www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 Skeet - LEIRDUE.NET
2019

Oppdatert: 24.05.2019 kl 10:00

Ranking Skeet 2019


Klasse S
1.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
121120119118115 593
2.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
119118117115114 583
3.
Geir Heggertveit

Bergen L.K.
117115115113112 572
4.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
120116115113106 570
5.
Kim Anders Øvrid

Oslo skeet- og trapklubb
116116114113100 559
6.
Vidar Myhrehagen

Østlandske S.S.
113112109107102 543
7.
Tom Beier Jensen

Asker J.F.F
122121120120 483
8.
Marius Michaelsen Lillehagen

Asker J.F.F
107106103101 417
9.
Christer Jansson

Østlandske S.S.
11010810098 416
10.
Jørgen Engen

Oslo skeet- og trapklubb
122119119 360
11.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
121120115 356
12.
Frank Hansen

Åsnes J.F.F
119110110 339
13.
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
119112106 337
14.
Lars Norhamo

Oslo skeet- og trapklubb
1039887 288
15.
Espen Harbosen

(ingen klubb)
1009791 288
16.
Ulf Steinar Farsjø

Sannidal Trap
113102 215
17.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
707055 195
18.
Daniel Stokker Thingnes

Eplerød S.S.
9790 187
19.
Sigbjørn Løes

Bergen L.K.
9392 185
20.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
9381 174
21.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
8281 163
22.
Trond Olsen

Kismul S.S.K
8856 144
23.
Ole Undseth

Rakkestad S.S.K
120 120
24.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
113 113
25.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
106 106
26.
Marius Wilhelmsen

Ullensaker J.F.F
105 105
27.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
103 103
28.
Vebjørn Berg

Grasåsen S.S.
101 101
29.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
101 101
30.
Claudio Melo

Bergen L.K.
100 100
31.
Svein Hildenes

Sandefjord L.S.
90 90
32.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
89 89
33.
Even Hansen Smedbak

(ingen klubb)
89 89
34.
Ørjan Fadnes

Bergen L.K.
82 82
35.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
82 82
36.
Thomas Edvardsdal

Bergen L.K.
79 79
37.
Sondre Magnussen Aardal

(ingen klubb)
66 66
38.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
51 51

Klasse K1
1.
Malin Farsjø

Sannidal Trap
115111110 336
2.
Barbro Breivik

Østlandske S.S.
1081039916 326

Klasse Jm
1.
Arne Johan Kartveit

Samnanger S.S.L
10410193 298
2.
Espen Teppdalen Nordsveen

Oslo Sportsskyttere
8779 166

Klasse V55
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
117116115114113 575
2.
Yngve Kartveit

(ingen klubb)
11511199 325
3.
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
7571 146
4.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
108 108
5.
Tonny Christiansen

Bergen L.K.
98 98
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)