www.leirdue.net
START     STEVNEKALENDER     RESULTATER     RANKING     PROGRAMVARE      PRISER      KONTAKT      LOGG INN
Meny:
Informasjon
Deltakere
Lagliste
Resultater
Påmelding
 
Kontakt
 
Tilbake til Brunlanes J.F.F
 
Nyttårsstevne - Brunlanes J.F.F
29. desember 2018

Deltakerliste

Sum antall deltakere: 74
Navn Klubb Klasse
Alexander Palmgren Siljan J.F.F D2
Anders Frorud Sarpsborg og Omegn J.F.F A
Arild Aske Brunlanes J.F.F E1
Arvid Agnor Ås J.F.F A
Atle Haugenes Tvedestrand J.F.F A
Bent Haga Johannessen Stokke J.F.L B
Bjørn Aatangen Andebu J.F.F E1
Bodo Havelberg Sandefjord J.F.F C
Carl Henrik Ekhaugen Ski J.F.F C
Dag Løvall Brunlanes J.F.F C
Edvart Skogli Frogn J.F.F B
Eirik Tanum Brunlanes J.F.F A
Frank Valhovd Andersen Skien J.F.F A
Geir Ståle Vie Førde J.F.L E1
Georg Lundeby Moss og Omegn J.F.F A
Gunnar Gusland Brunlanes J.F.F E1
Hakan Ucarli Moss og Omegn J.F.F C
Hallvar Næss Andebu J.F.F B
Hanne Dalen Kroken J.F.F F
Hans Kåre Røysland Hedrum J.F.L B
Henrik Andre Ekhaugen Ski J.F.F D2
Håkon Bøhmer Andebu J.F.F A
Idar Melsom Larsen Brunlanes J.F.F C
Jan Arild Sand Kroken J.F.F B
Jan Fredrik Ørmen Buskeruds J.F.F E1
Jan Olav Halvorsen Tvedestrand J.F.F A
Jan Aanes Tjølling J.F.F E2
Jarle Abelhaug Eek Brunlanes J.F.F C
John-Ole Elseth Nordskog Siljan J.F.F D2
John Eriksen Askim og Omegn J.F.F C
Jon Salve Håkedal Stokke J.F.L B
Jon-Ulrik Ørmen Buskeruds J.F.F C
Kai Werner Davidsen Sandefjord J.F.F E1
Knut Harald Fredriksen Brunlanes J.F.F E2
Kristian Juel Grimslia Tvedestrand J.F.F A
Lars Eggen Konnerud J.F.F C
Ludvig Løvall Brunlanes J.F.F D1
Magnus Aleksander Bakkane Brunlanes J.F.F D2
Malene Nygaard Kroken J.F.F F
Marcus Wahlberg Schumacher Brunlanes J.F.F C
Marius Sørengen Ski J.F.F B
Martin Røsrud Graven Brunlanes J.F.F D2
Martin Palmgren Siljan J.F.F B
Martin Røsaker Skien J.F.F D1
Morten Myrvang Hedrum J.F.L A
Nicolai Wagner Andebu J.F.F D2
Nils Jørgen Aas Brunlanes J.F.F A
Oddgeir Skogly Asker J.F.F B
Ole Henrik Gusland Brunlanes J.F.F A
Ole Martin Jensen Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Ole Wilhelm Gulbrandsen Buskeruds J.F.F B
Ole Tessmer Sandefjord J.F.F D2
Oskar Næss Svelvik J.F.F A
Per Jørgen Eskeland Gjerstad J.F.F E1
Per Kristian Bakkane Brunlanes J.F.F B
Per Olav Pettersen Konnerud J.F.F C
Per-Kristian Skinne Sarpsborg og Omegn J.F.F B
Pål Gundersen Moss og Omegn J.F.F B
Pål Sørensen Tvedestrand J.F.F B
Roar Haraldsen Tvedestrand J.F.F C
Sindre Nyland Froland J.F.F C
Stian Brunæs Johannessen Sandefjord J.F.F B
Svein-Martin Tyreng Frogn J.F.F A
Svein Hallen Gjerstad J.F.F E1
Svein Hildenes Hedrum J.F.L C
Tom Nalum Brunlanes J.F.F A
Tommy Andersen Eidanger J.F.L A
Tove Glad Aanonsen Førde J.F.L F1
Trude Skjervik Moss og Omegn J.F.F F
Truls Svendsen Fet J.F.F C
Trygve Larssen Ås J.F.F B
Trym Fjellheim Brunlanes J.F.F D1
Øivind Steinsholt Brunlanes J.F.F E1
Øyvind Fjeldstad Moss og Omegn J.F.F E1


Copyright © 2020 WWW.LEIRDUE.NET ved Sindre Asser Netland Nilssen ENK (Org.nr: 992 354 917)
(web4)