www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Råde J.F.F
 
Påskekarusellen/XXL Cup. første stevne. - Råde J.F.F
18. april 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 68
Navn Klubb Klasse
Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Audun Aamodt Askim og Omegn J.F.F E1
Bjørn Ingar Linnderud Askim og Omegn J.F.F A
Bjørn Berg Onsøy J.F.F E2
Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
Chris Juell Frogn J.F.F E1
Christoffer Holt Hvaler J.F.F B
Christoffer Westreng Hvaler J.F.F C
Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B
Espen Dahlstrøm Hvaler J.F.F C
Frank Fossum Båstad Grunneier J.F.F E1
Fredrik Fiskerud Bjørkelangen J.F.F D1
Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
Geir Guldhaug Onsøy J.F.F E1
Gunnar Kjøniksen Råde J.F.F E1
Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
Hans Petter Holme Onsøy J.F.F C
Hans Pedersen Frogn J.F.F E2
Henning Ihleby Råde J.F.F A
Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F1
Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F B
Jan Erik Lillehol Bjørkelangen J.F.F E2
Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
John Egil Stanes Eidsberg J.F.F E1
Jostein Skjelin Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F C
Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D1
Kasper Nilsen Kråkerøy J.F.F C
Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
Kjell Magnus Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F C
Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
Knut Haugen Svinndal J.F.F A
Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F B
Lars Rino Heyerdahl Eidsberg J.F.F B
Lise Wold Enebakk J.F.F E1
Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
Odd Ivar Kjøniksen Råde J.F.F E1
Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A
Patrik Dahlstrøm Hvaler J.F.F D1
Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
Petter Svanevik Borge J.F.F C
Roger Andreassen Onsøy J.F.F E2
Ronny Lund Eidsberg J.F.F A
Ronny Syversen Råde J.F.F E2
Rune Aukland Eidsberg J.F.F A
Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F1
Siv Helen Eriksen Råde J.F.F B
Sjur Anders Sandvig Råde J.F.F D1
Solveig Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F D1
Steinar Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F E1
Sten-Arild Pettersen Råde J.F.F E2
Sverre Røed Holmestrand S.P.S.J.F E2
Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
Thomas Paulsen Onsøy J.F.F C
Thor-Anders Gjulem Eidsberg J.F.F E2
Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F B
Tom-Erik Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F B
Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Vidar Moe Onsøy J.F.F C
Viggo Bjerkansmo Onsøy J.F.F B
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)