www.leirdue.net
START     STEVNER     TRENING     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Resultater
 
Kontakt
 
Tilbake til LEIRDUE.NET
 
Ranking 2019 Skeet - LEIRDUE.NET
2019

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 85
Navn Klubb Klasse
Alf Dennis Myrvold Åmot J.F.F S
Anders Johansson Bærum J.F.F S
Andreas Bakke Myking Asker J.F.F S
Anstein Schwencke (ingen klubb) S
Arne Johan Kartveit Bergen L.K. Jm
Barbro Breivik (ingen klubb) K1
Benjamin Hillem Sollihøgda J.F.F Int. L.K. S
Bjarne Jødahl Ullensaker J.F.F V55
Bjørn Andre Troli Varanger S.S.K S
Bjørn Trydal Åmot J.F.F S
Christer Jansson Østlandske S.S. S
Claudio Melo Bergen L.K. S
Dan Randa Alta J.F.F S
Daniel Stokker Thingnes Eplerød S.S. S
Egil Nodland Bergen L.K. S
Erik B. Jensen Asker J.F.F Jm
Erik Norhamo Oslo skeet- og trapklubb S
Erik Watndal Indre Østfold S.S. S
Espen Harbosen Åsnes J.F.F S
Espen Teppdalen Nordsveen Østlandske S.S. Jm
Even Hansen Smedbak Åsnes J.F.F S
Finn Øvredal Samnanger S.S.L V73
Frank Hansen Åsnes J.F.F S
Freddy Jensen Bærum J.F.F S
Fredrik Ekeberg Andersen Eplerød S.S. S
Geir Heggertveit Bergen L.K. S
Gry Helander Våga Varanger S.S.K S
Gunnar Filtvedt Åmot J.F.F S
Harald Jensen Oslo skeet- og trapklubb S
Hauk Emanuelsen Thyes Neiden og Omegn J.F.F S
Henning Haugen (ingen klubb) S
Ivar Hopsdal Kismul S.S.K S
Jan Hofseth Varanger S.S.K S
Jonas Filtvedt Åmot J.F.F S
Jørgen Engen Oslo skeet- og trapklubb S
Kenneth Eikenes Indre Østfold S.S. S
Kim Anders Øvrid Oslo skeet- og trapklubb S
Knut Johansson Bærum J.F.F V55
Knut Rustad Åmot J.F.F S
Kristian Clausen (ingen klubb) S
Kurt Arild Kaspersen Neiden og Omegn J.F.F V55
Kurt Louis Krogsæter Bergen L.K. S
Lars Emil Sukuvara Varanger S.S.K S
Lars Halkjelsvik Espevoll Kismul S.S.K S
Lars Jakob Løtvedt Bergen L.K. S
Lars Norhamo Oslo skeet- og trapklubb S
Leif Henry Klokset Løiten S.S. S
Malin Farsjø Sannidal Trap K1
Marius Michaelsen Lillehagen (ingen klubb) S
Marius Wilhelmsen (ingen klubb) S
Martin Røsrud Graven Brunlanes S.S. Jm
Morten Larsen Sannidal Trap S
Nils Alfred Mella Alta J.F.F V55
Odd Arild Lillerud Ullensaker J.F.F S
Odd Helge Sukuvara Varanger S.S.K S
Oddvar Tidemandsen Åmot J.F.F S
Ole Henrik Gusland Brunlanes S.S. V55
Ole Morten Aakre Kroken J.F.F S
Ole Undseth (ingen klubb) S
Reidar Karlsen Alta J.F.F V55
Roger Holte Halvorsen Sannidal Trap S
Sigbjørn Løes Bergen L.K. S
Simon Martin Bruarøy Kismul S.S.K S
Sindre Bråten Skoglund Kroken J.F.F S
Sondre Magnussen Aardal Bergen L.K. S
Stener Kalberg Eplerød S.S. S
Stian Brunæs Johannessen Sandefjord L.S. S
Ståle Myklebust Bergen L.K. V55
Svein Hildenes Sandefjord L.S. S
Thomas Adriaan Morel Kismul S.S.K S
Thomas Edvardsdal Bergen L.K. S
Tom Beier Jensen Oslo skeet- og trapklubb S
Tom Johnny Myrvold Åmot J.F.F S
Tonny Christiansen Bergen L.K. V55
Torun Bredholt (ingen klubb) K1
Trond Olsen Kismul S.S.K S
Ulf Steinar Farsjø (ingen klubb) S
Vebjørn Berg (ingen klubb) S
Vegard Balberg Øhre Bærum J.F.F Jm
Vegard Teie (ingen klubb) S
Vidar Myhrehagen Østlandske S.S. S
Vilde Kartveit Bergen L.K. Jk
Yngve Dahler (ingen klubb) V55
Yngve Kartveit Bergen L.K. V55
Ørjan Fadnes Bergen L.K. S


Copyright © 2021 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)