www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 Skeet - LEIRDUE.NET
2019

Oppdatert: 15.07.2019 kl 15:00

Ranking Skeet 2019


Klasse S
1.
Tom Beier Jensen

Asker J.F.F
124122121120120 607
2.
Erik Watndal

Moss og Omegn J.F.F
124124121120118 607
3.
Jonas Filtvedt

Åmot J.F.F
122121120119119 601
4.
Jørgen Engen

Oslo skeet- og trapklubb
122120119119119 599
5.
Knut Rustad

Åmot J.F.F
119118117116115 585
6.
Gunnar Filtvedt

Åmot J.F.F
120120116115113 584
7.
Kim Anders Øvrid

Oslo skeet- og trapklubb
120117116116114 583
8.
Frank Hansen

Åsnes J.F.F
120119118110110 577
9.
Geir Heggertveit

Bergen L.K.
117115115115113 575
10.
Andreas Bakke Myking

Asker J.F.F
119114112112106 563
11.
Vidar Myhrehagen

Østlandske S.S.
113112109109109 552
12.
Marius Michaelsen Lillehagen

Asker J.F.F
109107106104103 529
13.
Christer Jansson

Østlandske S.S.
11010810510099 522
14.
Lars Norhamo

Oslo skeet- og trapklubb
103100989387 481
15.
Daniel Stokker Thingnes

Eplerød S.S.
10397959190 476
16.
Fredrik Ekeberg Andersen

Eplerød S.S.
1031019893 395
17.
Ulf Steinar Farsjø

Sannidal Trap
113102100 315
18.
Marius Wilhelmsen

Ullensaker J.F.F
10510199 305
19.
Espen Harbosen

(ingen klubb)
1009791 288
20.
Sigbjørn Løes

Bergen L.K.
969392 281
21.
Ole Undseth

Rakkestad S.S.K
120117 237
22.
Stian Brunæs Johannessen

Sandefjord L.S.
115110 225
23.
Stener Kalberg

Eplerød S.S.
116106 222
24.
Anders Johansson

Bærum J.F.F
10797 204
25.
Vebjørn Berg

Grasåsen S.S.
10195 196
26.
Ivar Hopsdal

Kismul S.S.K
707055 195
27.
Svein Hildenes

Sandefjord L.S.
9390 183
28.
Kristian Clausen

Sandefjord L.S.
9085 175
29.
Thomas Adriaan Morel

Kismul S.S.K
9381 174
30.
Oddvar Tidemandsen

Åmot J.F.F
8281 163
31.
Thomas Edvardsdal

Bergen L.K.
7975 154
32.
Trond Olsen

Kismul S.S.K
8856 144
33.
Harald Jensen

Asker J.F.F
119 119
34.
Ole Morten Aakre

Kroken J.F.F
113 113
35.
Anstein Schwencke

Eplerød S.S.
109 109
36.
Freddy Jensen

Bærum J.F.F
107 107
37.
Leif Henry Klokset

Råde J.F.F
106 106
38.
Bjørn Trydal

Trysil S.S.
103 103
39.
Sindre Bråten Skoglund

Kroken J.F.F
101 101
40.
Claudio Melo

Bergen L.K.
100 100
41.
Benjamin Hillem

Sollihøgda J.F.F Int. L.K.
90 90
42.
Tom Johnny Myrvold

Åmot J.F.F
89 89
43.
Kurt Louis Krogsæter

(ingen klubb)
89 89
44.
Even Hansen Smedbak

(ingen klubb)
89 89
45.
Ørjan Fadnes

Bergen L.K.
82 82
46.
Alf Dennis Myrvold

Åmot J.F.F
82 82
47.
Sondre Magnussen Aardal

(ingen klubb)
66 66
48.
Simon Martin Bruarøy

Kismul S.S.K
51 51

Klasse K1
1.
Malin Farsjø

Sannidal Trap
117115112111111 566
2.
Barbro Breivik

Østlandske S.S.
10810810610399 524

Klasse Jm
1.
Arne Johan Kartveit

Samnanger S.S.L
1041011019893 497
2.
Espen Teppdalen Nordsveen

Oslo Sportsskyttere
1008779 266
3.
Erik B. Jensen

Asker J.F.F
9993 192
4.
Martin Røsrud Graven

Brunlanes S.S.
97 97

Klasse V55
1.
Ole Henrik Gusland

Brunlanes S.S.
117116116115114 578
2.
Yngve Kartveit

Samnanger S.S.L
1151111099999 533
3.
Ståle Myklebust

Bergen L.K.
7571 146
4.
Kurt Arild Kaspersen

Neiden og Omegn J.F.F
108 108
5.
Bjarne Jødahl

Ullensaker J.F.F
99 99
6.
Tonny Christiansen

Bergen L.K.
98 98
7.
Yngve Dahler

Sandefjord L.S.
84 84
Copyright © 2019 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)