www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Nyttårsstevne - Brunlanes J.F.F
29. desember 2018

Lagliste

St.plass Navn Klubb Klasse
 
Lag 3 Kl: 10:00
1 Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
2 Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A
3 Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
4 Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F C
5      
6      
 
Lag 4 Kl: 10:15
1 Per Olav Pettersen Konnerud J.F.F C
2 Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
3 Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D1
4 Truls Svendsen Fet J.F.F C
5 Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
6 Lars Eggen Konnerud J.F.F C
 
Lag 5 Kl: 10:30
1 Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
2 Malene Nygaard Kroken J.F.F F
3 Hanne Dalen Kroken J.F.F F
4 Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
5 Ole Martin Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
6 Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
 
Lag 6 Kl: 10:45
1 Arvid Agnor Ås J.F.F A
2 Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
3 Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
4 Oskar Næss Svelvik J.F.F A
5 Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
6 Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
 
Lag 7 Kl: 11:00
1 Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
2 Hallvar Næss Andebu J.F.F B
3 Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
4 Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L B
5 Morten Myrvang Hedrum J.F.L A
6 Martin Røsaker Skien J.F.F D1
 
Lag 8 Kl: 11:15
1 Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L B
2 Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
3 Svein Hildenes Hedrum J.F.L C
4 Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
5 Stian Brunæs Johannessen Sandefjord J.F.F B
6 Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
 
Lag 9 Kl: 11:30
1 John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F D2
2 Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
3 Edvart Skogli Frogn J.F.F B
4 Trygve Larssen Ås J.F.F B
5 Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
6 Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F C
 
Lag 10 Kl: 11:45
1 Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
2 Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
3 Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
4 Marcus Wahlberg Schumacher Brunlanes J.F.F C
5 Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
6 Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
 
Lag 11 Kl: 12:00
1 Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
2 Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
3 Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1
4 John Eriksen Askim og Omegn J.F.F C
5 Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
6 Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
 
Lag 12 Kl: 12:15
1 Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
2 Sindre Nyland Froland J.F.F C
3 Bodo Havelberg Sandefjord J.F.F C
4 Ole Tessmer Sandefjord J.F.F D2
5 Nils Jørgen Aas Brunlanes J.F.F A
6 Hans Kåre Røysland Hedrum J.F.L B
 
Lag 13 Kl: 12:30
1 Martin Palmgren Siljan J.F.F B
2 Alexander Palmgren Siljan J.F.F D2
3 Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
4 Svein Hallen Gjerstad J.F.F E1
5 Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
6 Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F A
 
Lag 14 Kl: 12:45
1 Marius Sørengen Ski J.F.F B
2 Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
3 Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F D2
4 Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
5 Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
6 Jarle Abelhaug Eek Brunlanes J.F.F C
 
Lag 15 Kl: 13:00
1 Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
2 Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
3 Trym Fjellheim Brunlanes J.F.F D1
4 Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
5      
6      
 
Lag 16 Kl: 13:15
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 17 Kl: 13:30
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 18 Kl: 13:45
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 19 Kl: 14:00
1      
2      
3      
4      
5      
6      
 
Lag 20 Kl: 14:15
1      
2      
3      
4      
5      
6      
Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)