www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Live-resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Råde J.F.F
 
Påskekarusellen/XXL Cup. første stevne. - Råde J.F.F
18. april 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1
1      
2 Jørgen Kristoffersen Råde J.F.F C
3 Petter Svanevik Borge J.F.F C
4 Bjørn Ingar Linnderud Askim og Omegn J.F.F A
5 Kenneth Hanssen Moss og Omegn J.F.F C
 
Lag 2
1 Bjørn Berg Onsøy J.F.F E2
2 Sjur Anders Sandvig Råde J.F.F D1
3 Roger Andreassen Onsøy J.F.F E2
4 Siri Marlen Lindem Råde J.F.F F1
5 Per Kristian Dahl Arbeidernes J.F.F Halden B
 
Lag 3
1 Kristian Andre Guldhaug Onsøy J.F.F B
2 Bjørn Kristiansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E1
3 Knut Haugen Svinndal J.F.F A
4 Jarle Mellemsæther Arbeidernes J.F.F Halden B
5 Jørgen Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden D1
 
Lag 4
1 Ole Kristian Nybøle Arbeidernes J.F.F Halden B
2 Jostein Skjelin Sarpsborg og Omegn J.F.F B
3 Solveig Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F D1
4 Tor Erik Nilsen Svinndal J.F.F B
5 Vidar Moe Onsøy J.F.F C
 
Lag 5
1 Dan Martin Nordeng Skjeberg og Omegn J.F.F B
2 Christoffer Westreng Hvaler J.F.F C
3 Patrik Dahlstrøm Hvaler J.F.F D1
4 Espen Dahlstrøm Hvaler J.F.F C
5 Hilde Karin Eggen Ullensaker J.F.F F1
 
Lag 6
1 Geir Guldhaug Onsøy J.F.F E1
2 Hans Henry Eriksen Onsøy J.F.F E1
3 Hans Petter Holme Onsøy J.F.F C
4 Kjell Wattum Enebakk J.F.F E2
5 Henning Ihleby Råde J.F.F A
 
Lag 7
1 Ronny Syversen Råde J.F.F E2
2 Inge Andre Østhagen Ullensaker J.F.F B
3 Thomas Paulsen Onsøy J.F.F C
4 Frank Fossum Båstad Grunneier J.F.F E1
5 Chris Juell Frogn J.F.F E1
 
Lag 8
1 Ole Petter Gulbrandsen Ullensaker J.F.F A
2 Ted Fiskerud Trøgstad J.F.F C
3 Odd Ivar Kjøniksen Råde J.F.F E1
4 John Egil Stanes Eidsberg J.F.F E1
5 Kasper Nilsen Kråkerøy J.F.F C
 
Lag 9
1 Rune Aukland Eidsberg J.F.F A
2 Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
3 Fredrik Fiskerud Bjørkelangen J.F.F D1
4 Hans Pedersen Frogn J.F.F E2
5 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 10
1 Ronny Lund Eidsberg J.F.F A
2 Mads Reinhold Nordensgaard Bjørkelangen J.F.F B
3 Tone Skjellestad Bjørkelangen J.F.F F
4 Viggo Bjerkansmo Onsøy J.F.F B
5 Lise Wold Enebakk J.F.F E1
 
Lag 11
1 Sten-Arild Pettersen Råde J.F.F E2
2 Sverre Røed Holmestrand S.P.S.J.F E2
3 Vegard Utne Sarpsborg og Omegn J.F.F A
4 Jan Erik Lillehol Bjørkelangen J.F.F E2
5 Magdalena Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F F
 
Lag 12
1 Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
2 Christoffer Holt Hvaler J.F.F B
3 Lars Rino Heyerdahl Eidsberg J.F.F B
4 Thor-Anders Gjulem Eidsberg J.F.F E2
5 Gunnar Kjøniksen Råde J.F.F E1
 
Lag 13
1 Tom-Erik Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F B
2 Steinar Kaspersen Skjeberg og Omegn J.F.F E1
3 Siv Helen Eriksen Råde J.F.F B
4 Ole Petter Nordli Eidsberg J.F.F A
5 Frode Rundhaug Nordre Land J.S.K A
 
Lag 14 Reservert arrangør
1 Anders Opheim Trøgstad J.F.F D1
2 Tom Morten Opheim Trøgstad J.F.F B
3 Audun Aamodt Askim og Omegn J.F.F E1
4 Kjell Magnus Rivera-Høgberg Skjeberg og Omegn J.F.F C
5      
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)