www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Åmot J.F.F
 
BERETTA CUP - Leirduesti - 100skudd - LØRDAG - Åmot J.F.F
15. juni 2019

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 1 Reservert arrangørKl: 08:00
1 Severin Larsen Stange J.F.F A
2 Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F A
3 Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F A
4 Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F A
5 Robert Syversen Åmot J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 2 Reservert arrangørKl: 08:10
1 Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F E2
2 Stian Tollefsen Åmot J.F.F A
3 Eirik Tidemandsen Åmot J.F.F B
4 Malene Sigvartsen Ringebu og Fåvang J.F.F F
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 3 Reservert arrangørKl: 08:20
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 4 Reservert arrangørKl: 08:30
1 Knut Rustad Åmot J.F.F A
2 Malin Farsjø Sannidal J.F.F F
3 Jonas Filtvedt Åmot J.F.F A
4 John Kåre Bakken Tangen Åmot J.F.F B
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 5 Reservert arrangørKl: 08:40
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 6 Reservert arrangørKl: 08:50
1 Karl Emil Myrvold Åmot J.F.F B
2 Christer Østgaard Nordre Elverum J.F.G.F C
3 Johnny Myrvold Nordre Elverum J.F.G.F C
4 Johnny Engen Sørskogbygda J.S.K C
5 Daniel Sønsthagen Sørskogbygda J.S.K B
6 Martin Palerud Løiten J.F.F C
 
Lag 7 Kl: 09:00
1 Thomas Nyberget Åmot J.F.F A
2 Knut Lundberg Åmot J.F.F C
3 Åshild Camilla Nordli Åmot J.F.F F1
4 Kristian S. Lundberg Åmot J.F.F D2
5 Piotr Stebelski Sollihøgda J.F.F C
6 Roger Granli Stange J.F.F B
 
Lag 8 Kl: 09:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 9 Kl: 09:20
1 Espen Nordseth Nordre Elverum J.F.G.F B
2 Anders Foss Våler J.F.F C
3 Robert Westgaard Våler J.F.F C
4 Jonny Løkken Nordre Elverum J.F.G.F B
5 Tor Håkon Martinsen Sørskogbygda J.S.K C
6 Kim Andre Bjørnstad Løiten J.F.F A
 
Lag 10 Kl: 09:30
1 Martin Borchgrevink Nes og Helgøya J.F.F B
2 Knut Andre Holøien Eidskog J.F.F A
3 Bård Boger Løiten J.F.F A
4 Atle Wedum Olsen Løiten J.F.F A
5 Simen Høgberg Slaastad Eidskog J.F.F D2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 11 Kl: 09:40
1 Leif Henry Klokset Løiten J.F.F B
2 Malin Emilie Hoel Wang Løiten J.F.F D2
3 Cato Wang Løiten J.F.F C
4 Tor Schjøllert Rogstad Løiten J.F.F A
5 Lars Bergseng Vang J.F.F A
6 Christoffer Granlund (ingen klubb) Gjest
 
Lag 12 Kl: 09:50
1 Jon Rune Bratteggen Trysil J.F.F A
2 Tormod Hansen Romedal og Vallset J.F.F C
3 Vidar Myrvold Løiten J.F.F B
4 Christer Bakke Tørberget J.F.F C
5 Brede Ensrud Løiten J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 13 Kl: 10:00
1 Rolf Anders Ensrud Lillehammer J.F.F A
2 Geir Asle Rønningen Gausdal J.F.F B
3 Mats Andre Løvlien Hysjulien Gausdal J.F.F C
4 Sverre Johan Hillem Sollihøgda J.F.F B
5 Finn Jensen Nordstrand J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 14 Kl: 10:10
1 Henning Løkken Alvdal J.F.F C
2 Lars-Ivar Græsli Alvdal J.F.F C
3 Bente Helgesen Tynset J.F.F F
4 Roger Buvald Sollihøgda J.F.F B
5 Rune Wischmann Sollihøgda J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 15 Kl: 10:20
1 Markus Sørby (ingen klubb) C
2 Vegard Osvold (ingen klubb) C
3 Ole Ivar Iversen Sokna J.F.F A
4 Oscar Iwe Åmot J.F.F D1
5 Kjetil Osvold (ingen klubb) C
6 Bjørn Tidemandsen Åmot J.F.F B
 
Lag 16 Kl: 10:30
1 Arild Belstad Løiten J.F.F E2
2 Nicolai Wagner Sandefjord J.F.F D2
3 Torbjørn Nesland Kroken J.F.F A
4 Jørn Harkjær Kroken J.F.F A
5 Malene Nygaard Kroken J.F.F F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 17 Kl: 10:40
1 Bjørn E Hansen Solemskogen J.F.F E2
2 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
3 Espen Teppdalen Nordsveen Løiten J.F.F D2
4 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
5 Jon Kristoffer Skaret Sollihøgda J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 18 Kl: 10:50
1 Per Fleischmann Åmot J.F.F A
2 Jostein Bråthen Eidskog J.F.F A
3 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
4 Anne-Ragnhild Bjørge Eidskog J.F.F F
5 Rune Dalsjø Brandval J.F.F A
6 Knut Olav Gjerstad Løiten J.F.F A
 
Lag 19 Kl: 11:00
1 Knut Nordli Løiten J.F.F A
2 Bjarte Olav Grimen Åsane J.F.F A
3 Valeria Lindvåg Brunlanes J.F.F F1
4 Thore Grinden Løiten J.F.F A
5 Tommy Andersen Siljan J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 20 Kl: 11:10
1 Jan-Didrik Ørmen Buskeruds J.F.F B
2 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
3 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
4 Thor Håkon Bergan Buskeruds J.F.F B
5 Per Bunes Rælingen J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 21 Kl: 11:20
1 Andreas Bakke Myking Asker J.F.F B
2 Stine Dørsdal Gjøslien Asker J.F.F F
3 Hans Johnny Gjøslien Asker J.F.F C
4 Åge-Walter Hansen Sarpsborg og Omegn J.F.F E2
5 Mortén Resell Tynset J.F.F A
6 Ole Henrik Bråthen Sand Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
 
Lag 22 Kl: 11:30
1 Roar Hedels Sollihøgda J.F.F B
2 Jan Olav Bakken Sollihøgda J.F.F E1
3 Geir Linnerud Sollihøgda J.F.F A
4 Johnny Johansen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
5 Lars Nilsen Sollihøgda J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 23 Kl: 11:40
1 Jens Magne Stavland Bømlo J.F.L B
2 Torstein Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F B
3 Ola Skrindsrud Øystre Slidre J.F.F B
4 Haakon Rudi Rogne Øystre Slidre J.F.F B
5 Eva Theresa Fekete Sandefjord J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 24 Kl: 11:50
1 Bjørn Aaland Kongsvinger J.F.F E1
2 Bjørn Andreassen Løiten J.F.F E1
3 Nicolai Ynnesdal Bømlo J.F.L D2
4 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F B
5 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 25 Kl: 12:00
1 Oddvar Hansen Arbeidernes J.F.F Sarpsborg og Omegn E1
2 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
3 Jan Ragnar Enerhaugen Ringerike J.F.F C
4 Jimmy Lungström Bømlo J.F.L B
5 Øyvind Braseth Ringerike J.F.F C
6 Christer Tollefsen Åmot J.F.F B
 
Lag 26 Reservert arrangørKl: 12:10
1      
2      
3      
4      
5      
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 27 Kl: 12:20
1 Marius Sørensen Tvedestrand J.F.F A
2 Tom Einar Rosland Tørdal J.F.F A
3 Thomas Ove Nilsen Aurskog J.F.F C
4 Roar Olsen Bjørkelangen J.F.F A
5 Hans Fredrik Bø Tørdal J.F.F B
6 Hans Christian Jordan Sokna J.F.F A
 
Lag 28 Kl: 12:30
1 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
2 Arvid Agnor Moss og Omegn J.F.F A
3 Trond Arne Grinder Skogen J.S.K A
4 Marie Kathrin Grinder Skogen J.S.K F1
5 Kristian Norgaard Berglund Blaker J.F.F B
6 Erik Watndal Moss og Omegn J.F.F A
 
Lag 29 Kl: 12:40
1 Jan Olav Halvorsen Froland J.F.F A
2 Martin Haga Jensen Brunlanes J.F.F C
3 Marcus Wahlberg Schumacher Brunlanes J.F.F C
4 Tore Reboli Øystre Slidre J.F.F A
5 Sigrunn Gullaksen Øystre Slidre J.F.F F1
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 30 Kl: 12:50
1 Andreas Olsen Ski J.F.F B
2 Jørgen Anvik Brunlanes J.F.F D1
3 Geier Barlie Ski J.F.F A
4 Marius Sørengen Ski J.F.F A
5 Terje Stabu Ski J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 31 Kl: 13:00
1 Anette Storeskar Eidskog J.F.F A
2 Thor Hjalmarsen Skogen J.S.K E1
3 Kim Andre Hjalmarsen Skogen J.S.K A
4 Jon Anders Finnerud Lørenskog S.S. B
5 Henning Mathisen Blaker J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 32 Kl: 13:10
1 Vidar Bonnegolt Brunlanes J.F.F E1
2 Even Smedstad Skogen J.S.K A
3 Petter Anvik Brunlanes J.F.F D1
4 Isak N Triumf Enebakk J.F.F C
5 Tom Grønneberg Sørensen Asker J.F.F E2
6 Geir Otto Kristiansen Kongsvinger J.F.F A
 
Lag 33 Kl: 13:20
1 Jan Christian Thoresen Ådal J.F.F A
2 Håvard Thoresen Ådal J.F.F D1
3 Kristian Thoresen Ådal J.F.F E1
4 Jarle Nymoen Ådal J.F.F B
5 Jan Clausen Vestre Sylling og Øversk. J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 34 Kl: 13:30
1 Jens Lavik Sander Sør-Odal J.F.F B
2 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
3 Søren Hestehauge Asker J.F.F B
4 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
5 Frode-Johny Johansen Kongsvinger J.F.F B
6 Øyvind Tollefsen Åmot J.F.F B
 
Lag 35 Kl: 13:40
1 Ken Erik Wielecki Bjørkelangen J.F.F C
2 Hans-Marius Myrvang Kongsvinger J.F.F B
3 Thomas K. Bredesen Kongsvinger J.F.F B
4 Trond Arild Bråten Kongsvinger J.F.F A
5 Frank Sparby Kongsvinger J.F.F A
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 36 Kl: 13:50
1 Kristian Anvik Brunlanes J.F.F D1
2 Sebastian Wiik Ski J.F.F D2
3 Gisle Nesbakk Ski J.F.F C
4 Mathilde Elvegård Ski J.F.F D2
5 Stig Børre Elvegård Ski J.F.F C
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 37 Kl: 14:00
1 Idar Bølgenhaugen Ådal J.F.F B
2 Ronny Hokåsmoen Skogen J.S.K A
3 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
4 Trond Sørensen Ski J.F.F B
5 Mona Gulbrandsen Ådal J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 38 Kl: 14:10
1 Nils Erik Kristoffersen Sokna J.F.F D1
2 Frode Kristoffersen Sokna J.F.F B
3 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
4 Martin Bølgenhaugen Ådal J.F.F D2
5 Jørgen Bredmo Syversen Sarpsborg og Omegn J.F.F D2
6 Harald Jensen Asker J.F.F A
 
Lag 39 Kl: 14:20
1 Magnus Stenbrenden Trysil J.F.F A
2 Anja Dramstad Bjørkelangen J.F.F F1
3 Elisabeth Hokåsmoen Skogen J.S.K F1
4 Iselin Aafloen Brandval J.F.F F
5 Ina Mari Alterhaug Tverrå Brandval J.F.F F
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 40 Kl: 14:30
1 Veronica Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
2 Per Kristian Kleven Trysil J.F.F B
3 Kenneth Lilleødegård Tvedestrand J.F.F A
4 Jørn Heggbrenna Trysil J.F.F A
5 Fredrick Gustavsen Trysil J.F.F B
6 Utfyller/Reservert arrangør
 
Lag 41 Kl: 14:40
1 Oddgeir Skogly Asker J.F.F A
2 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
3 Dag Thu Moss og Omegn J.F.F B
4 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
5 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D2
6 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
 
Lag 42 Kl: 14:50
1 Jarle Midtsundstad Åsnes J.F.F A
2 Sander Lisarud Åsnes J.F.F D1
3 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
4 Eirik Frorud Arbeidernes J.F.F Halden C
5 Tor Anders Bjørkvist Moss og Omegn J.F.F C
6 Jesper Maj Larsen Bjørkelangen J.F.F B
 
Lag 43 Kl: 15:00
1 Henrik Enget Østsiden J.F.F D2
2 Ole Håkon Eidal Sagbråten Østsiden J.F.F D2
3 Sander Stenshorne Gravdal Vestsiden J.F.F C
4      
5 Rune Waller Asker J.F.F E1
6 Trond Johansson Sollihøgda J.F.F E1
 
Lag 44 Kl: 15:10
1 Sindre Krågsrud Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
2 Martin Eriksen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
3 Lars Iversen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
4 Mads Hovland Lunner J.F.F C
5 Tord Olsen Lunner J.F.F B
6 Øyvind Solbrekke Eidsberg J.F.F B
 
Lag 45 Kl: 15:20
1 Håkon Østby Nittedal og Hakadal S.J.F.F A
2 Vegar Rønningen Nittedal og Hakadal S.J.F.F C
3 Konrad Slyngstadli Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
4 Vetle Rudi Nittedal og Hakadal S.J.F.F D2
5 Catharina Pedersen Ski J.F.F F
6 Kristian Lambrechts Pedersen Ski J.F.F C
 
Lag 46 Kl: 15:30
1 Elisabeth Lande Sarpsborg og Omegn J.F.F F
2 Anders Rånes Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F A
3 Stian Bjørklund Ullensaker J.F.F B
4 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F B
5 Anders Quist Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
6 Jørgen Weel Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)