www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Levanger J.F.L
 
NM Jegertrap - Levanger J.F.L
8. til 13. juli 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 145
Navn Klubb Klasse
Adam Klemet Hætta Kautokeino S.S.K E1
Agnete Arnesveen Løiten J.F.F F1
Aleksander Sagmo Levanger J.F.L B
Alexander Dahl Arbeidernes J.F.F Halden D1
Alf Gjengstø Averøy J.F.F E2
Amund Hiksdal Karmøy J.F.N.F B
Anders Bjørkli Kongsvinger J.F.F B
Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
Anette Storeskar Eidskog J.F.F F1
Anita Vindheim Siljan J.F.F F1
Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
Arild Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
Arne Johannesen Stavanger og Rogaland J.F.F E1
Arve Kammen Gjemnes J.F.F A
Arvid Haugen Surnadal J.F.F E1
Bergsvein Flemmen Gjemnes J.F.F A
Birgit Jostad Solbakken Biri J.F.F A
Bjørn Roald Langnes Eide J.F.F B
Bjørn Moe Mo J.F.F Nord-Odal A
Bård Grøtting Alvdal J.F.F B
Bård Thuve Løiten J.F.F B
Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B
Elling Tryterud Sokna J.F.F A
Erlend Olof Fredin Verdal J.F.F B
Espen Luka Ørskog J.S.S A
Even André Kammen Gjemnes J.F.F A
Even Smedstad Skogen J.S.K B
Frank Våden Rennebu J.F.F A
Frode Bjervamoen Skien J.F.F A
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
Geir Hammer Sunndal J.F.F B
Geir Lindem Råde J.F.F A
Hans Lindvard Tryterud Sokna J.F.F C
Harald Hindrumsen Korgen og Hemnes J.F.F E1
Harald Johansen Haugesund og Omegn J.F.F E1
Hege Kveum Sel J.F.F F1
Heidi Cecilie Øverland Kroken J.F.F A
Helge Alfinn Østlie Mo J.F.F Nord-Odal A
Henning Haugen Hedrum J.F.L B
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F1
Håkon Kveum Sel J.F.F A
Ingrid M.v Hanssen Andøy J.F.F F
Ivan K Kleven Fauske og Sørfold J.F.F B
Ivar Hansen Korgen og Hemnes J.F.F A
Jan Kåre H. Tveter Mo J.F.F Nord-Odal B
Jan Roar Stølan Surnadal J.F.F B
Jens Chr. Gulbrandsen Nord-Aurdal J.F.F A
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Jim-Roger Haugnes Andøy J.F.F B
Joakim Hellermyr Levangsheia J.F.F B
Joar Glomsvoll Tynset J.F.F B
Johan Thomas Hætta Kautokeino J.F.F C
Johan Harstad Gjemnes J.F.F A
Johannes Nordnes Verdal J.F.F E2
John Arne Torp Skogen J.S.K D2
John Solbakken Biri J.F.F B
Johnny Arvid De Wit Biri J.F.F A
Jon Are Sæther Åsnes J.F.F E1
Jon Arne Astad Gjemnes J.F.F A
Jonas Gjernes Levangsheia J.F.F B
Jonn Kirkvoll Trondheim J.F.F E2
Jonny Meier Rennebu J.F.F E1
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F B
Jostein Vibstad Klinga J.F.F E1
Jørgi Eline L Andersen Fauske og Sørfold J.F.F F
Kai Arne Skreden Fron J.F.F A
Kai Ivan Andersen Fauske og Sørfold J.F.F B
Kari-Matti Granholm Bjørkelangen J.F.F C
Kasper Slettan Tynset J.F.F B
Kjell Erik Bangen Tynset J.F.F B
Kjell Magne Haukås Averøy J.F.F B
Kjell-Arne Kello Sør-Varanger J.F.F A
Kjell Skoglund Kroken J.F.F E1
Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
Klas Inge Elisenberg Løiten J.F.F A
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Asbjørn Lia Kroken J.F.F B
Lars Erik Jensen Fauske og Sørfold J.F.F B
Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F B
Leiv Fremmersvik Haugesund og Omegn J.F.F E1
Lennart Skoglund Kroken J.F.F E1
Linda Vindfjell Nesland Kroken J.F.F F1
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
Magne Roy Astad Gjemnes J.F.F B
Marius Riaunet Melhus J.F.F A
Martin Hugubakken Nesseth Tynset J.F.F B
Martin Røsaker Skien J.F.F D2
Mathias Brennhaug Tynset J.F.F B
Mette Syvertsen Nome J.F.F F
Morten Bergersen Aurskog J.F.F B
Morten Vikvald Melhus J.F.F A
Nikolai Torp Skogen J.S.K A
Nikolaj Mølgaard Gulbrandsen Nord-Aurdal J.F.F A
Odd Sverre Rundhaug Nordre Land J.S.K E1
Oddbjørn Rosset Skaun J.F.F E2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F B
Ole Johnny Oterholt Skien J.F.F B
Ole Marius Aandal Astad Gjemnes J.F.F D1
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Ole Furu Sunndal J.F.F B
Otto Edvin Roaldsøy Averøy J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Magnus Pedersen Sokna J.F.F A
Petter Martinsen Romedal og Vallset J.F.F B
Ragnhild Sangen Billingsø Eidskog J.F.F F1
Robert Helmo Rennebu J.F.F A
Roger Granli Stange J.F.F B
Roger Pedersen Rana J.F.F E1
Roger Trøftmoen Mo J.F.F Nord-Odal B
Rolf Kristian Eilertsen Biri J.F.F B
Severin Larsen Stange J.F.F B
Sigurd Magnor Strand Surnadal J.F.F A
Sindre Astad Gjemnes J.F.F D2
Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F1
Sondre Bohlin Skien J.F.F A
Stefan Vågseter Skåla J.F.F A
Steinar Høibraaten Nord-Aurdal J.F.F E1
Stian Ulfstein Herøy og Sande J.F.F B
Svein Tore Nordgaard Gjemnes J.F.F A
Svein Brødsjø Kroken J.F.F E1
Svein Henriksen Sunndal J.F.F E1
Sverre Svendsen Brønnøy J.F.F B
Tage Billingsø Eidskog J.F.F E1
Tarjei Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D2
Terje Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E1
Thea Vestli Eidskog J.F.F F1
Thomas Astad Gjemnes J.F.F D2
Thomas Osjord Stavanger og Rogaland J.F.F B
Tom Are Mohaug Fauske og Sørfold J.F.F A
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F B
Tommy Andersen Siljan J.F.F A
Tone Christin Amundsen Verdal J.F.F F
Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
Tor Kristian Bratberg Bodø J.F.F B
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Torjus Tellefsen Haugland Kroken J.F.F D1
Tormod Hansen Romedal og Vallset J.F.F B
Torstein Kleppe Sørdalen Sannidal J.F.F A
Ulf Boger Målselv J.F.F A
Vegar Kveum Sel J.F.F B
Vegard Bjørkkjær Levangsheia J.F.F B
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Vidar Falldalen Romedal og Vallset J.F.F E1
Vigdis Grefstad Gjemnes J.F.F F1
Øyvind Syvertsen Nome J.F.F E1


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)