106 12.07.2019 kl 10:00 - Bane 1
1      
2 Ingrid M.v Hanssen Andøy J.F.F F
3 Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F B
4 Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F1
5 Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
 
Lag 107 12.07.2019 kl 10:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
5      
 
Lag 108 12.07.2019 kl 10:40 - Bane 1
1 Nikolai Torp Skogen J.S.K A
2 John Arne Torp Skogen J.S.K D2
3      
4      
5      
 
Lag 109 12.07.2019 kl 11:00 - Bane 1
1 Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn J.F.F E1
2 Vegar Kveum Sel J.F.F B
3 Harald Johansen Haugesund og Omegn J.F.F E1
4 Marius Riaunet Melhus J.F.F A
5      
 
Lag 110 12.07.2019 kl 11:20 - Bane 1
1 Even Smedstad Skogen J.S.K B
2 Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
3 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F B
4 Geir Hammer Sunndal J.F.F B
5 Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
 
Lag 111 12.07.2019 kl 11:40 - Bane 1
1 Terje Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E1
2 Tormod Hansen Romedal og Vallset J.F.F B
3 Steinar Høibraaten Nord-Aurdal J.F.F E1
4 Vidar Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E1
5 Bård Grøtting Alvdal J.F.F B
 
Lag 112 12.07.2019 kl 12:00 - Bane 1
1      
2 Håkon Kveum Sel J.F.F A
3 Mette Syvertsen Nome J.F.F F
4 Martin Røsaker Skien J.F.F D2
5 Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1
 
Lag 113 12.07.2019 kl 12:20 - Bane 1
1 Bård Thuve Løiten J.F.F B
2 Jim-Roger Haugnes Andøy J.F.F B
3 Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
4 Jens Chr. Gulbrandsen Nord-Aurdal J.F.F A
5 Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
 
Lag 114 12.07.2019 kl 12:40 - Bane 1
1      
2 Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F B
3 Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen Nord-Aurdal J.F.F A
4 Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F B
5 Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
 
Lag 115 12.07.2019 kl 13:00 - Bane 1
1 Kai Arne Skreden Fron J.F.F A
2 Hege Kveum Sel J.F.F F1
3 Sondre Bohlin Skien J.F.F A
4 Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F B
5 Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
 
Lag 116 12.07.2019 kl 13:20 - Bane 1
1 Kasper Slettan Tynset J.F.F B
2 Lars Erik Jensen Fauske og Sørfold J.F.F B
3 Tom Are Mohaug Fauske og Sørfold J.F.F A
4 Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
5 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
 
Lag 117 12.07.2019 kl 13:40 - Bane 1
1 Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F A
2 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
3 Aleksander Sagmo Levanger J.F.L B
4 Stefan Vågseter Skåla J.F.F A
5 Ole Furu Sunndal J.F.F B
 
Lag 118 12.07.2019 kl 14:00 - Bane 1
1 Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F A
2 Mathias Brennhaug Tynset J.F.F B
3 Jan Kåre H. Tveter Mo J.F.F Nord-Odal B
4 Roger Pedersen Rana J.F.F E1
5 Harald Hindrumsen Korgen og Hemnes J.F.F E1
 
Lag 119 12.07.2019 kl 14:20 - Bane 1
1 Roger Trøftmoen Mo J.F.F Nord-Odal B
2 Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
3 John Solbakken Biri J.F.F B
4 Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
5      
 
Lag 120 12.07.2019 kl 14:40 - Bane 1
1 Amund Hiksdal Karmøy J.F.N.F B
2 Henning Haugen Hedrum J.F.L B
3 Ivan K Kleven Fauske og Sørfold J.F.F B
4 Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F B
5 Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
 
Lag 121 12.07.2019 kl 15:00 - Bane 1
1 Helge Alfinn Østlie Mo J.F.F Nord-Odal A
2 Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F A
3 Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
4 Morten Vikvald Melhus J.F.F A
5 Rolf Kristian Eilertsen Biri J.F.F B
 
Lag 122 12.07.2019 kl 15:20 - Bane 1
1      
2      
3      
4 Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
5      
 
Lag 123 12.07.2019 kl 15:40 - Bane 1
1 Thomas Osjord Stavanger og Rogaland J.F.F B
2 Geir Lindem Råde J.F.F A
3 Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
4 Klas Inge Elisenberg Løiten J.F.F A
5 Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F A
 
Lag 124 12.07.2019 kl 16:00 - Bane 1
1 Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F B
2 Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B
3 Bjørn Moe Mo J.F.F Nord-Odal A
4 Jonn Kirkvoll Trondheim J.F.F E2
5 Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)