www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
15. juni 2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 227
Navn Klubb Klasse
Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Anders Foss Våler J.F.F C
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Andreas Bakke Myking Asker J.F.F B
Andreas Olsen Ski J.F.F B
Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
Arild Belstad Løiten J.F.F E2
Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F A
Bente Helgesen Tynset J.F.F F
Bjarte Olav Grimen Åsane J.F.F A
Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
Bjørn Andreassen Løiten J.F.F E1
Bjørn Tidemandsen Åmot J.F.F B
Brede Ensrud Løiten J.F.F A
Bård Boger Løiten J.F.F A
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Catharina Pedersen Ski J.F.F F
Cato Wang Løiten J.F.F C
Christer Bakke Tørberget J.F.F C
Christer Tollefsen Åmot J.F.F B
Christer Østgaard Nordre Elverum J.F.G.F C
Christoffer Granlund (ingen klubb) Gjest
Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
Daniel Sønsthagen Sørskogbygda J.S.K B
Eirik Frorud Arbeidernes J.F.F Halden C
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F B
Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K F1
Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F F
Erik Watndal Moss og Omegn J.F.F A
Espen Nordseth Nordre Elverum J.F.G.F B
Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F D2
Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
Even Smedstad Skogen J.S.K A
Finn Jensen Nordstrand J.F.F E2
Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
Fredrick Gustavsen Trysil J.F.F B
Frode-Johny Johansen Kongsvinger J.F.F B
Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
Geier Barlie Ski J.F.F A
Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
Gisle Nesbakk Ski J.F.F C
Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F A
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
Haakon Rudi Rogne Øystre Slidre J.F.F B
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
Hans Johnny Gjøslien Asker J.F.F C
Hans-Marius Myrvang Kongsvinger J.F.F B
Harald Jensen Asker J.F.F A
Henning Løkken Alvdal J.F.F C
Henning Mathisen Blaker J.F.F A
Henrik Enget Østsiden J.F.F D2
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
Isak N Triumf Enebakk J.F.F C
Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
Jan Olav Halvorsen Froland J.F.F A
Jan Ragnar Enerhaugen Ringerike J.F.F C
Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jan Clausen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F C
Jarle Midtsundstad Åsnes J.F.F A
Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F B
Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
Jimmy Lungström Bømlo J.F.L B
John Kåre Bakken Tangen Åmot J.F.F B
Johnny Engen Sørskogbygda J.S.K C
Johnny Johansen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Johnny Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F C
Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F A
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
Jonny Løkken Nordre Elverum J.F.G.F B
Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Jørgen Anvik Brunlanes J.F.F D1
Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
Karl Emil Myrvold Åmot J.F.F B
Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Kim Andre Bjørnstad Løiten J.F.F A
Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
Kjetil Osvold (ingen klubb) C
Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
Knut Lundberg Åmot J.F.F C
Knut Nordli Løiten J.F.F A
Knut Rustad Åmot J.F.F A
Konrad Slyngstadli Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
Kristian S. Lundberg Åmot J.F.F D2
Kristian Anvik Brunlanes J.F.F D1
Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
Kristian Thoresen Ådal J.F.F E1
Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F C
Lars Bergseng Vang J.F.F A
Lars Iversen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
Leif Henry Klokset Løiten J.F.F B
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
Mads Hovland Lunner J.F.F C
Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F A
Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
Malin Farsjø Sannidal J.F.F F
Marcus Wahlberg Schumacher Brunlanes J.F.F C
Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
Marius Sørengen Ski J.F.F A
Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
Markus Sørby (ingen klubb) C
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
Martin Borchgrevink Nes og Helgøya J.F.F B
Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F D2
Martin Eriksen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Martin Haga Jensen Brunlanes J.F.F C
Martin Palerud Løiten J.F.F C
Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
Mats Andre Løvlien Hysjulien Gausdal J.F.F C
Mona Gulbrandsen Ådal J.F.F F
Mortén Resell Tynset J.F.F A
Nicolai Wagner Sandefjord J.F.F D2
Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
Nils Erik Kristoffersen Sokna J.F.F D1
Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
Ola Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F B
Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Håkon Eidal Sagbråten Østsiden J.F.F D2
Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
Per Bunes Rælingen J.F.F E2
Per Fleischmann Åmot J.F.F A
Petter Anvik Brunlanes J.F.F D1
Piotr Stebelski Sollihøgda J.F.F C
Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
Robert Syversen Åmot J.F.F B
Robert Westgaard Våler J.F.F C
Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
Roger Granli Stange J.F.F B
Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
Rune Waller Asker J.F.F E1
Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F B
Sander Lisarud Åsnes J.F.F D1
Sander Stenshorne Gravdal Vestsiden J.F.F C
Sebastian Wiik Ski J.F.F D2
Severin Larsen Stange J.F.F A
Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F1
Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
Sindre Krågsrud Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
Stian Bjørklund Ullensaker J.F.F B
Stian Tollefsen Åmot J.F.F A
Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
Stine Dørsdal Gjøslien Asker J.F.F F
Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F B
Søren Hestehauge Asker J.F.F B
Terje Stabu Ski J.F.F C
Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
Thomas Ove Nilsen Aurskog J.F.F C
Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
Thore Grinden Løiten J.F.F A
Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommy Andersen Siljan J.F.F A
Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
Tor Håkon Martinsen Sørskogbygda J.S.K C
Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
Tord Olsen Lunner J.F.F B
Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
Tormod Hansen Romedal og Vallset J.F.F C
Torstein Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F B
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F A
Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
Trond Sørensen Ski J.F.F B
Ulf Steinar Farsjø Sannidal J.F.F A
Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
Vegar Rønningen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
Vegard Osvold (ingen klubb) C
Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
Vetle Rudi Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
Vidar Myrvold Løiten J.F.F B
Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
Øyvind Braseth Ringerike J.F.F C
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F B
Øyvind Tollefsen Åmot J.F.F B


Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)